Psie tasky

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Psie tasky

Poslaťod Amaguk » Str 17.09.2008 21:12



Mika, co vsetko obsahuje ten Mountainsmith?
a diki za recenziu :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Psie tasky

Poslaťod Amaguk » Str 17.09.2008 21:19

pigie píše:
Amaguk píše:vtedy za ne chceli nejakych 3.5 litra :ach:

Tak to je dobre, to mu mozem povedat, ze dobre kupil :lol: Ja som totiz dovtedy o postrojoch nemala ani paru, kedze som ho v zivote nepotrebovala a ani neplanovala pouzivat.

Tieto tasky tiez vypadaju dobre, ale to hovorim len ako laik :ach:


si tiez myslim, ze ste kupili dobre, ked je to aj s postrojom :smile:

ja vlastne postroj nepotrebujem, len tie kapsy...no, musim patrat dalej
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Psie tasky

Poslaťod mika » Str 17.09.2008 21:27

Su tam tasky, vyzeraju skoro rovnako ako tie v druhom linku od teba (doggie-diva), okrem tasiek tam tam deka-sustakoidna z obidvoch stran (ak som dnes mamu dobre pochopila), vrecko na nu, 2 misky (tie cestovne-makke)-jedna zatahovacia a voditko.
Inak aj ruffwear ma postroj, na ktory sa tasky pripinaju, tiez ma putko na zdvihanie psa, je trosku dalej nez to na K-9, kusok za prednymi tlapkami. Ked som to skusala na Dinovi, tak na mna pozeral-co ti hrabe, co ma zdvihas?! :nwm:
Ak chce niekto ruffwear, tak sa ozaj vyplati nechat si ich niekym doniest zo statov, tu je to teraz skoro trikrat drahsie :hmm: Ale to uz sa vlastne opakujem...
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Re: Psie tasky

Poslaťod Amaguk » Str 17.09.2008 21:48

a to secko si kupila za 80 ci 90 dolacov?
Dobla cena :yes:
hmm, zacinam rozmyslat, koho by som tak oslovila, nech aj nam take zadovazi...
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Psie tasky

Poslaťod mika » Str 17.09.2008 22:02

Tie stare ruffwear vypredavaju, takze stoja Od 50-80 dolarov, nas stali 60 ten novsi typ je tusim za 100. Ta suprava mountainsmith stala asi 50. Dorucenie je 70 dolarov.
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Re: Psie tasky

Poslaťod mika » Štv 02.10.2008 22:55

Tak konecne mam nejake fotky psa a tasiek. Ospravedlňjem sa za (ne)kvalitu :hi:

Ruffwear postroj:Obrázok
Ruffwear tasky: Obrázok Obrázok
Polar: Obrázok Obrázok
Mountainsmith: Obrázok Obrázok
Mountainsmith výbava:Obrázok
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Re: Psie tasky

Poslaťod Rendy05 » Sob 14.11.2009 18:04

Ďakujem za každy príspevok, ktorý sa tu obiavil, ja som na to chcel ísť trochu zložitejšie. Ak by pes dorástol a jeho vývoj bol dokončený, dať mu ušiť tašky na mieru. Malamut by mohol odniesť na kratšiu vzdialenosť 22 kg a na túru môže ísť s 15 kg . Problém je že je to šťeňa, ktoré zaťažovať teraz nemôžem a potom neviem či bude ochotný nosiť tašku v pohode. Chce to istý cvik psa a naviac nemusel byť stále na vodítku, snáď aj poľovník pochopí že nosič nemôže byť v hore škodnou ...
Rendy
Rendy05
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34

Re: Psie tasky

Poslaťod mika » Uto 17.11.2009 18:56

No, na to sa obcas spolieham aj ja. Sice by to polovnikom malo byt jasne, ale kedze niektori maju potrebu strielat aby strielali, tak tasky/netasky, strelia si :ua:
U nas moc ludi taketo tasky nesije a nemaju s tym skusenosti... :hmm:
Ked ti dorastie do velkosti dospeleho psa, tak mu mozes davat prazdne taksy, aby si na ne zvykol...
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Re: Psie tasky

Poslaťod mika » Sob 28.11.2009 19:03

Ja som dnes vsetky tri tasky hodila do pracky a prezili to, aj pracka. Len Polar sa nevypral uplne, ostali tam flaky, ale co uz...
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Re: Psie tasky

Poslaťod tera » Uto 02.03.2010 20:30

Fraga píše:Inak neviem si predstaviť tie malé :heh: mojho chudáčika by to isto zlomilo...a čo by panička pre neho neurobila vodičku šupne do tašky k sebe :jazyk:

ja nosím jednu fľašu pre oboch (podľa dĺžky výletu :lol: ) a tým pádom pijem aj ja VODU, NÁPOJ Z VODOVODU :lol:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Psie tasky

Poslaťod EvitaEra » Str 03.03.2010 21:55

Ja by som tiež rada zaobstarala Dantesovi tašku na chrbát, keď dorastie. Len ma zaujíma, ako sa "vypočíta" max záťaž? Teda, nie že by som od neho chcela, aby na chrbte nosil bohvieaký náklad, ale nerada by som ho preťažila. A predpokladám, že treba postupne pridávať záťaž, však? Ďakujem za rady skúseným :smile:
Obrázok
EvitaEra
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 383
Bydlisko: Jasová ( okres NZ ) / Brusel

Re: Psie tasky

Poslaťod romana0008 » Štv 01.07.2010 20:29

Chcela by som sa opýtať či sa tá taška dá kúpiť aj spolu s postrojom. Stále to hľadám na internete a našla som len že samotné tašky s takému a takému postroju. Keď som našla toto fórum hneď ma oslovilo a opýtala som sa. Dúfam že mi pomôžete. Za odpoveď vopred ďakujem. :ahoj:
Romana a Borko
romana0008
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Psie tasky

Poslaťod mika » Sob 03.07.2010 12:56

Precitaj si temu, odpovede tam su...ak aj potom ti nebude nieco jasne, tak sa spytaj... :yes:
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Re: Psie tasky

Poslaťod romana0008 » Ned 04.07.2010 19:37

Diky za radu uz som si to prečítala...
Romana a Borko
romana0008
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Psie tasky

Poslaťod denyho slniecko » Str 17.11.2010 21:28

Inac ja by som tiez chcela Denymu tie tasky. Lenze my mame len taky normalny kozeny postroj a na taky som tasky nenasla. Ma napadlo ze mu usilem a nejak vymyslim to zapinanie ale tak ja neviem :nwm: Ma napadlo sa spytat : Z akeho je to materialu?
Pripadne nemate niekto stranku, kde sa daju kupit na obycajny kozeny postroj?
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy