Furminator a ine kefy

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod Mackie » Pon 17.02.2014 15:04

Offtopic: a drzi ti to? mne sa tiez rucka zlomila, pouzivam to na koberec, a nejak neverim, ze to ten tlak udrzi
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod zuzka:) » Pon 17.02.2014 15:21

Offtopic: aj mne sa zlomila, akurát včera :heh: tiež si chudák užil na koberci :lol:
zuzka:)
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1951

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod sarach » Str 19.02.2014 20:05

Zatiaľ drží. Keď boli tie horúčavy, tak som ho nechala v kýbliku hore rúčkou na slnku a úplne zmäkla a ako som išla česať, tak sa v ňom niečo zlomilo. Potom som to nechala vychladnúť, zalepila som silnou vrstvou sekundového lepidla a odvtedy drží. :yes: Ale češem s tým len psa.
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod Celine » Uto 11.03.2014 9:26

Dobrý deň,
chcela by som kúpiť pre moju fenku stafbullku furminátor. Moja prvá otázka je, či to dobre funguje aj na staffbullov alebo psíkov podobnej srsti? Ďalšia otázka je o výbere konkrétneho furminátora, resp. je nejaký rozdiel medzi týmto originálom http://www.zoohit.sk/shop/psi/strojky_a ... lpy/261402 a trimovacím hrablom Trixie http://kozmetika-a-uprava-psa.heureka.s ... u-11x15cm/ lebo keď sa pozriem na tú čepeľ tak sa mi to zdá byť rovnaké, len ten rozdiel v cene je obrovský. Ďakujem za skúsenosti a rady :smile:
Celine
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod Margita » Uto 11.03.2014 10:52

ja mam presne ten trixie a cese to jak salene :lol: mam to teraz na hladkeho foxa,on ma dlhsiu srst ako stafbul ale je to na vsetky typy okrem tych neplznucich kuceravych
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod Celine » Uto 11.03.2014 11:02

Margita píše:ja mam presne ten trixie a cese to jak salene :lol: mam to teraz na hladkeho foxa,on ma dlhsiu srst ako stafbul ale je to na vsetky typy okrem tych neplznucich kuceravych



Ďakujem za radu :smile:
Celine
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod clupko » Pia 21.03.2014 12:37

je nejaky funkcny rozdiel medzi tymito furminatormi, okrem toho, ze jeden ma tlacitko na zhodenie vycesanych chlpov z hrebena?
Obrázok Obrázok
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod Celine » Pia 28.03.2014 12:57

Tak ako si napísal, funkčný rozdiel medzi nimi nie je žiadny.
Celine
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod Iriska pit » Ned 04.05.2014 15:46

Ahoj rozmýšľam nad kúpou furminátora a potrebujem poradiť. Na stránke zoohit som našla že sú dva druhy pre srsť nad 5 cm a pre srsť do 5 cm. Je medzi nimi niaky rozdiel? mam pitbullku a chcela som ho obj z bazoša lebo je tam lacnejší len neviem či to je ten pre srsť do 5 cm alebo nad 5 cm... bude to účinné ak by to bol náhodou ten na srsť nad 5 cm? Ďakujem :jop:
Iriska pit
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod Miška111 » Sob 10.05.2014 17:04

Nakoniec som Furminátor kúpila u nás v novom chovprodukte :smile: a som s ním veľmi spokojná :jop: odporúčam :no:
Miška111
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod Monii » Pon 23.06.2014 18:32

Aké kefy okrem furmíkov pre dlhosrstého psa? Na vyčesávanie starej srsti, na rozčesávanie dredíkov, na uhládzanie srsti? Mojej trošku furmík ničí srsť :ua:
Monii
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 656
Bydlisko: Trnava - Modranka

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod Barbor » Str 25.06.2014 7:29

Češete furmikom aj labky a chvost???
A vo všeobecnosti ako často češete??
Ja moju tak raz za dva tyzdne, aj neskor ked si spomeniem, kedze plzne celkom malo.
Kamoska čese svojho labika dost casto a ma taku super srst-akoby kratku, aj chvost ma oproti mojej asi o polovicu tensi-tym ze mu tam tie chlpy vycesala.
Moja ma take "dlhsie" a hustejsie tie chlpy. Ja som teda zacala cesavat castejsie a na stehnach som si všimla ze chudatko som ju vycesala asi az moc, take smiesne tam ma teraz a z bokov som este vycesala podsadu. Tak neviem ci ju mam vobec cesat lebo vravim-plzne minimalne-jasne mame chlpy ale napr ked jej prejdem rukou po chrbte tak nemam v ruke ani jeden chlp. Ziadne chumače.
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod sarach » Str 25.06.2014 7:36

Ja napr. labky nečešem. Tam má srsť len len že má. Chvost jasne, z toho ide niekedy dosť. Ako často ... teraz dosť často, pretože dosť z neho ide. Vyčesávam za plný kýblik. :lol: Potom zvykne byť lupinový, čo na čiernej srsti je veľmi viditeľné, ale tie chlpy sú príšerné. sa obtrie o nás a sme chlpatí aj my...
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod Sunny » Str 25.06.2014 9:29

Ja vyčesávam len keď pĺznu - a to podľa potreby, v tom najhoršom štádiu kľudne aj denne, ale nie moc dlho, lebo pri moc akčnom vyčesávaní im to dráždi kožu.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Furminator a ine kefy

Poslaťod tom_goro » Str 25.06.2014 20:27

Momentalne denne a aj tak je to malo. Nohy nie, chvost obcas. Inac ked neplzne tak ja tak raz za tyzden, desat dni cesem.
Consider the environment before printing this message
tom_goro
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: At the end of the world.

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy