Škrabka na zubný kameň

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Škrabka na zubný kameň

Poslaťod Gombicka333 » Sob 20.02.2010 13:40

Ahojte ... už sme v jednej téme riešili zubný kameň psa ... A hľadala som na nete niečo o odstránení zubného kameňa ... a na jednej českej stránke som našla toto :
Obrázok
Obrázok
Obrázok
vyzerá to ako veľmi dobrá vecička :smile: , lepšie ako ten kameň oškrabkávať pracovným nožom , pretože nôž je jednak väčší a ťachšie sa s ním manipuluje ...
nemáte s touto vecičkou skúsenosti ? a neviete kde alebo na akej slovenskej stránke by som si to mohla kúpiť ?
Ďakujem :no:
Obrázok
Naučte se psa vidět takového, jakým ho chcete mít. On se takovým stane. Rudolf Desenský
Gombicka333
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 614
Bydlisko: Košice

Re: Škrabka na zubný kameň

Poslaťod Leila Tobrok » Sob 20.02.2010 13:43

uj, to by sa mi zišlo, psovi, aj keď žerie surové mäso a kosti sa robí neskutočne veľa kameňa :ua:
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Škrabka na zubný kameň

Poslaťod pigie » Sob 20.02.2010 13:45

Mam ju doma, pouzivam zriedka, lebo zubny kamen sa nam moc netvori a myslim, ze je idealna. S nicim inym som zuby predtym necistila, prislo mi to nepohodlne, takze som to len zoskrabla nechtom. Ale s tymto je to pohodlnejsie a clovek sa dostane aj tam, kde necht nie :lol:
Kde kupit neporadim, ja som to kupila na vystave :yes:
Ale ujo google povedal toto: http://zoo-zoo.sk/scripts/podrobnosti.php?IDZ=603
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Škrabka na zubný kameň

Poslaťod Gombicka333 » Sob 20.02.2010 13:48

pigie - Takže si s tým spokojná ? ... júúúj chcela by som to veľmi :ua: .. fakt vyzera to dosť presvedčivo ..
nedalo by sa to nejako doma vyrobiť ? :lol:
Obrázok
Naučte se psa vidět takového, jakým ho chcete mít. On se takovým stane. Rudolf Desenský
Gombicka333
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 614
Bydlisko: Košice

Re: Škrabka na zubný kameň

Poslaťod pigie » Sob 20.02.2010 13:51

Ja ti neviem, ja by som nicim inym nez nehrdzavejucou ocelou do papule psa nesla :lol:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10297
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Škrabka na zubný kameň

Poslaťod adavra » Pon 22.02.2010 10:46

Tiež mám doma, kúpili sme na výstave od Vojtekovcov. Aj ked nepoužívam často, ale kúpu neľutujem. Kameň ide dobe dole a nebojím sa, že by som jej s tým ublížila. :yes:
adavra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1156
Bydlisko: Hlohovec

Re: Škrabka na zubný kameň

Poslaťod energitc » Štv 06.10.2011 21:58

ja som si sice kupila,ale neviem s nou narabat a asi ideme normalne k veterinarovi na osetrenie..niezeby sa mykala,ale ma proste na mna strasne malu pusu, takze kto by mal zaujem, tak ta nasa skrabka na zuby je na predaj za cenu dohodou, na jednom konci pravostranna na druhom lavostranna,ale ina ako je tu vyfotena...da sa s nou normalne oskrabat zubou tou plochou castou a na konci to ma este spic na medzizubny kamen.

http://images.dogforum.sk/files/v30b71q ... 11xazm.jpg

EDIT: kontakt na mna je energitc@gmail.com
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Škrabka na zubný kameň

Poslaťod Dana D » Pia 07.10.2011 8:47

Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Re: Škrabka na zubný kameň

Poslaťod energitc » Pon 10.10.2011 9:04

tam na baronovi maju bud skrabku alebo medzizubnu, ja mam tu moju z Vetisu, to je aj skrabka aj medzizubna.
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto- tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
(Pam Brown)
energitc
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 598
Bydlisko: Bratislava, Petrzalka

Re: Škrabka na zubný kameň

Poslaťod Trivi » Uto 11.10.2011 12:21

Dobrá vecička, u veta nám s tým niekedy škrabú zúbky, aj keď Lilly sa to vôbec nepáči :lol: Niekedy sa tomu aj bráni, takže ja by som sa doma bál jej s tým škrabať zuby

Offtopic: Gombička, krásny avatar :jop:
Trivi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 257
Bydlisko: Košice

Re: Škrabka na zubný kameň

Poslaťod zuzkamil » Štv 15.12.2011 16:48

Prosim vas nepoznate nejaky kamenný obchod v BA alebo na záhorí, kde je dostat táto škrabka (obojstranná)? Nechcem davat zbytočne za poštovné.. díky
zuzkamil
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 143
Bydlisko: Skalica

Re: Škrabka na zubný kameň

Poslaťod ivana1 » Štv 15.12.2011 16:55

No -čo sa týka toho Barona - a pokiaľ Ti to neponáhľa - v januári robím spoločnú objednávku viď sekcia objednávky...
ivana1
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2176
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: Škrabka na zubný kameň

Poslaťod zuzkamil » Pia 16.12.2011 18:55

Vieš čo radšej nechaj tak, neviem iste či budú peniaze, lebo teraz mám tolko výdavkov (v pondelok ideme operovať oči psa za cca tisic eur...) a ešte v januari mam nejake vet.úkony pri konoch objednané, tak sa nechcem zaväzovať.. Myslela som, aby som dopredu vedela o nejakom kamennom obchode a az budu peniaze, zašla by som tam.. ale ďakujem :smile:
zuzkamil
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 143
Bydlisko: Skalica

Re: Škrabka na zubný kameň

Poslaťod tera » Pon 23.04.2012 22:11

ponúka túto škrabku aj niekto iný okrem Barona? :nwm: nedávno som riadne čekla zuby a teda zhrozila som sa :ua:
v kamenných obchodoch na mňa pozerali ako na blázna, keď som ju pýtala :lol:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda


Späť na Potreby pre psy