Psí zápach

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

Re: Psí zápach

Poslaťod Sunny » Pia 20.10.2017 8:42

Moji sa tiež vyvenčia v kotci, aj keď sa pravidelne púšťajú, proste majú tú možnosť, tak nedržia. Kotce majú obrovské, de facto s výbehom - časť drevená podlaha, časť normálne zem/tráva, tam sa chodia venčiť. Predtým mali len malé, celé drevené a tam nepustili, len keď bola hrozná kríza.
Psom som na bočné steny kotca namontovala dosku, čurajú hlavne na ňu, takže tú pravidelne mením. Holky na zem, ale nejak to necítiť, stratí sa to. Raz za čas to tam celé prestriekam savom (je nejaké čo má priamo písané, že na psie búdy).
A k problému, pod tou podlahou to musí smrdieť hrozne, tam to ani nepreschne na slnku, ani nič, takže asi jedine prerobiť, nech je pod tým nejaká pevná podlaha, čo sa dá zmyť.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Psí zápach

Poslaťod Aris » Pia 20.10.2017 16:05

Môj sa v koterci vyčúral len ak nemal inú možnosť, teraz to spraví častejšie, ale vždy vyčistím, cca každé 2 týždne čistím celý koterec a skoro vôbec nesmrdí. Zapácha ak tam má pes napríklad nejakú deku/textíliu. A to ja mám koterec stavaný dosť zle :no:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Psí zápach

Poslaťod matoa » Sob 21.10.2017 17:01

No je to tak :D vyští sa tam, vyserie hocikedy. Aj keď v poslednej dobe oveľa menej a počká kým ide von. Má to celom celkom veľké, takže jednu časť má obývačku a na druhu stranu ide na wecko :D

Cez dosky to pretečie, pravidelne umývam, takže to je v pohode. Ale pod tým je zem a tá nasiakne. Tak to dáko prerobím.

Ďakujem za odpovede
matoa
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12

Predchádzajúci

Späť na Starostlivosť