Potreby pre psov na výstave

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Potreby pre psov na výstave

Poslaťod Noelle » Štv 01.10.2009 12:09

Vie mi niekto povedať, či na výstavách - konkrétne teraz najbližšia v BA o týždeň bývajú potreby pre psov za nižšie ceny ako normálka v obchodoch ? Pokazilo sa mi navíjacie vodítko a tie ceny v obchodoch sú brutálne a neviem či sa mi oplatí ten týždeň čakať, alebo mám kúpiť v obchode a nečakať. Ono mi to dosť súri, lebo pri večerných vychádzkach ho fakt potrebujem, lebo u nás keď sa zotmie, nie sú pouličné lampy a je tu totálna tma, takže bez vodítka sa nedá a na krátkom vodítku sa nevybehá.
Nelly - Mighty's Spring Meadow Follow Fantasy (2.7.2009 - 15.12.2023) "Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku" (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 271
Bydlisko: okr. Malacky

Re: Potreby pre psov na výstave

Poslaťod Erája » Štv 01.10.2009 16:11

A co svítící obojek? Jinak ano, na výstavách bývaj věci lacinější
Erája
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 423

Re: Potreby pre psov na výstave

Poslaťod Mackie » Štv 01.10.2009 16:14

uprimne - ja by som nepocitala s tym, ze na tejto nadchadzajucej vystave budu veci lacnejsie
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Potreby pre psov na výstave

Poslaťod dara » Štv 01.10.2009 16:26

Bude tam vela vystavovatelov zo zahranicia, tak asi predajcovia nebudu mat chut predavat lacnejsie.
dara
Okoloidúci
 
Príspevky: 9

Re: Potreby pre psov na výstave

Poslaťod Noelle » Štv 01.10.2009 17:56

hmm... tak asi nebudem čakať ...
Nelly - Mighty's Spring Meadow Follow Fantasy (2.7.2009 - 15.12.2023) "Človek žije v čase, v plynutí vecí, avšak čarovné zviera žije vo večnosti okamžiku" (Jorge Luis Borges)
Noelle
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 271
Bydlisko: okr. Malacky

Re: Potreby pre psov na výstave

Poslaťod Amaguk » Štv 01.10.2009 18:00

ja celkovo nenam pocit, zeby aj na beznych medzinarodkach boli veci lacnejsie
hlavnou vyhodou je, ze je tam viac predajcov pokope, takze mas moznost vacsieho vyberu a vyhodu, ze si mozes na jednom mieste pozriet rozlicny tovar, porovnat cenu, kvalitu etc...
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Potreby pre psov na výstave

Poslaťod Ivanka.P » Pia 02.10.2009 9:31

Presne tak, niesu tam veci lacnejšie ale je tam velikánsky výber na porovnanie. A to je niekedy velká výhoda.
Ak tam ideš a nevieš presne čo chceš tak je dobré tam pokukať. :no:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Potreby pre psov na výstave

Poslaťod Federika » Ned 04.10.2009 16:11

Co som si ja vsimala, vzdy boli veci na vystavach lacnejsie ako v obchodoch. A je aj vacsi vyber. Na porovnanie: na vystave som si kupila prepinacie kozene voditko za 300SK. Normalne stalo okolo 500SK. A to je rozdiel. Aj granule som kupila lacnejsie, dokonca v chovatelskom baleni. Takze podla mojho nazoru sa oplati na vystave nakupovat.
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Potreby pre psov na výstave

Poslaťod Mackie » Ned 04.10.2009 19:51

na presovskej vystave som aj ja nakupila co som potrebovala - obojky presne take ake som zhanala, snad aj o euro lacnejsie, a bravcove usi o par korun lacnejsie ako v chovakoch.. ale svetovka verim, ze bude o inom
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Potreby pre psov na výstave

Poslaťod Federika » Ned 04.10.2009 20:18

Asi hej, tam bude milion stankov a kazdy sa bude predbiehat aby predali veci. Som zvedava, co tam najdem, chcem si daco kupit, len neviem co. Mozno trimovaci noz, hracky alebo obojok. Este fakt neviem, ale tesim sa.
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice


Späť na Potreby pre psy