Posledný odpočinok, kremácia

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

Poslaťod Shellinger » Pia 07.12.2007 23:37

Neviem ci to nebude reklama, ale nasla som toto: http://www.kremaciazvierat.sk

Ak to admin bude povazovat za reklamu, tak nech to zmaze a ospravedlnujem sa. Podotykam, ze s tou firmou nemam nic spolocne.
Len aby niektori vedeli, keby to potrebovali........dufam ze nikto tak skoro....
Jestli psi po smrti nejdou do nebe, pak chci jít tam, kam oni.
Shellinger
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 21
Bydlisko: Pezinok

Poslaťod Jack » Sob 08.12.2007 10:08

Neviem prečo by som zo mal považovať za reklamu .. Aj keby že tam pracuješ patrí to k téme a sme ti vďační za info :no:
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Poslaťod bielyhavko » Sob 08.12.2007 13:03

inak dávnejšie si pamätám bola som menšia som šla s bráchom na jeden výlet a išli sme okolo takej nelegálnej skládke a brat sa tam zastavil ehm však viete asi na čo :lol:
A ja som len tak kukala a potom som tam našla mrtvolu psa.Niektoho tam vyhodil a už sa rozkladal mu bolo vidieť lebku taký veľký biely havko.
Chudáčik. :plac:
bielyhavko
BANNED
 
Príspevky: 60
Bydlisko: Na dolinách

Re: Posledný odpočinok

Poslaťod maggie » Str 12.03.2008 16:57

my sme nasho zakopali na zahrade...je to na cierno,ale myslim si a zaroven dufam,ze mi nikto nebude behat po zahrade a skumat,co mam kde zakopane.benicek tam ma maly krizik a zapalujeme mu tam sviecky,nech mu je zem lahka...ale teda ten koniec,to je katastrofa,dodnes mi zviera zaludok,ked na to pomyslim :plac:
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

Re: Posledný odpočinok

Poslaťod Tasha » Str 12.03.2008 20:55

K tej kremácii len toľko, že väčšinou sa dávajú spopolniť psíky tak do 10 kg. Keďže sa platí za kg. Kebyže chcem dať spopolniť v budúcnosti darleyka tak ma to víde okolo 20000. Takže tak. To už radšej ten cintorín alebo lesík. Ja si neviem predstaviť ani tú jamu, keďže darleyko má skoro 60 kg. Ale ešte 6 rokov minimálne to snáď riešiť nebudem. A u veterinára by som ho určite nenechala. Ale nebudem vravieť kde tí psíkovia končia. Určite by sa ti to nepáčilo.
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: Posledný odpočinok

Poslaťod Bruty » Pia 21.03.2008 15:00

Pokial si ho nepochovate sami tak nasi psikovia skoncia tam,kde aj ostatne uhynute zvierata a to v KAFILERII!!!. Myslim si,ze si to nezasluzia a je povinnost majitela postarat sa o posledny odpocinok pre svojho stvornoheho clena rodiny.
Bruty
Snoopy
 
Príspevky: 115

Re: Posledný odpočinok

Poslaťod Tasha » Pon 24.03.2008 16:29

,,Si dobrý". Myslím, že každému to dojde aj bez toho aby si to takto napísal. Ale ok. Povinnosť majiteľa? A keď na to naozaj nemá prosttriedky, prípadne miesto, kde ho pochovať, tak čo má robiť??? Hlavné je, že naňho budú vždy spomínať a nie to, čo sa stane s telom po smrti. Ja chcem mojich pochovať hlavne z toho dôvodu aby som mala miesto, kam budem môcť vždy prísť zaspomínať a porozprávať sa...
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: Posledný odpočinok

Poslaťod Bruty » Uto 25.03.2008 16:17

Prave preto by sa mali o to zaujimat,co najskor.Financne je to nakladne,ale napr.takym mesacnym sporenim je to mozne zvladnut.Co sa tyka miesta tak aj tam su urcite riesenia,ale aby koncili v KAF.....I tak to urcite,kto ma rad svojho milacika nedovoli.(Pokial pricinou smrti nebola vazna choroba)
Bruty
Snoopy
 
Príspevky: 115

Re: Posledný odpočinok

Poslaťod Silwuska » Uto 25.03.2008 16:20

Akoze nech by som mala urobit cokolvek tak do kafaču urcite nikdy nikdy nie...ak to clovek spravi z nevedomosti, tak sa samozrejme nieje nad cim rozhorcovat, ale ja osobne by som nikdy...ani keby som byvala v panelaku...radsej si ho zakopem niekde v lesiku uprostred pola... :plac: jezis to je zas tema :plac:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Posledný odpočinok

Poslaťod Bibiana » Uto 25.03.2008 16:24

Keď zomrela Samanta (ND), tak sme ju dali spopolniť v Brne.. Názov firmy si nepamätám a cena mi tiež nejako unikla.. Samé sme ju tam viezli a potom späť sme sa už vracali s urničkou.. Myslím, že je to dobrý nápad a keď odíde môj Falik plánujem spraviť to isté.. :ahoj:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Posledný odpočinok

Poslaťod Bruty » Uto 25.03.2008 16:40

Bruty
Snoopy
 
Príspevky: 115

Re: Posledný odpočinok

Poslaťod Tasha » Str 26.03.2008 8:34

Ja by som ho tam tiež nikdy nedala, ale nie všetci sú ako my... Aj ja by som ho dala radšej spopolniť, ale 60 kg je trošku veľa.
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: Posledný odpočinok

Poslaťod Bruty » Str 26.03.2008 9:29

@darley

No tak uz zacni teraz setrit a potom nebudes mat problem.Tvoj pes si to zasluzi!
Bruty
Snoopy
 
Príspevky: 115

Re: Posledný odpočinok

Poslaťod Bibiana » Str 26.03.2008 14:18

Bruty píše:Myslis toto?
http://www.krematoriumzvirat.cz


Nejsom istý, ale môže byť :no:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Posledný odpočinok

Poslaťod Bruty » Str 26.03.2008 14:33

Asi to bude toto,pretoze na Slovensku taketo krematorium nemame.Firma V-part iba prevaza do tohto krematoria a ma sluzby s tym spojene...
Bruty
Snoopy
 
Príspevky: 115

PredchádzajúciĎalší

Späť na Starostlivosť