Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Pelech

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Pelech

Poslaťod pigie » Ned 02.02.2014 18:18

BA nie je problem, ak sa budeme vediet dohodnut na nejakom spolocne vyhovujucom case. OK, tak otvorim temu, postovne mi napisali 300 CZK (ale na moj konkretny pelech, neviem ci to potom este nenastupa :ua: ) + dobierka, to som si nie je ista kolko, ale mam pocit, ze naposledy som za dobierku davala tiez zo 10 eur :ua: Odvtedy som si povedala, ze nic z CR na dobierku nechcem :heh: Ale ten pelech chcem a co je horsie moj pes potrebuje, lebo mu tieto zdravotne matrace zjavne cez chladne dni velmi vyhovuju :heh: A maju ako jedini poriadny rozmer, ktory mu nebude maly :jop:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod luciiik » Štv 13.02.2014 15:02

Ma tu niekto matrac z pamatovej peny? Niekto, koho pes ma aspon tych 50 kg a viac. Iba ma zaujima, ci vyska matraca 10 cm, co je taka ta bezna staci. Ci ho pes nepretlaci az na zem ked je trebars oprety o lakte. :nwm: Chcela som spravit test s mojim vankusom, ale moj pes nejako vyplasene odo mna utiekol. Neviem preco. :lol:
Obrázok
luciiik
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Str 26.02.2014 14:41

Ked bol rokos maly tak mal iba skatulu od bananov ale ta sa po case rozisla tak som u cinanca kupila taky Lacny obycajny brloh. Uz ho mame asi 3 roky, bol praty, sity, znasilneny a stale zije. Ale posledny rok trochu padli tie Okraje tak som mu dokupila plastovu vanicku , obsila fleece dekou, dala mu tam stary pelech a mame lehno ktore nema paru. A cele t bolo cca do 20 eciek.
How many lightbulbs does it take to change people?

*kryčať *chémya *prýdem * oblyčky *robyť *rádyo *sanytka *ďyvá svyňa *
Slausa
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Ned 02.03.2014 9:34

No, luciiik, asi takto ti povim. Kupila som zdravotny pelech zo zoohitu - pre mna sakra drahy - pes ho zboznoval ako sa ochladilo, len mu bol maly, tak po par mesiacoch som sa rozhodla, ze mu dam este jeden - vacsi - zoohit vacsiu velkost nemal, tak som vzala z besishopu. A moj pes uz nechce spat na nicom inom :nie: Ten zo zoohitu - na nom v noci poslape - lebo je v spalni - a s povzdychom sa postavi k dveram zo spalne a pyta sa na ten SPRAVNY pelech. Odvtedy v spalni proste nespal. Len poslapal, sadol, vstal a odisiel - mrcha! Z toho, co je teraz v izbe, z toho sa nepohne cele dni, fakt nekecam, vstava len kedc ho vyzvem, ze ideme von. Ta pena nie je na celom matraci, jej sa davaju len 2cm do vsetkych a tych 10cm uplne staci, tento z besishopu je tvrdsi ako zo zoohitu, asi mu viac vyhovuje. A na zaklade tohto, kedze mu tam chodime lihat ked sa s nim bavime, sme zistili, ze sa nam tam lezi ovela lepsie nez na nasich matracoch a ked budu peniaze, menime nase matrace za matrace s pamatovou penou :prd:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod luciiik » Uto 11.03.2014 19:43

Tiez som poskulovala po tom v zoohite, ale tiez ma odradila velkost, kedze teraz ma tusim 140x120 a je na nom tak akurat. :lol: Skusim teda pamatovku. Vdaka za radu. :jop: Ono zasa nie je vraj pena ako pena. Asi zalezi aj od vyhotovenia a kvality matracov. Ale skusit to skusim aj tak. ked nici ine, bude dobry do kufra auta. :lol: akurat pozeram aj besishop, tie vyzeraju velmi fajn. :yes: skusim este co to pogooglit pohladat aj u nas.
Obrázok
luciiik
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Zvedava » Str 09.04.2014 18:11

Vážení chovatelia psíkov,

dovoľte mi obrátiť sa na Vás s otázkou. Niektorí naši zákazníci, ktorí si od nás kúpili špeciálnu samovyhrievaciu podložku, mi odporučili, aby sme to predávali aj chovateľom psov a mačiek. Naši zákazníci to kúpili aj pre svojho psa. Nakoľko sa v tejto brandži nepohybujem, rada by som vedela Váš názor. Skúsim dať stručný popis výrobku. Budem Vám vďačná za Vaše názory.

Informácie o samovyhrievacej podložke :
Vyhrievacia podložka hreje bez elektrickej energie a zviera neprehrieva.
Je hygienicky a zdravotne nezávadná a pre zvieratá 100% bezpečná.
Perie sa pri teplote 30° C.
Po praní rýchlo uschne
Použitá pena nesaje a neprepúšťa tekutiny.
Vrchný materiál je kvalitný a príjemný na dotyk .
Spodná vrstva je aloxovaná textília zabraňujúca prenikaniu chladu od zeme

V čom je naša vyhrievacia podložka výnimočná?
Výnimočnou ju robí jedinečná pena s obsahom prírodných látok. Vďaka tejto pene vyhrievacia podložka dokáže vracať špeciálne teplo. Toto teplo sa nazýva aj teplom života - „vitalrays”. Podľa vedcov je teplo života – „vitalrays“ nevyhnutným predpokladom pre život na Zemi. Má pozitívne účinky na organizmus ľudí a zvierat. Bez tejto energie by život na Zemi nebol možný. Priaznivé účinky „tepla života“ využíva tak humánna ako aj veterinárna medicína. Zmierňuje bolesti kĺbov a svalov, podporuje regeneráciu a má mnohé ďalšie pozitívne účinky. Keďže vyhrievacia podložka pracuje len s vlastným teplom zvieraťa, chráni zviera pred prehriatím!

Aké ceny by boli pre chovateľov prijateľne? Aké rozmery by boli pre chovateľov psíkov zaujímavé?

Vopred Vám ďakujem za všetky Vaše názory.
Zvedava
Okoloidúci

Poslaťod Minnie » Str 27.01.2016 16:07

Mate niekto skusenosti s pelechmi scruffs? Potrebujem takyto typ https://www.andreashop.sk/files/product ... 1202_1.jpg len som nasla, ze tato znacka nema nejake extra pevne okraje. Zas nechcem az sa mi z neho pes vysypava. Pripadne nevedeli by ste mi odporucit nejaku znacku pelechov tohto typu? Pevnejsie boky a najlepsie vyberatelny vankus :no:
Na svete nie je toľko tmy, aby dokázala zhasiť jednu maličkú sviečku.
Minnie
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzkabluzka » Str 27.01.2016 16:10

Skúsenosť nemám, ale zvedavo obzerám: http://www.zoohit.sk/shop/psi/pelisky_a ... vni/229681
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog

Poslaťod hisham » Štv 28.01.2016 1:30

Ten vyzera super a makucko :aaa:
Hakuna matata.
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod hisham » Sob 13.02.2016 18:53

Pozeram na nete svetly pelech, aby na nom bolo vidno cierneho psa - je to blbost? :heh: Lebo rozmyslam akurat, ci z neho nebudem cely cas len chlpy tahat... First world problems :heh:
Hakuna matata.
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod pigie » Sob 13.02.2016 18:59

Tak zalezi od typu psa. Jeden ma svetly a druhy tmavy... Keby sa vymenili, tak ten svetly bude svetly cca 2 dni :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod zuzkabluzka » Sob 13.02.2016 19:01

Hmmm. Mozno ak by bol taky outdoorovy, do ktoreho sa dlhsie chlpy nezapichuju... Inak ku psovi mam dve deky. Jednu bielu so sivym ornamentom, ktora ma vzdy ciernu batiku, aj po povysavani a vyprati a sivu, na ktorej nic nevidno. Ta biela ma celkom rozculuje. Bola najlacnejsia ale.
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog

Poslaťod hisham » Sob 13.02.2016 20:42

Belgicak bude mat skor srst ako Hugo nez ako Fry. Po Randym chlpy zostavali, ale on mal pelech z takeho dekoviteho materialu. Zvazujem odtialto: www.peliskypropsy.com Nemate niekto skusenost? :)
Hakuna matata.
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod hriva » Sob 13.02.2016 21:34

Ja mám niečo z takého materiálu, možno aj to isté, chlpy sa na to nechytaju vôbec a to Bria ma ihlicky. Ale aj tak ma cez pelech aj taký prehoz a vankúše dva :joint: lebo perem to každý tyzden a nechce sa mi stále zvliekat ten pelech.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod moschino » Pon 29.02.2016 21:00

@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy