Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Kurzy strihania psov

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

Re: Kurzy strihania psov

Poslaťod fee » Pon 04.02.2013 19:12

"A to co pisete ze podla galerii hodnotite nasu pracu sme sa pobavili nakolko absolutne neviete ci na fotkach su upraveny psikovia podla poziadavky zakaznika alebo standardne"

to ale nemôžeš myslieť vážne túto vetu? ak áno tak ti oznamujem že si stratil aj poslednú štipku súdnosti a sebakritiky...čo to o psoch viem a rovnako viem aj to že na tých tvojich fb fotkách nie je ani jeden jediný pes (z tých čo sa upravujú a nie iba kúpu :aaa: ) štandardne upravený :haha: :haha:

náhodou poznám aj pani Fekiačovú...na Slovensku je len pár strihačov ktorí vedia upraviť také množstvo plemien výstavne ako ona...okrem toho má chovateľské skúsenosti a aj bohatú handlingovú prax (ak netušíš čo je handling tak to je predvádzanie psov na výstavách)...takých ľudí by si si mal vážiť a učiť sa od nich a nie kydať drísty...volala ťa na súťaž strihania aby si ukázal svoje schopnosti...na to si jej neodpovedal (radšej :ach: ) ak na to nemáš tak sa pokojne prihlás ja ti to zaplatím, aby si sa nemohol vyhovárať že nebudeš vyhadzovať peniaze do luftu

teším sa s tebou že ste populárny medzi ľuďmi :pac: pre mňa za mňa strihaj psov aj celej Bratislave...ja ti len hovorím že je klamstvo ak tvrdíš že niekoho naučíš strihať psov, lebo ani sám to nevieš...

a ešte odkaz pre všetkých ktorí ti už naleteli alebo ešte naletia...nekvalitne odvedená práca sa dá rovnako reklamovať ako tovar, ak ste boli s kurzom nespokojní, choďte a reklamujte...podľa zákona máte nárok na nápravu alebo na vrátenie časti alebo aj celej sumy ktorú ste zaplatili...
fee
Okoloidúci

Barfer.sk

Poslaťod MisheliQ » Sob 13.04.2013 20:25

Caesarik (14 r), Fergie (9 r), Aron (4 r)
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Sob 03.08.2013 8:23

Obrázok
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Dominiika » Pia 27.12.2013 13:50

Absolvovala som kurz v Salone Čiko teraz v decembri a som velmi spokojna.
učitelka kurzu pani I.M. je mila, vtipna, prijemna sympatacka ktorá miluje zvieratka a zvieratka miluju ju :ahoj:
ubytovanie super a kurz este suprovejsejsejsiii :o)
moje hodnotenie je stopercentnyyyyy kurz :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
Dakujem za super kurz :aplause: :aplause:
Dominiika
Okoloidúci

York day

Poslaťod nufina » Uto 11.02.2014 19:41

pozvánka na york day... http://www.psps.tym.sk/yorkday.html :jupi: urcene pre groomerov, chovatelov, majitelov yorkov :no:
Naposledy upravil nufina dňa Uto 11.02.2014 19:48, celkovo upravené 1
nufina
Nováčik

Creativ a Asian Fusion Style grooming

Poslaťod nufina » Uto 11.02.2014 19:48

Ďaľšia pozvánka na kurz :no: Dlhoočakávaný creativ grooming a Asian fusion style http://www.psps.tym.sk/pammie.html
nufina
Nováčik

Poslaťod klaudia » Pon 29.09.2014 17:22

Ahojte
Chcela by som Vás poprosiť o radu, chcem si spraviť kurz a časom si otvoriť vlastný salon.
Kedže sa ale nechcem nechať ,,okradnúť,, o peniaze a chcem sa to naučiť poriadne , poprosila by som vaše skúsenosti a rady.
Máte niekto skúsenosti že by sa robil kvalitný kurz v Bratislave a okolí?
Bola by som vďačná za každú radu.Ďakujem :smile:
klaudia
Šteniatko
Obrázok užívateľa

Poslaťod Ingarka » Ned 26.10.2014 19:08

Hľadám profesionála, ktorý ma naučí trimovať norwich terrier podľa súčasného trendu a štandaru :no:
Ingarka
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod Dogstar » Štv 23.07.2015 13:46

ak by niekto hľadal priestor na strihanie , tak máme voľnú izbu v psom centre
Priestor je na Bulharskej ulici na Trnavke :jop:
Dogstar
Okoloidúci
Obrázok užívateľa

