Doprava zdarma na Barfer.sk MATTPHOTO fotograf Večerné venčenie na Hafshope

Pelech

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Pelech

Poslaťod Silwuska » Uto 13.11.2007 13:58

Tak som nas presunula sem :no: ja som nasla tuto deku...vyzera solidne:

Medifleece len za 266,-*/281,- SKK
Podložka na ležanie vyrobená zo špeciálneho materiálu. Ak si zvieratko ľahne mokré na podložku zostane v suchu vďaka špeciálnemu vláknu. Podložku je možné prať pri teplote 95 stupňov.

http://www.dogs.szabados.sk/pics/107099 ... 3502ad.jpg
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Barfer.sk

Poslaťod Silwuska » Uto 13.11.2007 14:32

Psí vankúš NICO
Mäkučký vankúš na ležanie z jednej strany džínsového výzoru a z druhej strany príjemného vzoru. Vankúš je jednoduché udržiavať čistý vďaka zipsu, ktorý vám umožní pranie obliečky do teploty 30 °C.

Vrchný materiál 100% bavlna, výplň polyester.
Veľkosť Dodávka Cena (SKK) Kusov
100 x 70cm do 7 dní 1 234,- 1 172,-*

Obrázok

Tentok sa mi tiez lubi :smile:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silwuska » Uto 13.11.2007 14:40

Termodeka, s protišmykovým systémom
Sivá termodeka veľmi dobre izoluje a je vhodná na studenú podlahu. Je možné ju prať do 40°C.

Veľkosť Dodávka Cena (SKK) Kusov
125x80cm do 7 dní 696,- 661,-*

Obrázok

Obrázok
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod lusy » Uto 13.11.2007 16:38

a budes objednavat??? ak ano pridavam sa. :no:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa

deky

Poslaťod schnauzee » Uto 13.11.2007 17:14

mame doma aj tu medifleece deku a ja tu termodeku. Termodeka je super, je dost velka a ta protismykova vrstva sa mi velmi hodila na podlahu, nas Feruso ju ma pri nasej posteli, nech nas v noci nevytlaca :lol: A mne sa na nej tiez bajecne lezi :lol:

Deka medifleece mi zatial tak neulahodila, je mensia a hlavne ked si na nu hafan chce lahnut, hned ju celu zroluje, ako sa na nu zvali. Takze nakoniec ma na nej akurat tak hlavu. Vyriesila to jedna chora macicka, ocikala ju, tak som ju odstranila (samozrejme vyprala) a pouzijem pre psa na vychadzkach a pod. Na tento ucel sa mi zda velmi prakticka.
schnauzee
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silwuska » Str 14.11.2007 6:48

lusyyyy :oo: odkial si sem pisala?? nemala si uz byt na ceste domu???
No hej chcem objednavat, ale az z dalsej vyplaty :hi: ...to vies ze si ta k tomu prizvem :no: trhnem na tebe nejaku zlavu :heh: pri tvojich objednavkach...

Schnauzee...a nesnazil sa s tej termodeky si robit postel po "svojom"?? vies ked si to tak zhrna pod nohy a skrabe do toho...moj to robi stale, tak ci to vydrzala, alebo sa skrutila...ja potrebujem nieco so bude pevne pricucnute k zemy :lol:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Jack » Str 14.11.2007 6:58

Mne sa páči toto :

Fatboy Doggielounge Small 2490,- Sk

Obrázok
Jack
Junior

Poslaťod Silwuska » Str 14.11.2007 7:07

Jeee to je ozaj zlate...ale jako za take penize...to je fakt moooc :ach:

A ta latka sa mi zda jak sustakovina alebo co...to asi neny moc pohodlne...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Jack » Str 14.11.2007 7:18

A co tak toto klasické :

Plastový pelech viacerých veľkostí. Na oddych. Vínová alebo šedozelená. 355 Sk

Obrázok

Mäkký vankúš, extra silný. Odnímateľný poťah je z krátkeho plyšu. Možnosť prania. Rôzne farby a veľkosti. Motív tlapiek. 500 Sk

Obrázok
Jack
Junior

Poslaťod Ulfheiðr » Str 14.11.2007 9:53

mam ten pocit ze by do toho plastu nechcel ist.
ja bych brala nieco taketo:
https://www.petstore.sk/Images/products ... 943099.jpg
ale chcela by som aby bopl vo vnutry dlhochlpy plys

joj a tisko snivam o tomto, to na chatu, lebo tam je na zemi v noci asi tak 5 stupnov na jesen a v zime:
http://www.zvieratka.sk/resources/c/pro ... 0_orig.jpg
je to z molitanu, ale je to strasne male :plac: :smile:
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Silwuska » Str 14.11.2007 10:06

:smile: jeee ta budka je bohova...no moj maco by si do nej schoval mozno zadne nohy a kusok riti :heh: ...hej to prve sa aj mne lubi, len tu zas odpadava moznost ze by sa tak rozcapil jak to on lubi...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa

Poslaťod Mima » Str 14.11.2007 18:58

chcela by som Timmimu na Vianoce kupit nejaky kosik(na spanie).... vankus uz ma... je lepsi droteny alebo plastovy???

ale brala by som aj takyto, lenze potom skoda toho vankusa, co teraz ma...
Obrázok
Obrázok
Nikto tak neocení vaše brilantné konverzačné schopnosti ako váš pes...Ch. Morley
Mima
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod schnauzee » Str 14.11.2007 19:44

Silwuska
ten moj darebak si termodeku este neupravoval, este asi neprisiel na to, ake je to super...nas predosly hafan to robil vzdy a so vsetkym, dokazal tiez hrabat a hrabat a ked to uz stratilo akykolvek tvar, konecne si lahol :lol:
Tu termodeku mame iba ako jedno miesto na lezanie z mnohych, ked k nam pride niekto na navstevu, vyzera to, akoby sme byvali my u zvierat :lol:
Hafan ma zatial aj docasny zdedeny pelech, z ktoreho uspesne vyrasta, taky ovalny molitanovy, naposledy sme kupili Pet box, tam ma dalsiu deku strcenu, dalsi pelech uz ostal mackam, teraz sa mu tam zmesti tak hlava s jednou labou.

A k tomu hrabaniu diek a pelechov...u nas to robia teraz macky, hraju sa s tym, blbnu, lovia imaginarne veci spod pelechov, skryvaju sa tam a pod. Jednoznacne im je veselo..
schnauzee
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod Bendy » Str 14.11.2007 22:42

:heh: Nasa tak rozhrabuje nasu postel! Minule som pod perinou nasla kus surovej hovadziny co som dala rozmrazovat a nechala som to na kuchynskej linke a hladala som to.... :hmm: A ked som isla spat, mimochodom so spagetami v zaludku a chcela som upravit postel tak som skoro omdlela ked som objavila ten krvavy rozmrazeny kus hovadziny!!! :nechutne: No co mam s nou robit? Na druhy den to mala v zradle :lol:
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa

Poslaťod katarina » Sob 24.11.2007 15:36

toto som vyrobila mojmu Spiritovi. na fotkach su sice macky ale normalne v tom spava Spirit :lol: Obrázok Obrázok Obrázok
katarina
Junior
Obrázok užívateľa

Ďalší

Späť na Potreby pre psy