Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Zuby - čistenie, starostlivosť, problémy

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

Re: Zuby - čistenie, starostlivosť, problémy

Poslaťod Pato11 » Str 24.01.2018 15:12

wer píše:urcite nevadi. :heh: rozdiel je akurat vo velkosti, niezeby to malo daky ucinok nebodaj.. :ha:

Dobre, aj som si myslel :lol:
Pato11
Okoloidúci

Barfer.sk

Poslaťod Noelle » Pia 16.02.2018 11:19

Luculka píše:ustnu vodu Menforsan nepoznam, len ma zarazilo, ze obsahuje xylitol, ktory je pre psa toxicky z dovodu zlyhania pecene..
som si vygooglila ..
http://www.psisvet.sk/index.php/o-psoch ... nebezpecne

aj ja som s radostou kupila psovi zubnu pastu s xylitolom, a potom som sa dozvedela, ze psy ho nesmu.. tak som ju pouzivala ja :)

Práve skúmam ústne vody pre psov a tiež som našla nejakú, čo obsahuje xylitol. Nechápem to, ako to že to predávajú, keď to je pre psov toxické - po cca 30 min. po požití (samozrejme nejakého určitého množstva), môže nastav diabetický záchvat kvôli poklesu glukózy v krvi (a tiež hrozí riziko vzniku idiopatickej pečeňovej nekrózy). Už som videla viac produktov pre psov alebo mačky obsahujúcich absolútne nevhodné prísady. Nejako mi to hlava nebere :nie:
Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Lindchen » Uto 24.07.2018 9:14

Tí, čo používate Dokonalú lásku, funguje vám to?
Odhliadnuc od toho, že pes mi z toho kýcha, kašle a bojí sa, nevidím zatiaľ žiadny efekt. :ua:
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Starostlivosť