Oblečenie pre psovodov.

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Oblečenie pre psovodov.

Poslaťod extreme » Štv 25.04.2013 14:42

“In the learning process we need 4000 to 6000 repeats to be almost sure that he understands and carry out the exercise! That's the reason most people cannot train their dogs, too less repeats!” Bart Bellon
extreme
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 522
Bydlisko: Betliar, okr. Rožňava

Re: Oblečenie pre psovodov.

Poslaťod kives » Uto 30.04.2013 10:40

extreme, už si sa rozhodol ktorú? mne sa pozdáva viac tá prvá z dogs4me. na budúci mesiac si pravdepodobne objednám. bola som v hypernove v kynol. potrebách, tam mávali za 20e, celkom sa mi pozdávala, len som zaváhala a už nemajú :ua: .
len by ma zaujímalo, podľa čoho mám trafiť veľkosť...
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Oblečenie pre psovodov.

Poslaťod Nyssa » Uto 30.04.2013 12:18

kives, jednoducho zmerať :no:
ja mám z D4M vestu aj bundu a maximálna spokojnosť
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Oblečenie pre psovodov.

Poslaťod extreme » Uto 30.04.2013 12:46

Ešte neviem... čakám, že mi pošlú rozmery tej HST ...
Inak tá D4M sa dá na Slovensku objednať tu: http://tntdogs.eu/eshop/odevny-program/ ... esta-grant
“In the learning process we need 4000 to 6000 repeats to be almost sure that he understands and carry out the exercise! That's the reason most people cannot train their dogs, too less repeats!” Bart Bellon
extreme
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 522
Bydlisko: Betliar, okr. Rožňava

Re: Oblečenie pre psovodov.

Poslaťod Margita » Uto 30.04.2013 13:05

v petcentrach mali vypredaj dogtech vest,v niektorych ich este mozno maju ,ale asi uz len vacsie cisla, za 20€,Sko mali za 8 :lol: tak tu som hned vzala ja,sice este neviem naco mi bude,ale snad sa zide :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Oblečenie pre psovodov.

Poslaťod Legantiss » Uto 30.04.2013 19:42

Aj ja som si objednala vestu z D4M , na začiatku super komunikácia ale prišla mi iná vesta ako som si objednala :hmm: , kt. mi vôbec nesedela a aj cenovo to nebolo OK, tak som im to napísala , na čo som im mala vestu zaslať späť, že mi ju prerobia, kedže som mala na nej výšivku a výmena nie je možná , 6€ som platila za balík do CZ :hmm: . Zrazu je komunikácia na bode mrazu a už čakám MESIAC na to aby mi ju skrátili a dorobili kapucňu :au: . A keby to nestačilo tak z ich komunikácie mám dojem, že si tu prerábku mám zaplatiť . Je málo inter.obchodov kde nemajú problém s reklamáciou a hlavne keď došlo ku chybe na ich strane ale aspoň viem , že si od nich už viac nič neobjednám. :censored:
Legantiss
Snoopy
 
Príspevky: 181

Re: Oblečenie pre psovodov.

Poslaťod Nyssa » Uto 30.04.2013 19:46

tak ja mám u nich úplne inú skúsenosť s reklamáciou. Prvú som si brala vestu a bol tam tenší zips, ktorý sa mi zlomil. Tak som si to mailami vydiskutovala, poslala späť a zaslali mi opravenú vestu s pevným hrubým zipsom a ešte aj vodítko a peška ako ospravedlnenie.
A pri kúpe bundy taktiež super komunikácia ešte aj vo večerných hodinách. Jedine, že mi zabudli k objednávke dať ešte aj čiapku a šál, čo som doobjednala, ale tak čo už. Dlho sme riešili iné veci v objdenávke, tak sa to v tom nejako stratilo...
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Oblečenie pre psovodov.

Poslaťod Legantiss » Uto 30.04.2013 19:54

Najskôr som komunikovala s nejakou pani a teraz už s majiteľom, lebo ma to už dosť hnevá a hlavne aby som sa im doprosovala a stále sa pýtala keby bude hotová a mesiac nie je 1 týždeň. Bolo mi povedané, že prerábku , kt. JA POŽADUJEM NIE JE JEDNODUCHA , a keď sa ku nej dostanú tak mi ju prerobia :hmm: . Tak asi oni urobili chybu a keď je to nemožné nech vyrobia novú podľa objednávky. A to som im ešte zaplatila vopred prevodom. Všetko bolo ok až keď som povedala, že mi prišla iná vesta :hmm:
Legantiss
Snoopy
 
Príspevky: 181

Re: Oblečenie pre psovodov.

Poslaťod kives » Pia 03.05.2013 7:45

vďaka, asi si objednám zo SK obchodu, v konečnom dôsledku je tá suma skoro rovnaká, ako z ČR.
Margita: aj u nás mali zlacnené z 20 na 5e a úspešne som to prešvihla, ale to sa nedozvieš, lebo to bol normálny dopredaj, nie akcia. Predavač obvolal všetky predajne v meste a nič. Hovoril, že by zobral aj on, keby vedel, že sú po 5e.
btw: mi podľa rozmerov vychádza XS veľkosť. Dúfam, že to bude sedieť, lebo ma picne.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Oblečenie pre psovodov.

Poslaťod extreme » Pia 03.05.2013 15:57

Aj ja som objednal tú D4M keďže HST vôbec nekomunikuje (mobil ani email) ... Som zvedaví aké bude poštovné lebo nikde nemajú napísané, že sa to posiela z ČR tak človek počíta s tým, že ho to vyjde lacnejšie :ach: Ak chceš aby ti to poslali budúci týždeň tak rýchlo volaj lebo rozosielajú len 2× za mesiac.

K tým veľkostiam, to sú rozmery vesty a nie človeka však? :ha:
“In the learning process we need 4000 to 6000 repeats to be almost sure that he understands and carry out the exercise! That's the reason most people cannot train their dogs, too less repeats!” Bart Bellon
extreme
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 522
Bydlisko: Betliar, okr. Rožňava

Re: Oblečenie pre psovodov.

Poslaťod Nyssa » Pia 03.05.2013 16:09

to čo je, že 2 x za mesiac? :oo:
D4M majú dať do obehu v polovici mája novú letnú tréningovú vestu, tak dúfam, že sa do nej zas nezamilujem a neobjednám :hi: :joint:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Oblečenie pre psovodov.

Poslaťod kives » Pia 03.05.2013 19:23

to by som mohla stihnúť :lol: . poštovné bude podľa všetkého 5e, keď mám hádať.

2.)Kupujúci sa zaväzuje v prípade neprebrania zásielky zaplatiť predávajúcemu storno poplatok, ktorý obsahuje náklady na dopravu, poštovné a balné. Paušálne je tento poplatok stanovený na 5€. Toto sa nevzťahuje v prípade neprebrania zásielky z dôvodu jej poškodenia.Uvedené sa netýka tovaru vyrobeného na zákazku (podľa priania zákazníka).


pochybujem, že by šli pod štandardnú cenu
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Oblečenie pre psovodov.

Poslaťod kives » Pia 28.06.2013 18:53

Objednávala som z tntdogs, 14.5., pani komunikovala, ale došla až 17.5., pre problémy s dodávateľom. Jediná výhrada je, že som objednávala na dobierku a poslali faktúru, že na dobierku neposielajú, ale vo formulári sa dá zaškrtnúť. Ale vesta je super, len je mi ltt (XS), nemožem pribrať :lol: .
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Oblečenie pre psovodov.

Poslaťod denissoldan » Pia 12.07.2013 18:01

Objednávky Dogs4me SK na http://www.dogs4me.sk
denissoldan
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7
Bydlisko: Vrútky

Re: Oblečenie pre psovodov.

Poslaťod kives » Pon 15.07.2013 7:44

neviem si editovať príspevok, takže takto:
edit z 28.6.: vesta neprišla 17.5. ale 17.6..
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy