Switch to full style
Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).
Odoslať odpoveď

Re: Oblečenie pre psovodov.

Štv 25.04.2013 15:42

Máte niekto skúsenosti s výrobkami D4M?
http://www.dogs4me.eu/odevni_program/ve ... ka-17.html
Alebo radšej HST?
http://www.hst-slovakia.sk/products/vyc ... rancuzka-/

Re: Oblečenie pre psovodov.

Uto 30.04.2013 11:40

extreme, už si sa rozhodol ktorú? mne sa pozdáva viac tá prvá z dogs4me. na budúci mesiac si pravdepodobne objednám. bola som v hypernove v kynol. potrebách, tam mávali za 20e, celkom sa mi pozdávala, len som zaváhala a už nemajú :ua: .
len by ma zaujímalo, podľa čoho mám trafiť veľkosť...

Re: Oblečenie pre psovodov.

Uto 30.04.2013 13:18

kives, jednoducho zmerať :no:
ja mám z D4M vestu aj bundu a maximálna spokojnosť

Re: Oblečenie pre psovodov.

Uto 30.04.2013 13:46

Ešte neviem... čakám, že mi pošlú rozmery tej HST ...
Inak tá D4M sa dá na Slovensku objednať tu: http://tntdogs.eu/eshop/odevny-program/ ... esta-grant

Re: Oblečenie pre psovodov.

Uto 30.04.2013 14:05

v petcentrach mali vypredaj dogtech vest,v niektorych ich este mozno maju ,ale asi uz len vacsie cisla, za 20€,Sko mali za 8 :lol: tak tu som hned vzala ja,sice este neviem naco mi bude,ale snad sa zide :heh:

Re: Oblečenie pre psovodov.

Uto 30.04.2013 20:42

Aj ja som si objednala vestu z D4M , na začiatku super komunikácia ale prišla mi iná vesta ako som si objednala :hmm: , kt. mi vôbec nesedela a aj cenovo to nebolo OK, tak som im to napísala , na čo som im mala vestu zaslať späť, že mi ju prerobia, kedže som mala na nej výšivku a výmena nie je možná , 6€ som platila za balík do CZ :hmm: . Zrazu je komunikácia na bode mrazu a už čakám MESIAC na to aby mi ju skrátili a dorobili kapucňu :au: . A keby to nestačilo tak z ich komunikácie mám dojem, že si tu prerábku mám zaplatiť . Je málo inter.obchodov kde nemajú problém s reklamáciou a hlavne keď došlo ku chybe na ich strane ale aspoň viem , že si od nich už viac nič neobjednám. :censored:

Re: Oblečenie pre psovodov.

Uto 30.04.2013 20:46

tak ja mám u nich úplne inú skúsenosť s reklamáciou. Prvú som si brala vestu a bol tam tenší zips, ktorý sa mi zlomil. Tak som si to mailami vydiskutovala, poslala späť a zaslali mi opravenú vestu s pevným hrubým zipsom a ešte aj vodítko a peška ako ospravedlnenie.
A pri kúpe bundy taktiež super komunikácia ešte aj vo večerných hodinách. Jedine, že mi zabudli k objednávke dať ešte aj čiapku a šál, čo som doobjednala, ale tak čo už. Dlho sme riešili iné veci v objdenávke, tak sa to v tom nejako stratilo...

Re: Oblečenie pre psovodov.

Uto 30.04.2013 20:54

Najskôr som komunikovala s nejakou pani a teraz už s majiteľom, lebo ma to už dosť hnevá a hlavne aby som sa im doprosovala a stále sa pýtala keby bude hotová a mesiac nie je 1 týždeň. Bolo mi povedané, že prerábku , kt. JA POŽADUJEM NIE JE JEDNODUCHA , a keď sa ku nej dostanú tak mi ju prerobia :hmm: . Tak asi oni urobili chybu a keď je to nemožné nech vyrobia novú podľa objednávky. A to som im ešte zaplatila vopred prevodom. Všetko bolo ok až keď som povedala, že mi prišla iná vesta :hmm:

Re: Oblečenie pre psovodov.

Pia 03.05.2013 8:45

vďaka, asi si objednám zo SK obchodu, v konečnom dôsledku je tá suma skoro rovnaká, ako z ČR.
Margita: aj u nás mali zlacnené z 20 na 5e a úspešne som to prešvihla, ale to sa nedozvieš, lebo to bol normálny dopredaj, nie akcia. Predavač obvolal všetky predajne v meste a nič. Hovoril, že by zobral aj on, keby vedel, že sú po 5e.
btw: mi podľa rozmerov vychádza XS veľkosť. Dúfam, že to bude sedieť, lebo ma picne.

Re: Oblečenie pre psovodov.

Pia 03.05.2013 16:57

Aj ja som objednal tú D4M keďže HST vôbec nekomunikuje (mobil ani email) ... Som zvedaví aké bude poštovné lebo nikde nemajú napísané, že sa to posiela z ČR tak človek počíta s tým, že ho to vyjde lacnejšie :ach: Ak chceš aby ti to poslali budúci týždeň tak rýchlo volaj lebo rozosielajú len 2× za mesiac.

K tým veľkostiam, to sú rozmery vesty a nie človeka však? :ha:

Re: Oblečenie pre psovodov.

Pia 03.05.2013 17:09

to čo je, že 2 x za mesiac? :oo:
D4M majú dať do obehu v polovici mája novú letnú tréningovú vestu, tak dúfam, že sa do nej zas nezamilujem a neobjednám :hi: :joint:

Re: Oblečenie pre psovodov.

Pia 03.05.2013 20:23

to by som mohla stihnúť :lol: . poštovné bude podľa všetkého 5e, keď mám hádať.

2.)Kupujúci sa zaväzuje v prípade neprebrania zásielky zaplatiť predávajúcemu storno poplatok, ktorý obsahuje náklady na dopravu, poštovné a balné. Paušálne je tento poplatok stanovený na 5€. Toto sa nevzťahuje v prípade neprebrania zásielky z dôvodu jej poškodenia.Uvedené sa netýka tovaru vyrobeného na zákazku (podľa priania zákazníka).


pochybujem, že by šli pod štandardnú cenu

Re: Oblečenie pre psovodov.

Pia 28.06.2013 19:53

Objednávala som z tntdogs, 14.5., pani komunikovala, ale došla až 17.5., pre problémy s dodávateľom. Jediná výhrada je, že som objednávala na dobierku a poslali faktúru, že na dobierku neposielajú, ale vo formulári sa dá zaškrtnúť. Ale vesta je super, len je mi ltt (XS), nemožem pribrať :lol: .

Re: Oblečenie pre psovodov.

Pia 12.07.2013 19:01

Objednávky Dogs4me SK na http://www.dogs4me.sk

Re: Oblečenie pre psovodov.

Pon 15.07.2013 8:44

neviem si editovať príspevok, takže takto:
edit z 28.6.: vesta neprišla 17.5. ale 17.6..
Odoslať odpoveď