Switch to full style
Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).
Odoslať odpoveď

Re: Jedovaté rastliny pre psy

Uto 10.08.2010 20:11

ja by som mala taku otazocku...nie na jedovate rastliny ale pocula som ze existuje nejaka rastlina,ktora psov odpudzuje,zislo by sa mi ich zopar vysadit,lebo zopar uvedomelych majitelov mi chodi vencit psov velkych plemien rovno pred plot...a uz je tam toho pozehnane.....

Re: Jedovaté rastliny pre psy

Sob 13.11.2010 17:36

a yuka :otaznik: :smile:

Re: Zjedol cokoladu!

Pon 24.01.2011 18:50

Ten čaj, teda čaj z čajovníka, nie z nejakého "ovocného" či iného nečajového dreku čo ledva vodu farbí, zrovna obsahuje onen teobromín, teofylín (hádajte, prečo to začína na teo) a koniec koncov aj viac kofeínu ako káva.
Fakt, ako je to s vylučovaním kofeínu?

Re: Jedovaté rastliny pre psy

Pia 11.03.2011 15:59

chcela by som sa opítat ako sa mam starat o pražského krysarika lebo budem mat šteniatko v apríli a vela o tej rase neviem. Neviete mi ešte poradit či si mam zobrat fenku alebo psa?

Re: Jedovaté rastliny pre psy

Pia 11.03.2011 17:09

ach jo :ach:
spytaj sa v teme o plemene a prestuduj si cele forum

Re: Jedovaté rastliny pre psy

Uto 12.04.2011 13:21

akože rovno napíšte že : VŠETKY :lol: :lol:

Re: Jedovaté rastliny pre psy

Ned 09.10.2011 10:43

:lol: moja malá kúše brčtan lebo máme sním celú stodolu vymalovanú :ha: a ked sa naháname a nemóže na chytiť tak začne od nervov kúsať do tujky :pac: a zatial munič nieje

Re: Jedovaté rastliny pre psy

Pon 06.08.2012 11:48

Caute prave som sa vratil domov a moja ratliacka obhryzala Scindapsus aureus. Neviem ako mohla na to dociahnut lebo to je dost vysoko. Nasiel som na stranke http://lancaster.unl.edu/factsheets/031.htm ze obsahuje toxic-oxalates. Podla toho co tam pisu (moja anglictina je dost slaba) by to nemal byt problem. Videl som na zemi polovicu jedneho listu trochu pohryzenu. Mate niekto skusenost s touto rastlinou? Mala je zatial OK, dufam ze sa to nezmeni. Ak tu o tom bolo pisane tak sorry ze to sem davam znova.
Obrázok

Re: Jedovaté rastliny pre psy

Pon 06.08.2012 18:08

Nie je jedovatá, maličkej nič nebude

Re: Jedovaté rastliny pre psy

Str 29.08.2012 9:15

No naša Brita ohrízala --Skalnú Ružu-- a celý deň grcala :pac:

Re: Jedovaté rastliny pre psy

Pia 19.10.2012 20:08

Môj Borenko zeleň veľmi nepapá, maximálne tak trávu ale inak je na to veľmi vyberavý :lol:

Re: Jedovaté rastliny pre psy

Ned 07.04.2013 12:48

Pozor na rastlinu cykas rozneho druhu, je toxicky - vsetky jej casti, vraj obsahuje 3 jedy, jeden neznamy a na dve dalsie nie je protijed. Znamej zial nato odisla labradorka. :ua: Liecili ju cca od septembra ci oktobra, vyzeralo vsetko fajn, ale v januari nastalo zhorsenie a 27.2.2013 ju navzdy opustila. Jed sa zial pretransformoval do pecene, nepomohla ani transfuzia krvi. :ua: Miuska je nam to luto. :plac:
Odoslať odpoveď