Pelech

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Pelech

Poslaťod Silwuska » Uto 13.11.2007 13:58

ja som nasla tuto deku...vyzera solidne:

Medifleece len za 266,-*/281,- SKK
Podložka na ležanie vyrobená zo špeciálneho materiálu. Ak si zvieratko ľahne mokré na podložku zostane v suchu vďaka špeciálnemu vláknu. Podložku je možné prať pri teplote 95 stupňov.
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Silwuska » Uto 13.11.2007 14:32

Psí vankúš NICO
Mäkučký vankúš na ležanie z jednej strany džínsového výzoru a z druhej strany príjemného vzoru. Vankúš je jednoduché udržiavať čistý vďaka zipsu, ktorý vám umožní pranie obliečky do teploty 30 °C.

Vrchný materiál 100% bavlna, výplň polyester.
Veľkosť Dodávka Cena (SKK) Kusov
100 x 70cm do 7 dní 1 234,- 1 172,-*
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Silwuska » Uto 13.11.2007 14:40

Termodeka, s protišmykovým systémom
Sivá termodeka veľmi dobre izoluje a je vhodná na studenú podlahu. Je možné ju prať do 40°C.


Veľkosť Dodávka Cena (SKK) Kusov
125x80cm do 7 dní 696,- 661,-*
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

deky

Poslaťod schnauzee » Uto 13.11.2007 17:14

mame doma aj tu medifleece deku a ja tu termodeku. Termodeka je super, je dost velka a ta protismykova vrstva sa mi velmi hodila na podlahu, nas Feruso ju ma pri nasej posteli, nech nas v noci nevytlaca :lol: A mne sa na nej tiez bajecne lezi :lol:

Deka medifleece mi zatial tak neulahodila, je mensia a hlavne ked si na nu hafan chce lahnut, hned ju celu zroluje, ako sa na nu zvali. Takze nakoniec ma na nej akurat tak hlavu. Vyriesila to jedna chora macicka, ocikala ju, tak som ju odstranila (samozrejme vyprala) a pouzijem pre psa na vychadzkach a pod. Na tento ucel sa mi zda velmi prakticka.
schnauzee
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 414
Bydlisko: Košice

Poslaťod Silwuska » Str 14.11.2007 6:48

Schnauzee...a nesnazil sa s tej termodeky si robit postel po "svojom"?? vies ked si to tak zhrna pod nohy a skrabe do toho...moj to robi stale, tak ci to vydrzala, alebo sa skrutila...ja potrebujem nieco so bude pevne pricucnute k zemy :lol:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod schnauzee » Str 14.11.2007 19:44

Silwuska
ten moj darebak si termodeku este neupravoval, este asi neprisiel na to, ake je to super...nas predosly hafan to robil vzdy a so vsetkym, dokazal tiez hrabat a hrabat a ked to uz stratilo akykolvek tvar, konecne si lahol :lol:
Tu termodeku mame iba ako jedno miesto na lezanie z mnohych, ked k nam pride niekto na navstevu, vyzera to, akoby sme byvali my u zvierat :lol:
Hafan ma zatial aj docasny zdedeny pelech, z ktoreho uspesne vyrasta, taky ovalny molitanovy, naposledy sme kupili Pet box, tam ma dalsiu deku strcenu, dalsi pelech uz ostal mackam, teraz sa mu tam zmesti tak hlava s jednou labou.

A k tomu hrabaniu diek a pelechov...u nas to robia teraz macky, hraju sa s tym, blbnu, lovia imaginarne veci spod pelechov, skryvaju sa tam a pod. Jednoznacne im je veselo..
schnauzee
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 414
Bydlisko: Košice

Re: Pelech

Poslaťod Midayah » Pon 10.03.2008 21:02

No jo, ale ja som sa prave chcela spytat, ci tu plastovu prenosku, alebo po pripade klietku na vystavy a prepravu, niekto z Vas pouziva doma pre psika ako aj pelech a pripadne mi poradit, kedze som to este nepouzivala. Pretoze v knihe som sa o tom docitala, ze aj taketo nieco moze psovi sluzit ako dobre utociste a miesto kde moze relaxovat. A vzhladom na to, ze cestujem pomerne casto a psika si planujem vziat vsade so sebou, mi toto riesenie pripada ako dobry napad.
Naposledy upravil Midayah dňa Pon 10.03.2008 21:22, celkovo upravené 1
Midayah
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Bydlisko: Brno

Re: Pelech

Poslaťod zeane » Pon 10.03.2008 22:55

Midayah, ja som mala doma dosť dlho rozloženú prepravku čo používam keď sa niekam ide, ale keďže Bo má "svoje" kreslo časom sa stala prepravica zbytočnou a už len zavadzala pod stolom, takže ju rozkladám len v aute, alebo rovno až "na mieste". Je to dobré a obľúbené miesto a pudlivka si vlezie "domov" aj dobrovoľne keď chce mať svätý pokoj od všetkého.
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Pelech

Poslaťod Midayah » Uto 11.03.2008 11:05

Dakujem za rady. Budem si to musiet este premysliet. Rozmyslam o tej klietke, ale ta sa nam zase nezmesti do auta, kedze interier auta je maly. Idem si po psika na SK, takze by mi stacila zatial len mensia plastova prepravka, ale to sa zase neoplati kupovat malu, ked zachvilu vyrastie. Joj, neviem. :nwm:
Midayah
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Bydlisko: Brno

Re: Pelech

Poslaťod Silwuska » Uto 11.03.2008 11:09

A ako dlho budes psika viest v tom aute?? no ak som to spravne pochopila potrebujes ju vlastne iba na ten prevoza autom?? to si zober nejaku bednicku, vystel ju vankusikom a ides :smile:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Pelech

Poslaťod Midayah » Uto 11.03.2008 12:29

Cesta bude trvat okolo 13 hodin. Ta bednicka je dobry napad! Len som si myslela, ze na to platia nejake specialne predpisy ako sa ma pes prevazat v aute. Dik Silwuska, mam po probleme. :3:
Midayah
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Bydlisko: Brno

Re: Pelech

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 11.03.2008 12:38

špeciálne predpisy platia len ak sú psi predmet tvojej zárobkovej činnosti. Aspoň v čr to tak je. :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Pelech

Poslaťod Lucifer » Uto 11.03.2008 13:19

Pokial dobre viem, v CR je uz striktna vyhlaska, ako sa mozu prevazat domace zvierata...Klietka, alebo popruhy...(dufam, ze teraz nikto neriesi ake domace zvieratko som myslela - no chcela by som vidiet prasa v popruhoch :haha: ) Velakrat to kontroluju napr. na dialnici, ked je niekde vystava v Cechach...odchytavaju hned pri prvej Shell benzinke, ked prekrocis "hranice"... :yes:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Pelech

Poslaťod Tatiana » Str 16.04.2008 8:43

no ak niekto vezie viac psov anii nema inu moznost,ja pouzivam plastovu prepravku XXL a Pet box skladaci,kovovu klietku mam v byte a v nej momentalne stenulata ,Ajka spi zatial v boxe ,vzdy jej ho na noc rozlozim,myslim ze sa oplati investovat do prepravky ktora splna aj naroky leteckej dopravy,lebo nikdy neviete co pride :smile:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: Pelech

Poslaťod Midayah » Štv 17.04.2008 23:43

Tak som nakoniec kupila klietku. Je dostatocne velka, takze sa tam zmestia s nou aj vsetky jej hracky a k tomu moze spokojne robit tie jej polohove kreacie ked spi. Obcas do nej zavita, ale aj tak ma najradsej velky vankus co mame v obyvacke na podlahe. A nakoniec aj tak budem musiet kupit aj plastovu prenosku, lebo sa chystame cestovat letecky.
Midayah
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Bydlisko: Brno

Ďalší

Späť na Potreby pre psy