Aku hracku ma najradsej???

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod Reni021 » Ned 15.05.2011 10:55

Vidím tu skoro všade loptičky, medvedíky atď. :lol: U nás vydržali len látkové hračky, ostatných sa ani nedotkne :lol: ale aj tie vydržali sotva 2 dni :pac: :nwm: :heh: Ale vždy rád hryzie tak mu dávame suchý chlieb tak 10 minút vydrží :ach: Zatiaľ hračka čo vydržala najdlhšie je moja ruka :aaa:
Reni021
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod lucinki » Str 18.05.2011 10:39

u nasich su oblubene KONGy plniace :no:
lucinki
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 400
Bydlisko: Madarsko - Mariakalnok/Bratislava-Petrzalka

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod jana232 » Pon 30.05.2011 12:17

No,napriek tomu,že má za vagón hračiek,zaujímajú ho len papieriky,vankúše zo sedačky v obývke-tie strašne rád žužle a hrabe do nich :aaa:
jana232
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 555
Bydlisko: Nová Baňa

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod olliviaa » Uto 21.06.2011 13:52

Nasa ma strasne rada plysakov, cim vacsi, tym lepsi a potom ma malicku gumenu futbalku, s ktorou chodime aj cvicit a najnovsie sa vydrzi aj hodinu hrat s obycajnou plastovou miskou, ktoru jej prevratim, dnu strcim pamlsku a ona chodi a tiska ju pred nosom a cucha po pamlsku,kym nezajde niekde do hora, tam misku prevrati a pochutna si na odmene :smile:
olliviaa
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 83
Bydlisko: Sabinov

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod Peťka » Str 22.06.2011 7:30

Po novom teraz unás fičí naplnená špiková kosť :smile:
Peťka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 512
Bydlisko: Skalica

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod Katka_5 » Pon 04.07.2011 17:15

U nás fičí gumená žirafa :lol: ešte sa mu ju nepodarilo roztrhnúť a ináč ponožky, loptičky, atď.. :ha:
Katka_5
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 54
Bydlisko: Levoča

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod Smile » Uto 12.07.2011 18:11

Môj psík má najradšej loptičky, papučky, laná.
Smile
Okoloidúci
 
Príspevky: 17
Bydlisko: Košice-Západ

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod AndreaT » Pon 18.07.2011 11:52

Ja mám doma elektrikára, takže káble :ua: všetko máme odpojené, ale už sa lepší. Ináč je to kong a hlavne plyšový sob s dlhými nohami, čo dostal ako bolestné po operácii, keď mal 6 mesiacov, lebo bol veľmi statočný :jop:
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1430
Bydlisko: Bratislava

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod Owecka753 » Štv 21.07.2011 12:31

u nás,ked je vo vnútri tak je to toaletný papier a plyšaky... a ked je vonku tak pešek,koža,tenisák.. :smile:
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod Baxira » Str 31.08.2011 15:52

Baxter má najradšej hračky, ktoré pískajú... už od prvého dňa, keď sme si ho doniesli, sa rád hrával s takým žltým hrochom z mäkkej gumy, ktorého samozrejme po pár dňoch pokazil. Keď nepískal, už ho nezaujímal :lol: .
Aj teraz mu kupujeme najčastejšie pískajúce hračky - má plyšového slona, psa a somárika, ktorí (čuduj sa svete) ešte stále pískajú :smile: .
Okrem týchto hračiek má jedného plyšového medveďa, ktorého sme mu obetovali z našej súkromnej "zbierky" plyšákov, a na toho nedá dopustiť. Má s ním aj akýsi večerný rituál - bez toho, aby medveďa požužlal, ani nezaspí :ach: .
No a samozrejme, miluje všetko, čo sa dá zničiť. Najmä papeky, ktoré si RÁD nosí domov a v pohodlí pelechu rozhryzie na maličké kúsočky...
"Pes je láska na celý život." (Pam Brownová)

"Kto zabije psa, zabije svoju dušu na 9 pokolení. Duša každého človeka, ktorý trápil zviera, bude odchádzať na druhý svet s bolestným krikom." (Zarathuštra)
Baxira
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Bydlisko: Zvolen

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod blueberry » Str 31.08.2011 16:07

No u Rikyho jednoznačne víťazia pískacie loptičky (čím väčšie pre jeho malú papuľku, tým lepšie :no: ) Ale zistil, že aj fajne chlpté plyšáky sa dajú fajne žužlať :lol: A vonku nedá dopustiť na kamene :ua: Vonku mu môžem hádzať aj loptičky aj paličky aj šišky aj neviem čo všetko, no hrať sa bude len a len s kameňmi :nwm:
blueberry
Big Dog
 
Príspevky: 1220

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod Trivi » Str 31.08.2011 18:05

My sme pískacie hračky ešte neskúšali, kedže našej mamine niesu príjemné pre uši :lol: No ale unás vždy fičali plyšové loptičky. Teraz aj plyšová jahoda. Proste všetko čo je plyšové to je pre nás in :lol: . Ďalej teniska. Nezmestí sa do jej papuľky ale bude a bude sa snažiť ju zobrať. Potom sa naňu zlostí že to nejde :pac:
Trivi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 257
Bydlisko: Košice

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod irwin » Uto 27.09.2011 14:26

loptička na šnúrke vedie, potom hocijaka iná loptička a taktiež hocičo nohaté a pískajúce :yes: :dunco3:
irwin
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 552

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod aforgam1 » Str 28.09.2011 16:25

Náš hafan má najradšej od Trixie plyšovú lamu alebo žirafu - vydáva taký originálny zvuk, nohy jej pískajú aj hrkajú. No lenže vydrží mu také 2 mesiace a potom ju definitívne roztrhá. teraz už bude mať 4-tú. vždy na vianoce nafasuje novú a strašne sa teší. inak ho hračky moc neberú, má ich kopec, ale iba raz za uhorský rok niečo vytiahne na chvíľu...
aforgam1
Okoloidúci
 
Príspevky: 12

Re: Aku hracku ma najradsej???

Poslaťod casira » Sob 01.10.2011 20:07

U nás taktiež prevládajú loptičky.Pískacie,nepískacie,malé,velké.....hlavne že sa to gúla a dá sa hádzat :heh:
casira
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2313
Bydlisko: Háj,Turčianske Teplice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy