Svietiaci obojok...

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Svietiaci obojok...

Poslaťod Silwuska » Uto 20.11.2007 15:17

Tak az vcera na prvej prechadzke s lusy a jej blaznivym velkym bradacom som si uvedomila aka to je super uzitocna pomocka...kedze okuliare zabudam, a v tomto obdobi byvy skoro tma, tak by som povedala ze az nenahraditelna...a tak som dnes labrila po nete a toto som objavila...ja neviem ci som neny magor...lebo na obojok su hooodne drahe...kupili by ste nieco taketo?? ale vypadaju fakt kvalitne a hlavne su kraaasne :hi:

http://www.netspace.sk/chrty/webs/inzer ... obojky.htm
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 20.11.2007 16:19

tie sú krásne..svietiaci by sa teda aj nám zišiel..by som videla len svetielka behať po poli..silwi my sme raz šupli Badovi na postroj blikačku z bicykla a bolo to super :heh:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod LadyTrixiKe » Uto 20.11.2007 16:44

za mnou zatial blacky beha a nestraca sa tak nemame problem a ked je tma nosi rolnicku
LadyTrixiKe
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 575
Bydlisko: Košice

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 20.11.2007 17:30

šak ani moj sa nestráca ale neleze tesne pri mojej nohe :heh: je dobre keď ideš po tme a vidíš kade pobehuje..
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod petka_akim » Uto 20.11.2007 19:18

to je strasne drahe.... :ua: ae su strasne krasne a my sme tiez kimovi dali take blikatko v tvare srdca (take mensie) a bolo to uzasne ked behal a bolo vidno len to blikatko :D sme sa vtedy s kamoskami nasmiali bo aj ich psy mali blikatka :D
Pes je váš priateľ, rád vás vidí, niet na ňom chýb, je samý klad, neklame ani nezávidí, môže vám slúžiť za príklad.
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 20.11.2007 21:27

mojmu psovi sa to neoplatí kupovať také drahé..šak on všetko zničí..by sme tolko peňazí vyvalili za obojky.. :heh: inak sú aj svietiacie postroje??
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod bielyhavko » Str 05.12.2007 15:36

v trnečníne v chovprodukte maju pdobodné ale žlté zo striebornými pásmi je to výhoda psíka vidieť aj ked je tma.Obojok Stojí niečo okolo 60Sk.ale tušim len pre malích psíkov
bielyhavko
BANNED
 
Príspevky: 60
Bydlisko: Na dolinách

Poslaťod Silwuska » Štv 06.12.2007 6:47

LadyTrixiKe...tu nejde o to ze by sa pes stracal...ale ked si s nim v parku a vonku je absolutna tma, a ak ti pes nejde v kuse pri nohe, tak je velmi dobre vidiet kde je...a hlavne aby som nemala tie soky za z nicoho nic sa mi zjavi pod nohami...neviem ako by mi pomohla rolnicka ked je pes 500 m odomna...ja nemam taky sluch jak on, to by som ju potom mala nosit asi ja aby on vedel kde som :lol:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Ulfheiðr » Štv 06.12.2007 10:39

Ja som videla na jednej čubine taký, že celý obojok bol potiahnutý extra svietivou reflexnou brutálčervenou látkou :smile:
ten určite nebol tak drahý.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Silwuska » Štv 06.12.2007 11:42

Co myslis Ulf?? ja nemchapem...aka svietiva latk?? :ach:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Amaguk » Štv 06.12.2007 11:45

ja potme pouzivam celovku, psa nepustam, lebo viem, ze by mi vzal roha, deges jeden. :ach:

nejake obojky su tu:
http://www.zvieratka.sk/SK/?do=proddetail&pid=fd6244445
http://www.shop.mraja.net/node/200
http://www.mojmilacik.sk/obojok-nobby-svietiaci
http://www.hafan.sk/index.php?page=shop ... a_reflexne


sikovne su aj tieto reflexne, ale tie nie su do uplnej tmy, skor do lesa, pouzivaju ich na psov v polovnom a zachranarskom vycviku a pri praci:
http://www.dogslife.sk/index.php?main_p ... 00aubt3g10
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Amaguk » Štv 06.12.2007 11:46

Silwuska píše:Co myslis Ulf?? ja nemchapem...aka svietiva latk?? :ach:

asi mala na mysli nieco take, ako je v tom mojom poslednom odkaze
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Silwuska » Štv 06.12.2007 11:56

Aha ano...uz to chnapem...ale to by nam nestacilo...lebo mi chodime do parku, co je jak les...no ale som chcela vlastne napisat, ze uz som obojok kupila v chovaku za 300 kojunek, ale sa nam za tyzden pokazil...je tam nejaky kontakt preruseny, lebo blika len ked ja rovno, akonahle mu ho dam na krk tak prestane...musime reklamovat :ach:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod janka » Štv 06.12.2007 18:24

Amaguk píše:
Silwuska píše:Co myslis Ulf?? ja nemchapem...aka svietiva latk?? :ach:

asi mala na mysli nieco take, ako je v tom mojom poslednom odkaze

Ja som mala taký reflexný a za pár dní sa mi ten pásik zošúpal...takže už sa od toho svetlo neodráža...
janka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Pozdišovce

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 07.12.2007 9:18

Áno, niečo ako reflexný, ale nieje tam ten reflexný pás, ktorý sa Jenke zošúchal ale je to s takej kikirikí farby, že to bučí do tmy aj bez pásika :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Ďalší

Späť na Potreby pre psy