Psie salóny

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

Re: Psie salóny

Poslaťod kaciatko2121 » Sob 02.02.2013 13:07

no to by sa mi asi nepacilo..prvy krat by som chcela vidiet ako jednaju so psikom.. a ceny su zhruba ake? (nepotrebujem sice ziadnu vystavnu upravu a nechcem ju nechat vyholit so stojrcekom :D)
''Jeho srdce bije za dvoch. Najprv za svojho pána a až potom za seba.''
''Dejiny sú naplnené príkladmi o vernosti psov viac, ako o vernosti priateľov.''
kaciatko2121
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 645
Bydlisko: Kosice

Re: Psie salóny

Poslaťod blueberry » Sob 02.02.2013 13:57

Tak ja za bišóna platím 20€ + - :lol:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Psie salóny

Poslaťod kaciatko2121 » Sob 02.02.2013 14:15

v tej cene je aj kupel, strih, pazure? inak vies aj nejaky iny v ke odporucit alebo ktoremu sa radsej urcite vyhnut? mozes mi napisat aj ss, ak ta mozem poprosit :)
''Jeho srdce bije za dvoch. Najprv za svojho pána a až potom za seba.''
''Dejiny sú naplnené príkladmi o vernosti psov viac, ako o vernosti priateľov.''
kaciatko2121
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 645
Bydlisko: Kosice

Re: Psie salóny

Poslaťod Tao » Sob 02.02.2013 14:29

vertera je výborný salon, ale ako píše blueberry, každému vyhovuje niečo ine. to že tam nemôžeš byt, je určite i preto, že je tam viac strihačov a len by si tam zavadzala a bola by si cela od chlpov :heh:
v košiciach mate ešte minimálne jeden salón ktorí pekne striha, je to v OC hornad. ak sa nemylim. v oboch salonoch strihaju profíčky a víťazky niekoľkých strihačských súťaži. robia i veľmi kvalitné domáce úpravy. :jop:
Tao
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 129
Bydlisko: Bratislava

Re: Psie salóny

Poslaťod pimpa » Sob 02.02.2013 22:21

kaciatko2121 píše:mate niekto skusenost s tymto salonom: http://www.upravapsov.sk/kontakt.html ?

mozem len doporucit, aj pre psikov co treba trimovat :yes:
pimpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942

Re: Psie salóny

Poslaťod Margita » Sob 02.02.2013 22:51

poznate niekto salon Tinka?v Bratislave na Hradskej pri vet ambulanci Zavodskeho?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Psie salóny

Poslaťod slnko1963 » Uto 19.02.2013 0:34

Mi sme boli na Jungmanovej v petrzalke a sme spokojny. Ak mozem tak odporucam navstivit. Fakt super pristup ako k nasmu Maxikovi tak aj ku nam. :jop:
Nikdy nehovor nikdy ...
slnko1963
Okoloidúci
 
Príspevky: 17
Bydlisko: Bratislava - Petrzalka

Re: Psie salóny

Poslaťod gaidheal » Uto 19.02.2013 6:59

slnko1963 píše:Mi sme boli na Jungmanovej v petrzalke a sme spokojny. Ak mozem tak odporucam navstivit. Fakt super pristup ako k nasmu Maxikovi tak aj ku nam. :jop:


Offtopic: asi sa tie i/y trochu prehodili, ináč mi to náramne niečo (niekoho) pripomína,že by sa nám niekto vrátil v prevtelení ? :ach:
gaidheal
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 531

Re: Psie salóny

Poslaťod hruska » Uto 19.02.2013 8:30

Offtopic: http://dogforum.sk/viewtopic.php?f=15&t=1116&p=992781#p992781 :joint: ale clovek sa aspon pobavil :ha:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Psie salóny

Poslaťod Gulino » Sob 02.03.2013 23:12

My do salona nechodime, salon chodi k nam domov, uz roky-) je to chovatelka nasho plemena, upravuje a striha aj svoje psiky aj na vystavy, takze striha u nas doma, za pritomnosti jedneho clena rodiny, striha vzdy na vystavny strih , bez sibenice, vyvazovania, co by som n epovolila,za velmi priaznive ceny. Sme spokojni, pristup ku psovi je uzasny, lezi s nim aj v jeho pelechu. :smile:
Gulino
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 338

Re: Psie salóny

Poslaťod slnko1963 » Pon 25.03.2013 0:06

gaidheal píše:
slnko1963 píše:Mi sme boli na Jungmanovej v petrzalke a sme spokojny. Ak mozem tak odporucam navstivit. Fakt super pristup ako k nasmu Maxikovi tak aj ku nam. :jop:


Offtopic: asi sa tie i/y trochu prehodili, ináč mi to náramne niečo (niekoho) pripomína,že by sa nám niekto vrátil v prevtelení ? :ach:


prosim ? nerozumiem o com pises :nwm: kam som sa mala vratit ? :nwm:
Nikdy nehovor nikdy ...
slnko1963
Okoloidúci
 
Príspevky: 17
Bydlisko: Bratislava - Petrzalka

Nejaký dobrý psí salón za dobrú cenu v Bratislave

Poslaťod Stell » Ned 04.05.2014 18:22

Poznáte nejaký kvalitný psí salón v Bratislave, v ktorom hneď nenecháte celú výplatu?? :smile: Chceme ísť s novým psíkom na strihanie a nevieme kam. Taktiež neviem ako bude na strihanie reagovať, lebo doma si nechá strihať iba tváričku a aj to asi iba 5 sekúnd :lol: Máte nejaké skúsenosti s reakciou psíkov na prvé strihanie v salóne?? :smile:
[size=85]S[/size]
Stell
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1

Re: Psie salóny

Poslaťod jakut » Pia 04.05.2018 17:20

Je tu niekto kto chodí, alebo má čerstvé skúsenosti so salónom VERTERRA v Košiciach ? Vyzerá to, že jedine tam budu vedieť v KE ostrihať bedlington teriéra. Mne vadí, že tu v starších postoch píšete, že strihajú bez majiteľa. Ja neviem, či toto chcem a hlavne či to zvládnem, veď umriem od strachu asi. Učím ju aby sa vôbec nechala česať, ale je to boj, lebo náš sekundový pes proste neobsedí. Mne by stačilo stát niekde obďaleč, hoci aj tak aby ma nevidela. Resp. ak by niekto vedel ešte o nejakom inom salóne v Ke , kde by to zvládli nech dá tip.
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: Psie salóny

Poslaťod bibika » Pia 04.05.2018 17:25

neviem či sa tu niekto nájde, ale ak máš Fb tak sa pridaj do skupiny psíčkari v KE. Tam často riešia salóny :smile:
bibika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 746
Bydlisko: Banff, AB

Re: Psie salóny

Poslaťod jakut » Pia 04.05.2018 17:32

Ďakujem. Fb ma nenapadol, ja tie psičkarske skupiny na FB bárs nemusím, ale vyskúšam :aaa:
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

PredchádzajúciĎalší

Späť na Starostlivosť