Vyblednutie (?)

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

Re: Vyblednutie (?)

Poslaťod Margita » Štv 04.06.2015 14:48

kelle to myslela tak,ze ked ma pes PP a je uchovneny stenata budu mat PP tiez ale kedze tvoj evidenten uchovneny nie je stenata PP nedostanu a bezpapierovych steniat su plne utulky,aj kadejakych krizencov bradacov a barscoho a naozaj nie je potrebne produkovat dalsie a dalsie stence,ked su ich stovky ktore pol zivota preziju nechcene v utulkoch a na dogfore sa neregistrovany chov a mnozenie nepodporuje...je tu o tom aj dost popisane,ak mas rada svojho psa a aj ine psy a nie je ti ich osud lahostajni tak sa na to vykasli,steniat ked viac nez dost...
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Vyblednutie (?)

Poslaťod kellee » Štv 04.06.2015 14:52

nooo bolo by fajn nieco nastudovat o tom, tato problematika ti asi vela nehovori, mozem ti poradit bud sa obratit na chovatelku od ktorej psika mate,a lebo si kukni na klub chovatelov bradacov :-) ale zas pokial ma srst v tomto stave neviem neviem.
tu citaj :smile:
http://bradac-klub.webnode.sk/sluzby/

nie je to nic tazke, ale ci to ma zmysel, neviem
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Vyblednutie (?)

Poslaťod Margita » Štv 04.06.2015 14:59

tucneho ostrihaneho bradaca hadam ani neposudia :lol: a nemusi sa mnozit vsetko aj keby to bolo uchovnene,jak u nas,jedny maju psa a furt silou mocou ho chcu dat na mnozenie,dokonca ho nechali skocit na jednu suku bezPP ktora do skoro roka zila niekde na retazi pri bude ,chovatel ich tie odhovara ,a oni furt a furt a furt :ach: esteze v niektorch pripadoch maju zvierata viac rozumu ako ich majitelia...mat stenata len preto aby boli,bez ziadneho chovatelskeho cielu a zameru je nezodpovedne a zbytocne
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Vyblednutie (?)

Poslaťod BaRonci » Štv 04.06.2015 15:35

To je pravda :ha: Ináč ani som nevedela, že takéto "pravidlá" existujú.Dobre vedieť.
Takže ho ani neponúknem na krytie. :smile:
BaRonci
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15

Re: Vyblednutie (?)

Poslaťod Margita » Štv 04.06.2015 15:48

Rozumne :jop:
treba radsej najprv najst domovy tym co uz na svete su, a takych rozumnych majitelov nemali...
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Vyblednutie (?)

Poslaťod kellee » Štv 04.06.2015 21:25

ja som zas nechcela tlacit aby silou mocou, len som to chcela vysvetlit, :smile:
tiez nemam uchovneneho psa hoci je s PP, ono mu to je uplne sumak :lol:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Vyblednutie (?)

Poslaťod BaRonci » Pia 05.06.2015 6:56

Veď to nevadí. My sme ho chceli dať kryť v podstate len z toho dôvodu, aby sa "ukľudnil".Keď sa fenky hárajú, tak dosť ťahá, ňuchá a je celý pobláznený.Musí vydržať :lol:
BaRonci
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15

Re: Vyblednutie (?)

Poslaťod kellee » Pia 05.06.2015 7:38

Ako kazdy pes (chlap :-D)
to mu nepomoze, v podstate, keby "ochutnal" bolo by to este horsie
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Vyblednutie (?)

Poslaťod Margita » Pia 05.06.2015 11:08

BaRonci píše:Veď to nevadí. My sme ho chceli dať kryť v podstate len z toho dôvodu, aby sa "ukľudnil".Keď sa fenky hárajú, tak dosť ťahá, ňuchá a je celý pobláznený.Musí vydržať :lol:

toto by ma zaujimalo kde takyto blud vznikol,po kryti sa to moze akurat tak este zhorsit,
toto mal byt tiez dovod kvoli ktoremu chceli ti znami dat svojho psa ,a pri tom on je len total nevychovany,rozmaznany a unudeny
to je jeden z bludov ako ze suka musi mat raz za zivot stence,nemusi,
ale skus s nim viac trnovat,kazdy druhy den chodte niekam na turicku 20km a kazde rano si odbehnite 10km,tym sa skor ukludni :no:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Predchádzajúci

Späť na Starostlivosť