Kočík pre psov

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Kočík pre psov

Poslaťod ZdenulkaM » Ned 18.09.2011 10:50

aďka píše:Keď som videla prvýkrát kočiarik pre psov asi v roku 2006 tak som mala z neho miešané pocity (že čo ľudia ešte nevymyslia?) Ale teraz mi to príde naozaj ako dobrá pomôcka. Určite v situácii keď sa psíkovi niečo vážne stane a musí ihneď na veterinu a nemáte auto.Navyše, keď psík váži okolo 20kg a niesť ho na rukách je skutočne nad ľudské sily. Preto nad týmto vozíkom/kočiarikom uvažujem, že si ho možno kúpim hanba, nehanba.
Tento sa mi celkom pozdáva http://www.zoohit.sk/shop/psi/hracky_a_ ... olo/230012
toto je super vozik pre psov za bicykel :no: nie len ako kocik... :no:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Kočík pre psov

Poslaťod aďka » Ned 18.09.2011 21:26

Tak, tak nie iba ako kočík :no:
aďka
Šteniatko
 
Príspevky: 87

Re: Perly v inzerátoch

Poslaťod energitc » Pon 19.09.2011 10:46

lusy píše:
anemika píše:Nie kazde plemeno je vhodne na vencenie v lese.

ja len, ze toto asi nebude o plemene ale o prioritach majitela. :no:


presne trefna odpoved...co som sa napocuvala o blbych rozmaznanych civavach a pritom moj drobec zvladne tury, po ktorych si ja potrebujem lahnut a spat, bez mihnutia okom.ked bola steniatko, tak som su brala na ruky do autobusu, teraz do autobusu naskakuje sama.

kocik mi pride len potvrdenie, ze tieto male psy su vlastne hracky a tak sa k nim spravajme. existuje mnoho ruksakov na kolieskach, prepraviek, tasiek atd...., do ktorych das v klude aj dvoch psov...poznam baby, co take veci mali a prepravovali v nich uz dvoch skoro az strednych psov a pohoda.ked uz.
ale prave preto by si mal kazdy dobre premysliet, kolko psov chce-resp. kolko psov zvladne...prepravit, zivit, vybehat,...
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Kočík pre psov

Poslaťod Lucky-Na » Pon 26.09.2011 19:57

nedá mi sa k tejto téme nevrátiť...často o tom uvažujem...
vždy sa mi vybaví táto fotka...

Nia píše:Obrázok


a potom si spomeniem na deti ktoré nemajú rodičov, alebo ich matky vyhodili do smetiaka..alebo si spomeniem na istú dámu z Pereša, ktorá má namiesto detí psov...

Ja osobne nemám rada poľudšťovanie zvierat...a hlavne yorkšírov! - na hlave copík, oblečený v tričku a sedí v kočíku!
psy nie sú z barbie, psy sú z VLKA! ...aj yorkovia! ... :nono:
ja to neviem vyjadriť, čo mi ide hlavou pri pohľade na túto fotku...ale pocity sa točia okolo......no radšej nič :angel:

a potom že maj rád yorkšírov!

súhlasím s energitc! nech si ľudia zaobstarajú toľko psov, o koľkých sa vedia postarať a prepraviť ich.
a myslím si, že dvoch malých krpcov napcháš do busu rýchlejšie a jednoduchšie ako kočár :pac:
Lucky-Na
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 716

Re: Kočík pre psov

Poslaťod Nia » Uto 27.09.2011 9:25

Milá Lucky-Na, láskavo si vyprosujem aby si za príklad poľudšťovania psov prikladala moju fotku. Viditeľne si si neprečítala to, čo som pod tú fotku napísala. Viditeľne asi nikdy nepochopíš aká je výhoda kočíka na výstavách, kedy malého psa na zemi, doslova niektorí ľudia udupú. Moji psy zvládajú s prehľadom 4km túru bez akýchkoľvek problémov. Ja svojich psov bežne v kočíku nenosím, neviem odkiaľ si si to v tej svojej hlavičke vydolovala!
Ako naozaj som sa nasrala. Vieš vôbec prečo má môj pes obliečik? prečo má sučka na hlave copík? a čo je na tom? je to škaredé? a to jej mám nechať chlpy v očiach, aby sa jej zapálili? Kebyže stráviš medzi normálnymi yorkami pár dní, zistíš, že sú to normálne psy so všetkým čo má pes mať.
Druhý pes v obliečiku (mimochodom ušitým na mieru z plavkoviny) má preto, lebo nosí balíčky, kedže behá veľmi úspešne po výstavách a teší za z plnpohodnotného psieho života. Viditeľne máš veľmi obmedzenú predstavu o yorkoch, asi si v žiovote videla len tých sídliskových skoro takmer možno yorkov,.
Ja svojich psov neprenášam v taškách LV, ani Gucci, takisto nenosia v lete oblečky ako sukničky a podobne. V zime samozrejme je podľa mň§a na meiste kabátik.

takže ešte raz si VYPROSUJEM aby si moju fotku a mojich psov dávala ako príklad rozmaznaných psov a psov, ktorých má niekto ako deti...pretože kto ma pozná osobne vie, že ja sa k svojim psom správam primerane. Ja ich absolútne v kočíku nikam neprepravujem, všade idú peši so mnou, kočík využívame LEN na výstavy keď ideme s oboma. Je to praktické
Ja zvládam prepraviť aj 7 psov.
Končím s touto témou a hlavne s tebou, absolútne si ma týmto dostala....
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Kočík pre psov

Poslaťod energitc » Štv 29.09.2011 10:23

s textom Luky Na suhlasim, mrzi ma, ze fotka bola vytrhnuta z kontextu a vlozena pomedzi text, ku ktoremu by to normalne sedelo....
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Kočík pre psov

Poslaťod Dastuch » Pon 07.11.2011 12:24

ja dokazem pochopit obidve strany,mam pocit,ze ani mne sa to este pred par rokmi nepacilo,ale kedze sme uz skoro rok majitelmi shihtzu,s ktorou chodime na vystavy,tak to potrebujeme´,ked som isla na prvu vystavu,tak som si zobrala len prepravku,som si povedala,ze uz nikdy,prsalo,blato bolo,ona v prepravke,kde v pohode sa ta voda dostane.plus,este trepat na rukach tu tazku prepravku nebolo bohvieco.onedlho zas kupujeme dalsiu fenecku,takze s dvoma by to uz bola hotova katastrofa.takze momentalne kukam na internate kocik.myslim,ze ten kto ma pozna vie ze nie som ziadna barbie,nepotrebujem psa obliekat do sukniciek a podobne a vobec nie sa premavat so psom v meste v kociku,ja ten kocik potrebujem fakt len na tie vystavy,kde boli naozaj vyuzite a myslim,ze by to nikoho nemalo poburit. :hi:

chcela som sa este spytat,ci neviete o nejakom takom kociku,kde je vraj primontovany aj stol na upravovanie,som o onom pocula ale najst ho neviem :no:
Dastuch
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 733
Bydlisko: Košice/Tornaľa

Re: Kočík pre psov

Poslaťod Nia » Ned 20.11.2011 12:17

Dastuch, no viditeľne to niekomu leží v žalúdku...kebyže dojdu dotyčný raz za čas na výstavu, tak asi zinfarktujú alebo čo, že toľko kočíkov a rozmaznaných psov ešte nevideli :haha:
O takom kočíku počujem prvýkrát, ešte som nevidela taký so stolíkom. No ja nedám dopustiť na stolík s kolieskami, to je obrovská pomoc a teraz už nájdeš aj za celkom dobrú cenu a vydrží ti naveky vekov :smile:
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Kočík pre psov

Poslaťod lila.claire » Štv 24.11.2011 22:00

neviete, existuju take kociky (nie za bicykel ale vyslovene "kocik") aj pre vacsieho psa? (cca 18 kil)
It´s not a bug; it´s a feature.
lila.claire
Big Dog
 
Príspevky: 1256
Bydlisko: Košice

Re: Kočík pre psov

Poslaťod Dastuch » Ned 15.01.2012 23:04

Dastuch
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 733
Bydlisko: Košice/Tornaľa

Re: Kočík pre psov

Poslaťod Lindchen » Ned 15.01.2012 23:10

Inak, len tak mimochodom, tiež ma na fotke zaujalo, že psík je oblečený aj doma, prečo?
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Kočík pre psov

Poslaťod Dastuch » Ned 15.01.2012 23:24

lindchen,ked mozem tak odpoviem..je to overal,bud je zo satenu alebo z plavkoviny.Overal ma chranit balicky,a celkovo srst psa,aby sa nahodou ked poskriabe taby si netrhal tie balicky a tym padom aj srst :no:
pokila viem je celkom pohodlny :no:
Dastuch
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 733
Bydlisko: Košice/Tornaľa

Re: Kočík pre psov

Poslaťod Lindchen » Ned 15.01.2012 23:34

Chápem :yes: . Ostatné si nechám pre seba.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Kočík pre psov

Poslaťod Dastuch » Pon 16.01.2012 0:13

v podstate si uz zacala,takze aj pokracovat by sa patrilo :ach:
Dastuch
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 733
Bydlisko: Košice/Tornaľa

Re: Kočík pre psov

Poslaťod Nia » Pon 16.01.2012 12:16

Na otázku, prečo je pes oblečený som odpovedala vyššie, myslím že dosť jasne. samozrejme môže chodiť aj bez obliečika, no nebudem riskovať, že sa niekde vonku ( keď behá po záhrade, na jeseň skáče do suchého lístia a s oblubou skáče do mlák) zachytí a celý balík si urve aj s chlpami. Navyše takto sa aspoň nezašpiní a nemusím ho každý týždeň kúpať. Asi toľko...
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy