Kočík pre psov

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Kočík pre psov

Poslaťod Pinklady » Str 17.04.2013 12:10

ja zhanam kocik,ale nie z rozmaru, mame buldocka,co ma respiracne problemy a nie vsetky su riesitelne. Proste ma anomaliu zuzeneho nosohltana a aj keby chcem,tak ten priestor tam uz nemaju kde vytvorit. takze ked zacne byt teplo su nejake dlhsie vylety prakticky nemozne. Tak aby mi to ulahcilo situaciu a mohli sme niekde ist bez toho,ze by pes isiel kolabovat,tak musime poriadit kocik. Viete o kociku,co by bol nejaky multifunckny a uniesol tych 12kg vahy? Niekde som videla taky,co je aj za bicykel,ale da sa prestavat aj normalne na ten bezny.To sa mi dost pozdava, mali to na nejakej ceskej stranke,ale ci nieco neni aj na SK strankach take?

Kamoska ma anglickeho buldoga, zachranenu fenu z mnoziarne a ta ma klby uplne v haji,tak kupila kocar a moze ist normalne na prechadzku,fenka totiz prejde tak 150 metrov a dalej to neda, druhy pes,co ma je zdravy a aktivny,takze vyzaduje pohyb. Takto sa to da sklbit. Sice to vyzera troska na palicu kocikovat psa,ale sem tam je to skor nutnost.
Podpis svojou veľkosťou porušoval pravidlá!
Pinklady
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 274

Re: Kočík pre psov

Poslaťod Pinklady » Štv 18.04.2013 8:39

Uz som to nasla, takze toto neni az taka traparina na ruzovy sposob,ze mame miminko.
Da sa to pouzit aj ako kocar,ale aj zapnut za bicykel. Co mne dost pomoze.

http://kocicarna.eu/19-ips-050-sporty-d ... eluxe.html
Podpis svojou veľkosťou porušoval pravidlá!
Pinklady
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 274

Re: Kočík pre psov

Poslaťod luciiik » Štv 04.07.2013 16:14

Ja som teda zirala ked moja strestena sestra priniesla dnes kocik pre svojich nahacov. Ani som nevedela ze nieco take existuje. :lol: A uznavam, ze na vystavy a podobne, pre chorych psikov fajn, ale ked som videla teraz ju, ako sa vystafirovala a isla "kocikovat" tak sa pytam ci ma vsetkych pat pohromade. :pac:
Obrázok
luciiik
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1616
Bydlisko: Nitra

Re: Kočík pre psov

Poslaťod salomesalome » Str 06.11.2013 10:42

..konečne som objavila takyto kočík pre psa a čudujem sa,že ľudia sú tak rozporuplne voči nim naladení-moj 7 kilovy psik ma boreliozu a nevladze dlhsie chodit a ked ho to zacne velmi boliet,zastavi sa a nepohne sa..ja ma problemy s chrbicou a v naruci ho nevladzem odniest ani desat metrov-takze pre nas oboch je toto riesenie najvhodnejsie-len neviem,či si zvykne na ten kočík,nakolko uz ma 5rokov-ale zasa z ,,prevádzkových dovodov" to bude musieť zvladnut...pre mna to urcite nie je ziadny modny vystrelok ale akokeby zdravotna pomocka-ale viem,ze ludia budu na mna čumieť ako na zjavenie-ale hlavne moje zdravie je na prvom mieste...
:ahoj:
salomesalome
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Kočík pre psov

Poslaťod luciiik » Štv 07.11.2013 17:46

salomesalome, samozrejme, ked je to zo zdravotnych dovodov tak je to uplne samozrejme a nevidim na tom nic zle. ale ked si niekto nalozi dvoch zdravych psov do kocika a hura ideme sa "prejst" tak to mi uz take normalne nepripada. :lol:
Obrázok
luciiik
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1616
Bydlisko: Nitra

Re: Kočík pre psov

Poslaťod Kamelia » Pia 11.04.2014 11:26

kde taky kocik zohnat?

...mame choreho psika a aby nebol ten psik obmedzeny a ani nas druhy velmi aktivny psik....tak zhanam kociar - pacient sa povezie a druhy hafan sa moze pokojne vencit a vytrieskat zo seba vsetku energiu
Kamelia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1149

Re: Kočík pre psov

Poslaťod janna » Pia 11.04.2014 14:12

Kamelia píše:kde taky kocik zohnat?

...mame choreho psika a aby nebol ten psik obmedzeny a ani nas druhy velmi aktivny psik....tak zhanam kociar - pacient sa povezie a druhy hafan sa moze pokojne vencit a vytrieskat zo seba vsetku energiu

Napr. na vystave psov som videla take. Pripadne nejake e-shopy.
janna
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 101
Bydlisko: Nitra - Klokočina

Predchádzajúci

Späť na Potreby pre psy