Poslaťod Twixi » Uto 13.06.2017 8:50

Musím sa vyjadriť k tejto téme. Absolvovala som kurz v naozaj špičkovom salóne. Lektorka zásadne prízvukovala že psa pred strihanim treba zaistiť remencami kvoli jeho bezpečnosti, utlmovanie nerobí, pretože konfliktneho psa ani nezoberie a majiteľa tiež pošle preč, pretože niektorí psi robia cirkus keď je na blizku, vlastná skúsenosť. Ak pes nemá z majiteľom problém, ten môže ostať. A to že niekedy na psa zvýši hlas nieje týranie, ale buduje si rešpekt. Keď má byť pes dobre ostrihany a bez nejakej ujmy na jeho zdraví jednoducho musí poslúchnuť.
Twixi
Okoloidúci

Poslaťod Margita » Uto 13.06.2017 13:52

twixi,ja si zas myslim,tak ako vsade,ak robis svoj biznis,aby si si mohla ty urcovat pravidla taketo musis byt fakt dobra...ludia su na svoje psy citlivi,nemozem byt pri svojom psovi?ved pojdem inam,a poviem aj znamym,kricis mi na psa?ok,pojdem inam a poviem aj znamym...niektore prace su dost nevdacne
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod AndreaT » Str 14.06.2017 6:01

Tiež som chcela reagovať hlavne na to, že nemôžem byť pri psovi, tak idem inam. Psa určite nenechám v salóne samého. Mám s tým samé zlé skúsenosti. Aj keď paradoxne teraz mi ho strihá pani, ktorej by som ho samého nechala. Pani je veľmi šikovná, bradáča má v ruke, keďže ich aj chová a vie si psa upratať aj bez kriku alebo nejakého vyviazania ak robí neplechu ( čo môj robí). Ale napr. aj na to som tam ja, aby som si ho poriešila ja, pani je tam na strihanie. Bohužiaľ mám psa, ktorý strihanie neznáša a trochu viac pri tom vymýšľa a fakt teda "zbožňujem" takých "strihačov", ktorí by takého psa nestrihali a vrátili majiteľovi :ach: Si myslím, že sa treba naučiť zvládať aj takéto jedince.
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod naja » Str 14.06.2017 7:00

Mne bolo prvykrat, co som davala psa strihat, normalne vysvetlene, ze niekedy je lepsie, ked majitel pritomny nie je, ale mozem samozrejme aj ostat. Tak som ju nechala samu so slecnou, co vtedy este strihala v garazi, teraz ma uz zriadeny salon vo veterinarnej klinike a je pomerne dost oblubena u psickarov- Salon Kitty v Tatryvete v Poprade. Keby ma vsak niekto poslala hned prec, no neviem, asi psicu ostrihanu nemam. Taktiez mi kupala a strihala agresivneho psa s nahubkom, samozrejme po dohovore, ci ho bude vobec ochotna ostrihat-ja som cakala v cakarni, ze keby nieco, ma mam hned zavolat, Take zvuky stamadial vychadzali, som sedela jak na spendlikoch, ze k nej rychlo pribehnem a budem ju ratovat :heh: , este aj veterinari sa jej opytali, ci ho nechce prispat, co som pocula za zatvorenymi dverami. Klobuk dole pred nou, sikovna, na psa nekrici, dokaze ho zvladnut a prijemna aj pri jednani s ludmi.
naja
Junior

Poslaťod Lindchen » Str 14.06.2017 8:07

Len na margo prítomnosti psa, keď som pomáhala v psom hoteli, aj sa tam strihalo a došiel nám agresívny koker, ale fakt, že brutal. Nebolo nám všetko jedno, ale chceli sme ísť na psa po dobrom s trochou toho kynlogického umu, nie uzemniť ho alebo prispať. Podarilo sa, ale fakt neprítomnosť majiteľky nám veeeľmi pomohla.
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod MisheliQ » Str 14.06.2017 8:12

Neppritomnost majitela sa vyuziva aj vo vet.medicine, lebo su psy, ktore maju fakt problem v majitelovej pritomnosti nechat na seba co i len siahnut.
Ale kricanie na psa ma pobavilo. Uz vidim ako si niekto ziskava respekt tym, ze po psovi krici.

A Matka zo salonu Kitty je poklad!
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Starostlivosť