Switch to full style
Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).
Odoslať odpoveď

Re: Ochrana pred parazitmi - obojky, spot-on, spreje

Sob 15.04.2017 8:35

K vetovi treba IST. Ja by som necakala. Osobne si myslim, ze vo veci bude nieco ine.

Re: Ochrana pred parazitmi - obojky, spot-on, spreje

Sob 15.04.2017 8:44

Sme bez auta 25 km od veteriny.

Re: Ochrana pred parazitmi - obojky, spot-on, spreje

Sob 15.04.2017 10:07

Volalaa som S vetom a povedal, že to bude najskôr od pečene. Zháňam číslo na Vet v susednej dedine...

Re: Ochrana pred parazitmi - obojky, spot-on, spreje

Sob 15.04.2017 10:45

Pro klid na duši, Slausa, sundej ten obojek. A moc držím palečky, ať je vše oki :jop: .

Re: Ochrana pred parazitmi - obojky, spot-on, spreje

Sob 15.04.2017 10:52

Buchťa, ďakujeme. :hi: Obojok nemaa už od rána. Zháňam niekoho, kto robí aj dnes v tejto rici sveta.
Dúfam že sused nás bude ochotný zobrať do LV

Re: Ochrana pred parazitmi - obojky, spot-on, spreje

Sob 15.04.2017 11:20

Taketo veci sa vzdy deju v najnevhodnejsiu chvilu. :ua: Drzim palce, nech niekoho zozeniete a hlavne nech je to len zbytocna panika a psisko bude hned fit!

Re: Ochrana pred parazitmi - obojky, spot-on, spreje

Sob 15.04.2017 12:56

Sme v LV na infúzke. Peso už ožil. Je ti na 95% z tej pečene. Uvidíme ako, je dotečie infúzke. Inak sme dosť OT :hi:
.

Re: Ochrana pred parazitmi - obojky, spot-on, spreje

Sob 15.04.2017 19:57

Som nasla nacicaneho kliesta, ktory vyzeral nehybne ale po vhodeni do zachoda zacal hrabat nozickami.

Re: Ochrana pred parazitmi - obojky, spot-on, spreje

Ned 16.04.2017 19:40

Zasa OT, ale už je všetko OK. Ďakujem veterine v LV :smile:

Re: Ochrana pred parazitmi - obojky, spot-on, spreje

Ned 16.04.2017 19:47

Offtopic: a on ma nejake problemy s pecenou?

Re: Ochrana pred parazitmi - obojky, spot-on, spreje

Ned 16.04.2017 20:10

Offtopic: Jo, zlé testy. Niekde som ich sem aj dávala. Uzavreli sme to tak, že to bola pečeň+obojok+odčervovák, prípadne ešte niečo k tomu. Vet povedala, že sa to môže v budúcnosti opakovať, takže treba dávať veľký pozor a absolútne minimum tukov.
Dostali sme infúzku, dve injekcie a išli domov. Inak, na to, že sobota a sviatok tam bolo hrozne veľa ľudí. Aj som sa čudovala...

Re: Ochrana pred parazitmi - obojky, spot-on, spreje

Ned 16.04.2017 20:43

No scalibor sklamal. Nachadzam normalne zive cicajuce klieste. Dnes dokonca aj toho najhnusnejsieho fazuloviteho.

Re: Ochrana pred parazitmi - obojky, spot-on, spreje

Ned 16.04.2017 21:01

janajka píše:No scalibor sklamal. Nachadzam normalne zive cicajuce klieste. Dnes dokonca aj toho najhnusnejsieho fazuloviteho.


Takže nejsem sama :ua: . Je mi to líto a serká mě to :hmm: . Nejsem tak zdatná na netu = múže někdo, prosím, zkusit najít, jestli je fakt pravda, že zn.: Scalibor koupil někdo jiný?

Elisko, super nápad, díky :pusa: . Možná to stojí za vyzkoušení. Jenže teď momentálně nemám u koho - tedy asi. Prcek má 35kg, takže by to mělo stačit a u madam nechci nyní riskovat (zkusím to prokonzultovat). Bru je tento týden oki.

Offtopic: Slausa, držte se :jop: . Nepsala jsi, že jsi nakombinovala odčervovák a i nový obojek :ua: . Dávej si pozor a jestli mohu doporučit, udělej radši koprolku, než budeš odčervovat. Pokuď bude negativní, nemusíš do drobce nic cpát. Moc držím palečky, ať je drobec oki. A zkus třeba napsat MVDr. Štouračovi do poradny, co a jak do budoucnosti :smile: .

Re: Ochrana pred parazitmi - obojky, spot-on, spreje

Ned 16.04.2017 22:16

Offtopic: Buchti, dik. Mne absolútne neapaadlo, že by sa to mohlo pobiť. :ua: Musím si dávať bacha.
A mám dilemu, obojok má teraz dolu, vetka povedala, že o pár dní skúsiť nasadiť a sledovať... Babka s máti ma skoro udusili, že ten obojok vyhodia, že mu ho nemozom dať, že oni mi už veta zháňať nebudú atď. Dnes som z neho jedného lezca už zhadzovala, tak fakt neviem, či riskovať kliešte alebo to, že obojok nájdem v koši rozatrihaný na kusy (a viem že by to vedeli urobiť)...

Re: Ochrana pred parazitmi - obojky, spot-on, spreje

Str 19.04.2017 14:30

Mate niekto skusenost s reakciou na Scalibor, ze by pes zacal kychat a snazil sa ako keby nieco vykaslat? :nwm: Vcera som ho nasadila a dnes rano aj dala dole, lebo vkuse kychal. Rozmyslam, ci to mohol sposobit ten obojok, alebo mam ist k vetovi, ze co mu je.
Odoslať odpoveď