Náhubok

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Náhubok

Poslaťod dana033 » Str 27.07.2011 10:05

akniluap píše:S tým by problém nebol ,mne ide skôr čo je lepšie pre psíka lebo som počula niečo také že v koženom sa mu horšie dýcha ?


Ak je kožený uzatvorený tak myslím že ano, ale skúsenosť s tým nemám. Skôr si myslím že záleží na tom ako mu náhubok sadne. Dôležité je aby mohol otvoriť papuľu a dýchať. Mne sa osobne páčia kovové náhubky, modriny som od neho nemala aj keď občas sa mi zvykne obtierať s náhubkom o nohu, ale mala som 2x rozrazenú peru a to v autobuse. Ale tak to už bola moja chyba :pac:
Ale páčia sa mi tieto
Obrázok

a tieto z MAG-u
Obrázok
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Náhubok

Poslaťod Lorima » Str 27.07.2011 15:16

Ja sa chystám kúpiť ten nylonový z Magu, počula som na tie náhubky len chválu tak uvidíme aký bude.
AMSTAFF is not only a breed, it is LIFE STYLE !!!
Once an amstaff = always an amstaff :)
Lorima
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 536
Bydlisko: Bratislava,Karlova Ves

Re: Náhubok

Poslaťod dana033 » Str 27.07.2011 21:49

Ja som ho tiež chcela, objednávala som z MAGu obojok s menom, ale nejak som si netrúfla dať šiť na mieru ten náhubok.
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Náhubok

Poslaťod calwen » Str 27.07.2011 21:50

Ten by sa mi lubil na coursing z toho Magu :oo: :jop:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Náhubok

Poslaťod dana033 » Str 27.07.2011 21:56

Obrázok

A farby sa dajú skombinovať ako sa komu páči :lol: . Ja by som potrebovala asi najlepšie original veľkosť na pita vyskúšať a podľa toho odmerať kde treba viac či menej. Ale ja ho chcééém :ua:
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Náhubok

Poslaťod Lorima » Str 27.07.2011 22:22

Ja budem objednávať na 98% ten čierno oranžový. Čo som si ja všimla na stránke majú, že treba uviesť či na psa alebo na suku.. či šijú to nejak presne podla huby psa?
AMSTAFF is not only a breed, it is LIFE STYLE !!!
Once an amstaff = always an amstaff :)
Lorima
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 536
Bydlisko: Bratislava,Karlova Ves

Re: Náhubok

Poslaťod dana033 » Štv 28.07.2011 7:03

Ono veľkosť je na pitov/am. stafordov, ale robia aj na mieru. Ale na to sa ja neodvažim.
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Náhubok

Poslaťod PokerCanis » Štv 28.07.2011 7:56

Zdravim,

pre nasu fenku staffbula sme kupovali kozeny na mieru robeny nahubok a to z dovodu ze tie klasicke nam vobec nesedeli ci uz kovove alebo platene... Ten nahubok je dobry v tom ze nema sancu si ho dat dole v ziadnom pripade.

pripajam obrazky

http://imageshack.us/photo/my-images/26 ... 41179.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/71 ... 61179.jpg/
PokerCanis
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56

Re: Náhubok

Poslaťod AgiKokre » Str 03.08.2011 19:37

ten oranžovo čierny je pekný keby berem tak určite ten len mojemu náhubok netreba iba do autobusu ale už má dva
AgiKokre
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Bydlisko: prievidza

Re: Náhubok

Poslaťod Lorima » Str 03.08.2011 21:59

Tak ani moja nepotrebuje náhubok, len do MHD, takže za normálnych okolností by som nový koš neriešila, lenže tento kovový bol kupovaný na rýchlo a nesedí jej dobre. Hlavne mi vadí, že jej je na lícach úzky (už po roztiahnutí) a nemôže v tom poriadne dychčať keď je teplo. A na ňu zohnať akurát náhubok je umenie, keďže má širokú hubu, ale v podstate krátky nos.. :ach:
AMSTAFF is not only a breed, it is LIFE STYLE !!!
Once an amstaff = always an amstaff :)
Lorima
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 536
Bydlisko: Bratislava,Karlova Ves

Re: Náhubok

Poslaťod Margita » Ned 28.08.2011 21:42

tie z MAGu sa pacia ja mne ale pozeram ze su len na bullov a nasla som taketo nieco http://obchod.hafbezobav.cz/index.php?a ... &kateg=157 len je to z ciech,neviete o niecom takom aj pre male psy a na svk?
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Náhubok

Poslaťod dana033 » Pon 29.08.2011 13:56

Margita origanal veľkosť je len pre pitov a stafov, ale robia aj pre iné plemená na mieru
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Náhubok

Poslaťod AishaMarco » Pon 14.11.2011 23:40

:ahoj: Dobrý večer mal by som malú prozbičku,potreboval by som pre moju fenku Francuzkeho Buldočka náhubok bude mat 1rok,najlepšie by bolo koženný.Chodím dosť často na MHD a nechcú ma pustit do Autobusu bez náhubku...Prosím vás ak by niekto vedel,neako poradit,že kto virába alebo neakí link kde by som také niečo zohnal?????????? lebo ako zohánam nič som nenašiel...Dakujem pekne za viac inf. :smile:
AishaMarco
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1

Re: Náhubok

Poslaťod 1bubko2 » Pia 24.02.2012 15:11

je zle ked je nahubok dlhsi ako by bolo pravdepodobne potebne? :angel:
1bubko2
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 393
Bydlisko: Púchov

náhubok pre bullmastiffa

Poslaťod bullmastiff13 » Uto 15.05.2012 12:48

Dobrý deň, nevedel by mi niekto poradiť, kde zohnať náhubok pre bullmastiffa? Chcela by som pevný, kovový, nie látkový, s tými máva môj miláčik problém, pobehala som všetky možné obchody a jedinou schodnou cestou bol upravený náhubok pre rottweilera, ale veľmi šťastné riešenie to nebolo. Ďakujem :smile:
bullmastiff13
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy