Switch to full style
Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).
Odoslať odpoveď

Re: Aku hracku ma najradsej???

Uto 15.10.2013 23:08

Veverka to asi berie ako tu na avatare - "ja nemusím, ja som princezná" :lol: u nás letí všetko pískajúce, vydávajúce zvuky, chlpaté, o čo sa dá naťahovať ale nepohrdne ani obyčajnou myšou za 1 euro z ikey či ukradnutou ponožkou :lol: vlastne hocičím ukradnutým.. možno by vedel niekto kto má šeltiu poradiť, predsa len je to ovčiak a asi ju budú baviť iné hračky ako napríklad teriéra... a čo takto hračky z ktorých sa dá niečo zjesť? také tie čo vypadávajú pamlsky.. možno by sa jej tak vytvorila pozitívna asociácia s hračkami a časom by sa troška viac naučila hrať sa s niečím

Re: Aku hracku ma najradsej???

Uto 15.10.2013 23:22

Plánujem kúpiť takú tú plniacu hračku, možno to zaberie...ale Veverka je proste číslo s vlastným názorom,potvora jedna :lol:

Re: Aku hracku ma najradsej???

Pon 24.02.2014 21:34

vraj nezničiteľná hračka, lebo je latexová, no hahaha :heh: pobavilo, krochkať to prestalo už v prvý deň a hlavu mu Aron amputoval už asi 2.-3.deň až dnes mi ale napadlo ho odfotiť
Obrázok

neviete prosím poradiť nejakú super nezničiteľnú hračku??

Re: Aku hracku ma najradsej???

Pon 24.02.2014 21:43

ja taketo nezmysli uz nekupujem,co sa mi osvedcilo su skineezky,tie vydrzia aj tri treningy :lol: ale tiez ako ktore,taky kralik z tesca zatial najdlhsie
a v skrini caka este nedoknuta taka gumena dierkovana lopta a v nej napchata latexova lopticka,este musim vymysliet nejaku uchytku a bude to dokonale

Re: Aku hracku ma najradsej???

Pon 24.02.2014 22:03

Pneu :joint:

Re: Aku hracku ma najradsej???

Pon 24.02.2014 22:12

dajte na hrivushku, ma odskusane :joint:

ja momentalne zamyslam nieco vyrobit, len musim do hornbachu abo niecoho takeho :angel:

Re: Aku hracku ma najradsej???

Pon 24.02.2014 22:18

Ale fakt, hračky ktoré mam najdlhšie-chuckit lopty. Skoda ze som ich tolko postracala a su dost drahé.
Inak fakt nic nekupujem uz, iba lopta, jedna na snurke, lano na pretahovanie, pesek. Všetky ale len pod dozorom hlavne u Nera. A zadarmo Najlepšie velke palice. To si rozoberá a je ticho...
Este mam kong ale tak to ani neberem moc jak hračku. Iba ked je vonku dlho hnusne a nič sa neda.
Pneu je dobry tréning, zaviazem okolo nej lano a on si to točí aj pol hodinu.

Re: Aku hracku ma najradsej???

Ned 02.03.2014 10:58

hrivus peska von uz ani netrepem, nosim kusok poziarnej hadice, da sa v poho skrutit do vrecka :lol: a splni rovnaky ucel :no:

Re: Aku hracku ma najradsej???

Ned 02.03.2014 11:52

MisheliQ píše: neviete prosím poradiť nejakú super nezničiteľnú hračku??

MisheliQ, neviem, ci by bol tvoj psik spokojny, ale ja som vyrobila podkolienkove zizaly (podkolienka v podkolienke, to v podkolienke, to v podkolienke....atd).....moja ich ma uz druhy rok a sice uz su tensie ako na pociatku, lebo tu vrchnu vrstvu po nejakom case vzdy odstranim, ale maju slusnu vydrz. Peska za 6 EUR rozparala do 3 minut. Ty asi nemas az takeho trhaca, mozes mu spravit ponozkovu zizalu :no: .......ja ich vyuzivam aj na aport a pes ich ma pristupne non stop a pomalicky si para. Ma ich rada, dobre sa do nich zakusuje ked sa pretahuje.

Obrázok

A este mame dalsiu hracku, ma tiez slusnu vydrz. Stara futbalka, kozena na lano uviazana. Tiez ju moze parat a dobre sa vyuziva na aport, daleko doleti, pes sa vybeha.....a aj pretahovat sa da. Ja drzim loptu, pes lano. Aj ked pretahovanie prenecham radsej priatelovi, nech sa chlapec tiez unavi :smile:

Obrázok

Obrázok

Aj pneumatiku ma stale v dosahu, ale na tej si velmi zbrusila zuby. :ua:

Neviem ci posluzi, ale da sa nieco vymysliet aj v nensom vydani :smile:

Re: Aku hracku ma najradsej???

Pon 03.03.2014 14:27

MisheliQ, u nás zatiaľ vyhráva kong. Okrem tejto hračky u nás tiež nevydrží žiadna iná dlhšie ako pár dní.

Re: Aku hracku ma najradsej???

Str 23.04.2014 11:05

Moj Rony ma najradsej rolku od toaletaku :D:D
a ja som mu nakupila lopticky take piskacie zvieratka aj lana aj vsetko a on len rolky od toaletaka :D:D:D
....prave mi ukradol servitky a uteka s nimi prec ...musim ist :D:D:D: :nie:

Re: Aku hracku ma najradsej???

Štv 24.04.2014 14:23

Môj šicák nemá rád hračky pre psov :lol: ... Jeho oblúbená hračka je gumená kravička a plyšáčiky :smile:

Re: Aku hracku ma najradsej???

Sob 17.10.2015 14:05

Naša má najradšej loptičky a všetko čo je z látky :yes:
Odoslať odpoveď