Aku hracku ma najradsej???

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod Trivi » Ned 02.10.2011 13:20

To asi u každého :lol:
Trivi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 257
Bydlisko: Košice

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod hriva » Ned 02.10.2011 14:36

jednoznačne loptička, ta tvrda velka gumena čo vysoko skáče :winner: a potom akykolvek piskajuci plyšak, ale to u nas nema dlhu životnosť. a ešte pešek :ha: Ginuška ma najradšej drievka a opadane jablka. :smile: ju hračky pre psy vobec nezaujimaju ked bola mladšia možno to velke lano na pretahovanie.
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod zulina9 » Štv 13.10.2011 0:00

Moja doma zboznuje plisoveho potkana a na prechadzke piskaciu lopticku. Aportuje kraaaasne za piskotu. :aplause:
zulina9
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12
Bydlisko: Ba

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod dana033 » Štv 13.10.2011 12:10

Max má najradšej pískacie hračky a loptičku na šnúrke. Len tie loptičky nemajú moc veľkú životnosť, max. pár mesiacov a tak som mu na lanko navliekla KONG a zatial drží :jop: . A tiež zbožňuje naplnené KONGy. :yes:
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod miusiatko » Štv 13.10.2011 13:32

Ilinku hracky zatial takmer vobec nezaujimaju, lopty, ohryzacie, piskacie, plysove, proste nic...
Ked velmi chce, tak trosku aportuje a to vylucne len tuto vcielku (piska, ale to ju netrapi) Obrázok (vcielka je vacsia ako jej hlava).
Jedine hracky, s ktorymi ma potrebu sa hrat, su hracky vsetkych ostatnych - mackam kradne lopticky, korkove stuple, catnipove vankusiky, cudzim psom berie aporty :lol: A potom sa s tym demonstrativne hra... mala zlodejka :ach:
miusiatko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 884
Bydlisko: Bratislava

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod Trivi » Pia 14.10.2011 19:40

dana033 píše:Max má najradšej pískacie hračky a loptičku na šnúrke. Len tie loptičky nemajú moc veľkú životnosť, max. pár mesiacov a tak som mu na lanko navliekla KONG a zatial drží :jop: . A tiež zbožňuje naplnené KONGy. :yes:


Ja som svojmu hafanovy dal na malú tenisku šnúrku a provokoval som ho s tým.. :lol: Vždy keď to chytím do ruky tak pribehne a chce sa s tým hrať :lol:
Trivi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 257
Bydlisko: Košice

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod michalino » Sob 29.10.2011 19:50

Moji strasne miluju tenisove lopticky a flisovy kruh s chapadlami, o ktory sa pretahuju ako blazni :lol:
Pes získal svoju krásu bez ješitnosti, silu bez krutosti a ľudské cnosti bez ľudských chýb.
michalino
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 47

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod CraObs » Ned 30.10.2011 2:09

na nič iné sa tolko neteší ako keď sa dostane k fitlopte.. a čo že je 5x väčšia
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod inwuska » Ned 30.10.2011 7:53

U nas je najoblubenejsia hracka pet flasa :lol: vzdy ked nejaku zbada doma bez ohladu ci je plna alebo prazdna tak nic ine nevnima.

Ale musi mat vrchnak, ten vzdy rozhryzie, necha na zemi a potom demoluje hrdlo. Takze kazda navsteva co k nam pride a pyta sa co priniest krpcovi, tak odpoved je jednoznacna prazdnu pet flasu :jop:
inwuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: Petržalka

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod blueberry » Ned 30.10.2011 14:00

inwuska píše:U nas je najoblubenejsia hracka pet flasa :lol: vzdy ked nejaku zbada doma bez ohladu ci je plna alebo prazdna tak nic ine nevnima.

Ale musi mat vrchnak, ten vzdy rozhryzie, necha na zemi a potom demoluje hrdlo. Takze kazda navsteva co k nam pride a pyta sa co priniest krpcovi, tak odpoved je jednoznacna prazdnu pet flasu :jop:

Aký zlatý :lol: Aj môj zbožňuje plastové fľašky. Len keby ich potom aj upratal po sebe :ach:
Offtopic: A máš rozkošného psíka :yes:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod inwuska » Ned 30.10.2011 17:53

Dakujem Blueberry :smile: vyhoda je ta ze vsetci usetria za hracky, lebo to co mu urobi radost je v podstate zadara :lol: :lol: :lol:
inwuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: Petržalka

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod Amis » Sob 05.11.2011 22:57

hm, ako prva posla zelena lopticka z "tvrdej" ( :haha: ) gumy, potom roztarhany uzel a vselico ine ...
Amis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod wewe » Uto 13.12.2011 21:19

u nas doma frcia rolky z wc papiera a ponozky roztahane po celom byte... :pac: naj hracky - zn.vzdy k dispozicii..
Nie je na svete lepšieho psychiatra, ako šteniatko oblizujúce vašu tvár.
wewe
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 91
Bydlisko: Bratislava-Ružinov

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod seventeen » Sob 20.10.2012 1:36

u nás je teraz najobľúbenejší taký plyšový pískací vankúšik a na ňom je úplne závislá... aj s ním spáva, keď ideme von, tak stojí pri dverách aj s ním, že ho berie so sebou, ráno nás s ním budí, aby sme jej ho hádzali a tak... :D
Obrázok
seventeen
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 47
Bydlisko: Nitra

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod sarach » Sob 20.10.2012 16:17

U nás sú na prvom mieste moje staré tenisky. Nad to nieje. :smile:

Obrázok
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy