Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Zuby - čistenie, starostlivosť, problémy

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

Re: Zuby - čistenie, starostlivosť, problémy

Poslaťod Pato11 » Str 24.01.2018 15:12

wer píše:urcite nevadi. :heh: rozdiel je akurat vo velkosti, niezeby to malo daky ucinok nebodaj.. :ha:

Dobre, aj som si myslel :lol:
Pato11
Okoloidúci

Barfer.sk

Poslaťod Noelle » Pia 16.02.2018 11:19

Luculka píše:ustnu vodu Menforsan nepoznam, len ma zarazilo, ze obsahuje xylitol, ktory je pre psa toxicky z dovodu zlyhania pecene..
som si vygooglila ..
http://www.psisvet.sk/index.php/o-psoch ... nebezpecne

aj ja som s radostou kupila psovi zubnu pastu s xylitolom, a potom som sa dozvedela, ze psy ho nesmu.. tak som ju pouzivala ja :)

Práve skúmam ústne vody pre psov a tiež som našla nejakú, čo obsahuje xylitol. Nechápem to, ako to že to predávajú, keď to je pre psov toxické - po cca 30 min. po požití (samozrejme nejakého určitého množstva), môže nastav diabetický záchvat kvôli poklesu glukózy v krvi (a tiež hrozí riziko vzniku idiopatickej pečeňovej nekrózy). Už som videla viac produktov pre psov alebo mačky obsahujúcich absolútne nevhodné prísady. Nejako mi to hlava nebere :nie:
Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Uto 24.07.2018 9:14

Tí, čo používate Dokonalú lásku, funguje vám to?
Odhliadnuc od toho, že pes mi z toho kýcha, kašle a bojí sa, nevidím zatiaľ žiadny efekt. :ua:
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Miska 007 » Sob 29.09.2018 21:57

Dobry potrebujem poradit mam shitzu a zacali mu zapachat s ust ma aj na zuby aj na cistenie na zuvanie je pravda ze zuby sme mu niak necistili lebo nebol dovod ked po kazdej kontrole veterinara mal ukazkove zuby .co robit dakujem
Miska 007
Okoloidúci

Predchádzajúci

Späť na Starostlivosť