Psie salóny

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

Psie salóny

Poslaťod Iwka » Sob 15.03.2008 18:46

Kam chodíte s hafanom do salónu? ako ste s n=im spookojný? ako sa salón volá?
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Psí Salón

Poslaťod MisheliQ » Ned 16.03.2008 14:21

salón DOGSPORT Poprad
Ponúka:

* rozčesávanie dlhosrstých psov

* rozčesávanie splstnatelých psov

* vyčesávanie podsady

* vyčesávanie påznucej srsti

* strihanie podľa štandardu, aj na prianie majiteľa

* trimovanie

* príprava na výstavu

* a doplnkové služby


Druhy strihov:

ÚPRAVA PODĽA ŠTANDARDU PLEMENA -
- Výstavný strih
NEŠTANDARDNÁ ÚPRAVA -
- Výstavný strih skrátený, z praktických dôvodov (leto, plste - chuchvalce v srsti)
- Strih "dohola" - skrátenie srsti celého tela strojčekom na Vami požadovanú dĺžku
- Úprava srsti podľa Vašich predstáv
KOMPLETNÁ ÚPRAVA PSA -
- Vami zadaný strih + doplnkové služby
DOPLNKOVÉ SLUŽBY -
- Čistenie uší
- Odstránenie ušných chĺpkov
- Skrátenie pazúrov
- Čistenie zubov, zubného kameňa
- Umytie očí
- Čistenie análnych vačkov
Kúpanie z technických príčin dočasne neposkytujeme.

http://www.dogsport.sk/Slovakia.html

Bola som tam zatiaľ len raz, prvýkrát a bola som veľmi spokojná a vlastne zatiaľ stále som, špicaaa

ešte doplňujem, že ja som spokojná s tým, ako mi upravili psa plemena westhighlandský biely teriér /bez PP/
aj to je dôležité, nie každý salón je dobrý na všetky psie plemena..
Naposledy upravil MisheliQ dňa Ned 16.03.2008 15:37, celkovo upravené 1
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Psí Salón

Poslaťod Iwka » Ned 16.03.2008 14:44

tak my chodime do psieho salonu Beny v Banskej Bystrici , s upravou som veelmi spokojna, psikovi sa pocas celych 2 hodin venuju 2 ludia, v cene je zahrnute okrem strihania alebo trimovania aj kupanie, vycistenie usiek, usnych chlpov, strihanie pazurikov, srsti medzi vankusikmi atd. atd. :no:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Psí Salón

Poslaťod maggie » Pon 31.03.2008 20:43

nejaky salon v bratislave?a este amm otazocku,ked je psik vo vseobecnosti dost bojazlivy a velmi sa boji aj fenu a chcela by som dat ostrihat strojcekom?co si o tom myslite?nech z toho nema nejaku traumu potom...alebo mam nejaku skusit najprv doma zvykat na fen.....
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

Re: Psí Salón

Poslaťod katka » Uto 01.04.2008 6:17

ja mám dobré skúsenosti so salónom Trim studio na Mudroňovej. Je to maličký salónik, ale sú tam veľmi zlatí. Boli ochotní pripraviť mi Bačka na výstavu. Fénu by som sa nebála. On si zvykne. Ja som mala ten istý problém, ale dá sa to. Ja som predtým Baka fénovala doma, moc sa mu to nepáčilo, ale v salóne bol v pohodke. Dokonca som mohla byť pri ňom, keďže bol malý a bál by sa tam.
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: Psí Salón

Poslaťod Poca » Uto 01.04.2008 7:40

Ja som do salónu dala strihať raz a nikdy viac, odvtedy som strihala ja sebe aj znamym a som spokojna :lol: . Ostriham si lacno..
Co sa tyka fenu, moja sucka sa strasne boji fenu, ale strihat sa necha v pohode. Pes ma menej stresu, ked ho pridu ostrihat k vam domov. Ked ho musite nechat v salone a nebyt pri nom (niektore salony to tak robia) pes je viac v strese, ale menej sa brani. U nas mala "salon" jedna vetka, ktora psov bila. Aj moju sucku raz strihala. Ludia na nu strasne nadavali, takze bacha, ale vo vacsich mestach su urcite lepsie salony.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Psí Salón

Poslaťod Silwuska » Uto 01.04.2008 8:05

No ja osobne by som zas suhlasila s tym odviezt psa do salonu a tu polhodku ho tam nechat...lebo som bola aj pri tom ked ho strihala jeden krat a ona chuda sa skoro zblaznila...pes uplne vysiloval na tom stole lebo vedel ze som tam a ze mu asik pomozem alebo co...ked som tam bola jej to trvalo tristvrte hodinu...ked tam je sam, tak ho ma do 20 minut...cize pre mna aj pre psa aj pre holicku jednoznacne lepsie nechat ho tam...sice je potom troska na mna urazeny :lol:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Psí Salón

Poslaťod maggie » Str 02.04.2008 22:57

tak teda vyskusam uvidim....trosku sa bojim nechat ju tam samu,predsa len clovek nikdy nevie,co tam s nou budu robit...ale zase pravda je,ze sa v pritomnosti panicka hafo sprava asi inak...tak nefim...asi uvidim,co povedia v konkretnom salone...ja som si ju ostrihala sama doma,ale chcela by som aby ju strihli strojcekom,ona je smrncnuta fuzom,tak aby to mala take rovnomernejsie,kde tu sa mi nejaky ten schodik zadaril :hi:
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

Re: Psí Salón

Poslaťod katka » Štv 03.04.2008 6:50

mno ja som mala opačnú skúsenosť. Skúsila som tam Baka nechať, ale začal tak zavýjať a plakať, že som zostala pri ňom. Mala som dosť..boli sme tam totiž 3 hodiny :pac: . Bak sa práve naopak správal v pohode, keď som tam bola. Asi si chudák myslel, že ho tam chcem nechať, závislák jeden :lol:
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: Psí Salón

Poslaťod Poca » Štv 03.04.2008 6:52

Načo si bola s malamutom v salóne? A 3 hodiny? :nwm:
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Psí Salón

Poslaťod Silwuska » Štv 03.04.2008 6:54

Asi pred vyystavu ne?? :no:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Psí Salón

Poslaťod katka » Štv 03.04.2008 7:00

mno jasnačka, že pred výstavou....inokedy si Baka okúpem aj na dvore, alebo použijem suchý šampón, ale tentoraz už potreboval poriadne "vyprať" :lol:
Takže sme išli do salónu a preto tri hodiny, lebo ho vyčesávali, okúpali a dve hodiny sušili a česali. Podsada je holt podsada.
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: Psí Salón

Poslaťod Poca » Štv 03.04.2008 7:03

aaaa, takto to chodí, preto sa nás na výstave pýtali, či sme dali Yetiho kôli výstave tak vyčesať :haha: :haha: :haha:
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Psí Salón

Poslaťod katka » Štv 03.04.2008 7:07

jj... :heh: ale miminka sú miminka....ja som s Bakom do salónu predtým nechodila a už ani nepôjdem, aj keď vyzerla úúúplne úúúžasne a dlho mu to vydržalo. Len ten kopec peňazí... :oo:
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: Psí Salón

Poslaťod Poca » Štv 03.04.2008 7:26

kolko ak sa mozem spytat? Vedela si aj predtym kolko to bude stat?
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Ďalší

Späť na Starostlivosť