Aku hracku ma najradsej???

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Poslaťod verca » Pia 09.11.2007 19:30

mno ema ta sa casto nehra iba sem tam ale ked sa zacne salit tak jej neni konca kraja zahra sa z hocicim z loptickou,uzlom gumenimi novimami vsetko co jej hodim tak mi donesie alebo mi to nechce dat a piskacie hracky ma najradsej steka do nich ako sialena :lol: :lol: ale najradsej sa s nou "paradujem" a potom ma nahana a steka do mna :smile:
verca
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 262
Bydlisko: Lučenec

Poslaťod Patriot755 » Ned 11.11.2007 20:40

Becky ma rada vsetko co sa da kusat :lol: ale najviac piskacieho kocura
Patriot755
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24
Bydlisko: Hrnciarovce n/P

taliansky chrtik

Poslaťod Klara.Conty » Ned 11.11.2007 20:48

moj conty/taliansky chrtik/ma najradsej lopticky, kosti na zuvanie,ale aj rozne handry na pretahovanie,ale ked ho chyti chvilka hrania tak sa hra s hocicim
Klara.Conty
Nováčik
 
Príspevky: 44
Bydlisko: puchov

hracky

Poslaťod Tatiana » Ned 30.12.2007 17:37

Bony ma najradsej lopticku /rozpucit/,tie co vydrzali nahana po dvore,sem tam susedova macka na strome je ohromna zabava,Ajka uz okrem vykuchanych plysakov ma rada svoju kosticku na hryzenie dokaze si ju vyhadzovat a akoze lovit stale dokola,Daska ma svoju plysovu macku a je celkom zachovala potom co ma za sebou ona ju aportuje takze preto nema cas ju znicit,a stenatam som urobila hracky zo starych ponoziek,naplnila senom a urobila par uzlikov,su ako zo shopu,Ambra ma zabavu ked moze vyhasit mladsie kolegyne,je sefka mojej bandy,teda az po mne
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Poslaťod MisheliQ » Ned 30.12.2007 18:20

Caesar má najradšej všetky pískacie hračky alebo hračky, ktoré vydávajú zvuky..miluje ich a dokáže pri hre s nimi slintať aj za troch :lol:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 30.12.2007 18:32

najviac frčí pískacia lopta, len tú má dovolenú len do deviatej večer, aby nás nevyhodili z domu :ha:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Rony » Ned 30.12.2007 18:48

Rony sa hrá so všetkým čo nájde, ale najradšej ma takého macka, ktorý kedysi aj pískal, skôr než mu "amputoval" všetky končatiny. :ha: Fatima moc záujem o hračky nemá, hrá sa iba s uzlom aj to tak 30 sekúnd a potom ju to prestane baviť.
Rony
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 99
Bydlisko: Žilina

Poslaťod Dasty » Ned 30.12.2007 20:23

Mno tak nas Rex ani taky hravy nie je..no ale rad chyta lopticku ked vzhodim do vyduchu..a dasty ma najradsej lopticky (hlavne co najviac skakajuce) a lana...a potom vseliake palice co vytahuje z kade tade...potom to vsetko po nich musim riadit :ach:
Obrázok :)
Dasty
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 165
Bydlisko: V psej búde

Poslaťod Iwka » Pon 31.12.2007 11:49

Meggy ma velmi rada zuvacie kosti, potom gumene skakacie lopticky a hophopky. Nasleduje piskaci pes,piskacia kosticka,pysovy diviak, plysova vevericka. Lano obcas ked je velmi nazurena
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod Ulfheiðr » Pon 31.12.2007 17:37

a čo toto? lebo všetko je len na princípe lopty, uzla, alebo peška. Toto mi príde ako niečo nové. len sa obávam o životnosť tých výčnelkov. Ale asi to vyskúšame
http://www.mojmilacik.sk/hviezda
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Aris » Pon 31.12.2007 18:18

Amaguk píše:
Aris píše:Aris: lopta a kocur
Očko: Ja a kocúr

kocur je este stale zivy alebo uz plysovy? :no: :lol:


živý, živý oni im neublížia. Niekedy mám pocit, že sú na mačky a teplý(psy) :heh:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod petka_akim » Sob 05.01.2008 19:49

no Akimovi je jedno aku hračku zničí či je to nejaká loptička alebo nejaký uzol všetko hrýze:D takže my mu kupujeme take hryzacie :D:D
Pes je váš priateľ, rád vás vidí, niet na ňom chýb, je samý klad, neklame ani nezávidí, môže vám slúžiť za príklad.
petka_akim
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 178

Poslaťod Priscilla » Sob 05.01.2008 20:12

Phoebe: všetko čo sa dá aportovať (loptičky najrôznejších tvarov a veľkostí, uzlík, frisbee, paličky, petflaše, drevená činka...)
Meghan: uzlík, všetko čo píska, gumená napodobenina údeného bravčového ucha
Priscilla
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1078
Bydlisko: Nová Dedinka

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod Kača » Ned 06.01.2008 16:16

Moja má strašne rada, keď može niečo kusať a demolovať... za loptičkami nebeží, aporty chytí-pustí, len niekedy preťahovanie na lanku... a ešte preťahovanie o metlu:D to miluje
Kača
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2501
Bydlisko: Žilina

Poslaťod Mia » Ned 06.01.2008 22:41

U nas urcite vyhravaju plstove flasky apapeky rozne velkosti,minule si do paulky zobrala taky obrovsky bol aspon raz taky ako ona :smile:
Mia
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57
Bydlisko: Martin

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy