Náhubok

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: ako vybrať správnu veľkosť náhubku?

Poslaťod Domča » Sob 05.02.2011 9:00

najlepšie je dohodnúť sa s predavačmi, nechať im prachy za náhubok a šup domou skúšať..... moja Ajda - RTW + NO má na fenu NO, je jej trošku dlhý, ale dobrý na líca, skúšali sme kopu iných ale keď boli akurát na dĺžku tak jej tlačili lícne kosti....... Atos - 75 % RTW :D má na psa RTW, ale musím sa pozrieť po niečom inom lebo dosť sa "roztiahol" a tlačí ho na lícne kosti, a to som mu kupovala náhubok keď mal 1,5 roka a predpokladala že už ho neroztiahne :pac:
A Google si raz skúšal plastový, len tak zo srandy (sesterka má na shih-tzu kôli vlaku a autobusu) a bol taký sexi :D ale jemu to nebudem kupovať....... zbytočnosť

ináč tie plastové náhubky niesú zlé, ale ak má niekto akčnejšieho psa ako ja, tak nebudú mať dlhú žiovotnosť :/
If there are no dogs in Heaven, then when I die I want to go where they went.
Ak v neby niesú žiadne psy, potom keď umriem chce ísť tam, kam ony.
(Will Rogers)
Domča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 291
Bydlisko: SNW

Re: ako vybrať správnu veľkosť náhubku?

Poslaťod 1bubko2 » Uto 26.04.2011 9:31

my sme kupovali bradacovi na vystave, ten mu bol super,ale utopil mi ho a potom uz som poruadny nezohnala tak som len tak preventivne zobrala na NO,nie je mu uplne dobry ,ale tak aj tak ho velakrat nemal
a rusovi som kupila len tak zo srandy na nemecku dogu lebo bol v nejakom second hande alebo ako to nazvat za 50kč , no nekup to a bol mu dobry takze sme usetrili :lol:
Naposledy upravil 1bubko2 dňa Pia 24.02.2012 13:53, celkovo upravené 1
1bubko2
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 393
Bydlisko: Púchov

Re: Nylonový / kožený náhubok

Poslaťod hruska » Str 01.06.2011 7:30

Ja som mala doteraz plastovy nahubok, ale bol Foxy maly, takze vcera som nabehla do chovaku a kupila kovovy. Jediny, ktory ako tak sedel bol na fenku kolie, psici je sice dlhy, ale urcite sedi lepsie ako plastak, netlaci ju nikde, moze dychat, zivat a kedze je dlhy, nemoze vyzierat hluposti v pripade, ze ho ma aj vonku :lol: Dnes cestujem, tak uvidime, kolko modrin budem mat :ha:
Urcite ale chcem kupit nejaky "akurat", toto bola len kupa narychlo, aby vo vlaku v tom teple prezila.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Nylonový / kožený náhubok

Poslaťod Samantha » Str 01.06.2011 16:08

Ja mám tiež ten nylonový na boxerku lebo kovový ani nijaký iný sa jej proste na papulu nezmestí... Pýtala som sa na to revízorov a povedali že je to bez problémov, že taký náhubok stačí... Ono je to skôr o nálade vodiča :pac:
Obrázok
Samantha
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 300
Bydlisko: BA

Re: Nylonový / kožený náhubok

Poslaťod zdenka2710 » Štv 23.06.2011 15:05

Aky je lepsi nahubok bre bavoraka? nylonovy alebo kovovy? a co robit ked sa pes ometa a cchce si ho dat dolu? :smile:
Jelenia Obora Orava-chovná stanica Bavorských farbiarov- http://jeleniaoboraorava.webnode.sk/
[b]Betty má 5 krásnych Bavorských farbiarikov
zdenka2710
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263

Re: Nylonový / kožený náhubok

Poslaťod Peťka » Pia 24.06.2011 8:39

Ja keď som psa učila na náhubok tak pomálučky......dala som mu ho, samozrejme on si hned lahol, hlavu medzi packy a chcel si to dať dolu, ešte chvilku som počkala a dala mu ho dolu....potom tak za hodku zasa a ešte tak 3 krat sme to zopakovali, potom že teda ideme na ulicu a to vôbec nechcel ísť, tak som ho stále tak jemne dvíhala aby išiel, fungovala rýchlejšia chôdza, chvílu išiel, potom som ho dala sadnúť, obrovská pochvala a náhubok dolu....za 3 dni už sním chodil normálne :jop:
Peťka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 512
Bydlisko: Skalica

Re: Náhubok

Poslaťod zdenka2710 » Pon 04.07.2011 12:54

A ked idem kupovat do obchodui nahubok tak co jej mam odmerat? papulku? alebo co :ua: :hi:
Jelenia Obora Orava-chovná stanica Bavorských farbiarov- http://jeleniaoboraorava.webnode.sk/
[b]Betty má 5 krásnych Bavorských farbiarikov
zdenka2710
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263

Re: Náhubok

Poslaťod AgiKokre » Štv 21.07.2011 19:13

ja mám aj nylonový aj kovový ale pre mojeho kokra bol ten kovový moc tažký tak som kúpila nylonový a som sním velmi spokojná :smile: ,,,, a ako ho naučit aby si ho nedával dole: doma mu ho daj na chvílu a zabávaj ho niečim aby si ho nedával dole a ked si ho nedá dole tak mu ho po chvílke daj dole ty a daj mu odmenu a pochvál ho potom ho pusti a za nikau pol hodinu zase
AgiKokre
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Bydlisko: prievidza

Re: Náhubok

Poslaťod Kala Kajča » Sob 23.07.2011 9:17

CAQwte chcela by som sa spýtať ked ideme cestovať s hafanom vlakom a potom autobusom stačí mi nylonový náhubok ? :nwm:
Zazrel som v psích očiach prchavý výraz pobaveného pohŕdania a som presvedčený, že psi si v podstate myslia, že ľudia sú blázni.
http://crazylucky.weebly.com/ http://www.mkatatry.estranky.sk/
Kala Kajča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 420

Re: Náhubok

Poslaťod zdenka2710 » Sob 23.07.2011 11:28

Ja osm kupila nylonovy, a tiez sa chcem opytat ze ci staci na autobus? lebo ja som pocula ze kovovy ale kovovy sa velmi zle kupuje bez psa a aida si nan ani nemohla zvyknut pri tom mam aj pekne modriny po nom, lebo ako ak si niekto mysli ze moja aida prehryzie nylonovy a neviem co a pootm niekoho uhryzne no tak akoze pardon :ach: :oo: ved nieje az taka nesocializovana :ha:
Jelenia Obora Orava-chovná stanica Bavorských farbiarov- http://jeleniaoboraorava.webnode.sk/
[b]Betty má 5 krásnych Bavorských farbiarikov
zdenka2710
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263

Re: Náhubok

Poslaťod Kala Kajča » Sob 23.07.2011 18:39

A tažko sa hryzie náhubok ked pritebe sedí a ty sa na nu pozeráš :smile: :no:
Zazrel som v psích očiach prchavý výraz pobaveného pohŕdania a som presvedčený, že psi si v podstate myslia, že ľudia sú blázni.
http://crazylucky.weebly.com/ http://www.mkatatry.estranky.sk/
Kala Kajča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 420

Re: Náhubok

Poslaťod Margita » Ned 24.07.2011 10:36

nikde v prepravnom poriadku nie je spomenute z akeho materialu ma byt nahubok je tam len ze pes musi byt na kratko voditku a mat bezpecny nahubok,neviem co si predstavuju pod pojmom bezpecny nahubok ale to uz asi m usi uznat majitel ci da psovi kovovoy,plastovy alebo nylonovy alebo ma byt pes v uzatvaratelnej prepravke s nepriepustnym dnom
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Náhubok

Poslaťod akniluap » Uto 26.07.2011 11:14

Ahojte mám otázku mám psíka nemeckej dogy a ideme mu kupovať náhubok no poradte mi aký je najlepší? Kovový ? :nwm:
akniluap
Okoloidúci
 
Príspevky: 22

Re: Náhubok

Poslaťod Lorima » Uto 26.07.2011 22:25

Dosť ludí sa sťažuje pri kovovom náhubku že majú z neho otrieskané nohy keď im s ním pes vrazí... ja mám na sučinu kovový koš a v živote som nemala ani jednu modrinu kvoli náhubku. Takže ťažko.. čo sa ti viac páči, čo ti viac vyhovuje alebo psíkovi podla mňa.
AMSTAFF is not only a breed, it is LIFE STYLE !!!
Once an amstaff = always an amstaff :)
Lorima
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 536
Bydlisko: Bratislava,Karlova Ves

Re: Náhubok

Poslaťod akniluap » Uto 26.07.2011 22:27

S tým by problém nebol ,mne ide skôr čo je lepšie pre psíka lebo som počula niečo také že v koženom sa mu horšie dýcha ?
akniluap
Okoloidúci
 
Príspevky: 22

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy