Misky na vodu a žrádlo

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Miska???

Poslaťod Katka:) » Pia 24.07.2009 19:52

Mám pre veľkého nerezové a pre malého plastové. Tie plastové sú veľmi pekné. Odfotím keď nezabudnem. :smile:
Katka:)
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 87
Bydlisko: Michalovce

Re: Miska???

Poslaťod LiENKA » Ned 26.07.2009 16:02

ten bordel si nevsimajte :)
toto su velkej misky..
Obrázok
a toto malej..
Obrázok
LiENKA
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2771
Bydlisko: Trondheim

Re: Miska???

Poslaťod ...staffbull » Pia 04.09.2009 16:32

beryho miska ma priemer 22cm ...
Obrázok
...staffbull
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 80

Termo miska?

Poslaťod Corinne » Ned 13.12.2009 10:59

Neviem ci teraz nepoviem blbost, ale neviete ci existuju nejake termo misky pre psov na vodu? Dnes nasmu zamrzla voda co mal vonku, a uz vidim, ze to takto bude celu zimu. Nie su nejake specialne misky na to, aby udrzali vodu?
Zazrel som v psích očiach prchavý výraz pobaveného pohŕdania a som presvedčený, že psi si v podstate myslia, že ľudia sú blázni.
Corinne
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 652
Bydlisko: Košice

Re: Termo miska?

Poslaťod meraja » Ned 13.12.2009 14:48

pokiaľ viem tak nie sú.Pes by ani nemal v tomto období piť ladovú vodu a už vôbec nie po nejakej aktivite (hre...)
Ja im stále vodu prihrievam,do studenej čo im zostala dolejem teplú.Majú ju takú mierne teplú.A napriek tomu,že ich to požene :kak: to nevadí,hlavne,že nebudú zdravotné problémy.
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Jaku nadobu na vodu pre nem.vl. v lete

Poslaťod mafo » Ned 21.03.2010 20:50

Jaku nadobu na vodu pre nemeckeho vlciaka v lete.Hlavne ked ma vodu na slnku a musi vydrzat voda od rana do poobedia strazny pes.Kde jedna smena rano konci a druha zacina az poobede. Mam na misly nieco ako kybel ale lepsie chranene pred slnkom.Nieco na principe otvorenej ale kritej s vrchu termosky.
mafo
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Jaku nadobu na vodu pre nem.vl. v lete

Poslaťod johny5 » Štv 25.03.2010 17:21

Neviem o nejakej nadbe co by vydrzala drzat vodu chladnu na slnkom nechranej ploche.Najlepsi sposob je aby smena ktora prave sluzi casto menila vodu za chladnu.Snad nikomu z nich ruka neodpadne ked mu ju raz za 2-3 hodiny vymeni.A majitel firmy tiez neskrachuje...
johny5
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1542
Bydlisko: Martin / Vrutky

Re: Jaku nadobu na vodu pre nem.vl. v lete

Poslaťod VikThor » Štv 25.03.2010 17:26

Ale píše, že jedna smena ráno končí a druhá začína až poobede, to znamená že pes je cez deň sám. No jediné riešenie je nedávať vodu na slnko. Neverím, že sa tam nenájde nejaká plocha v tieni, veď tam máte psa, azda aj on je celý deň na slnku? Ak áno tak potom nevidím problém v stavbe nejakého provizórneho prístreška kde by bol pes aj voda v tieni.
VikThor
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 282

Re: Miska???

Poslaťod Haleth » Sob 28.08.2010 22:34

"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Miska???

Poslaťod Nika92 » Ned 29.08.2010 7:27

videla som aj takú spomaľovaciu guľu do misky...aj tá vyzerala fajn a dala sa kedykoľvek vybrať...to bolo asi lepšie...lebo túto misku už neprerobíš..
Pes má jediný životný cieľ: venovať svoje srdce.
J. R. Ackerley
Nika92
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 162
Bydlisko: okolie Senice

Re: Miska???

Poslaťod jakut » Ned 29.08.2010 8:20

Haleth píše:čo hovoríte na toto ?? :nwm:
http://www.paw.sk/product/spomalovacia-miska-406/

ako poznám mojich FB tak by asi chytili ten stred a pekne všetko na zem :heh: radšej nebudeme riskovať, aj ked to vyzerá zaujímavo :no:
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re:

Poslaťod Nelly2010 » Ned 29.08.2010 8:51

Silwuska píše:Jack: hehe...vidis to ...uz mi s toho svitory...mala som tyzden v izbe nasackovanu mys a secko mi osrala...tak mi z nej harasi...ale pride mi hlupe od teba niekoho strapnovat podobnymi vecami, ako prepisovanie a upozornovanie cervenym pismom...mna to nesere...ja priznavam ze mam pravopis v prdeli...ale vies kebyze ja ti zacnem kontrolovat vsetky texty a opravovat ti ich tak by ta to asi netesilo...

A vies niektory ludia tu casto pisu v zhone (ako ja neska...bo dosiel audit) a teda na ten pravopis prdia, lebo len chcu nieco napisat narychlo... :hmm:

NO PRAVOPIS JE VELMI DOLEZITY AJ KED PISEM RYCHLO MNE SA TEDA V ZIVOTE NESTALA GRAMATICKA CHYBA ALE TO ZNACI O CLOVEKU.. :lol:
Nelly2010
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 30

Re: Miska???

Poslaťod hewča » Ned 29.08.2010 9:31

Offtopic: nelly2010: nabudúce si vypni caps lock :no:
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

Re: Miska???

Poslaťod Sima-dog » Pia 14.01.2011 19:12

Neviete o nejakých chovatelských potrebách v TT kde sa dá kúpiť miska čo je pre psov s dlhými ušami :otaznik: :smile:
*Nechoď tam kde vidíš svetlo, ale tam, odkiaľ počuješ štekať psov.*
*Pes je to jediné na svete, čo teba miluje viac než seba!*

Obrázok
Sima-dog
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 46
Bydlisko: Bučany

Re: Misky na vodu a žrádlo

Poslaťod Kamelia » Pia 25.11.2011 15:25

...viete mi niekto zodpovedat otazku, kt. miska ci keramicka alebo nerezova je viac hygienickejsia teda zdravsia pre psa?
Kamelia
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1149

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy