Plyšáky ako hračky?

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Plyšáky ako hračky?

Poslaťod Dani » Pia 26.06.2009 14:56

Ahojte neviem ci uz takato tema je alebo nie ak hej prosim dajte mi na nu link
chcem sa vas opytat ci psik moze obhryzat plysove hracky? priblizne 4 mesacny maltezak... moja mama kupila plysoveho tulena so slovami, aby si myslel ze ma surodenca O_o. Ak ho bude obhryzat alebo co.... moze?
Som taká talentovaná, že zakopnem na rovnej zemi! :D
Dani
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 125
Bydlisko: SVK

Re: Plysaky?

Poslaťod Sana » Pia 26.06.2009 15:29

radsej vo vasej pritomnosti, celkovo neodporucam davat psovi to co moze potrhat a pripadne prehltnut, hlavne ked je mensi a skumavy....
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Plysaky?

Poslaťod Mackie » Pia 26.06.2009 15:33

ked vies, ze ti pes nezje to co poodhryza, tak ok
ja som sa plysovym hrackam dlho vyhybala (teda dat ich psovi) ale ked uz ju dostala, to bola radost.. akurat som striehla, kym odhryzla umelohmotne oci (a vzala ich) a ked ju rozparala, tak som vybrala vrecko s gulickami proti navlhnutiu.. zvysnu vypchavku uz moze rozhadzovat po byte a viem, ze to nezje.. a pouziva ju aj ako vankus
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Plysaky?

Poslaťod kire67 » Pia 26.06.2009 15:38

u nas vecer stale cucle plysakov a ked rozpara, zasijem ale vacsinou ich iba tak zuzle, netrha
kire67
Snoopy
 
Príspevky: 186
Bydlisko: Trnava okolie J. Bohunic

Re: Plysaky?

Poslaťod Nia » Pia 26.06.2009 16:14

Dani,take plysaky prisposobene psikom sa daju kupit v normalnych chovatelskych potrebach. maju vysity nos aj oci a niekedy maju v sebe piskacie. no ale u nas su najuspesnejsie hracky z Ikei. Hlavne taky obycajny hnedy macko a potkan s dlhym chvostom. tiez maju vsetko povysivane,. cize sa nemoze stat, ze psik odtrhne umele oci alebo nos
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: Plysaky?

Poslaťod Vikiki22 » Pia 26.06.2009 17:56

Tak, u mojej Elišky plyšák nevydrží ani 2 dni. :lol: Žužle, cmúľa, až to rozžužle a vyberá z nich vatu. Radšej jej dávam nejaké staré handry, aby žužlala.
Vikiki22
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11064
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Plysaky?

Poslaťod Diandra » Pia 26.06.2009 18:50

Kamarátka má maltezáka a hráva sa s plyšákmi celý život. Takže podľa mňa je to v pohode
Obrázok
Diandra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1537
Bydlisko: Žbince

Re: Plysaky?

Poslaťod Owecka753 » Pia 26.06.2009 19:03

no,raz sa mi stalo ze spal so mnou toby v izbe,ked mal 2 mesiace,neviem ako,ale zjavne spadol dole z postele a rano sa zobudim,otvorm oci vsade dookola bielo....nas mily tobiasko sa trochu pohral s plysakom...odvtedy setky plysaky vylozene hore na policke,a nejakehodostane iba pod mojim dozorom
Owecka753
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1055

Re: Plysaky?

Poslaťod VikThor » Pia 26.06.2009 19:12

No môj rozhryzie na kúsky aj betón takže u nás plyšová hračka=vyhodené ojra :pac:
VikThor
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 282

Re: Plysaky?

Poslaťod Abby » Sob 27.06.2009 1:43

Ja mám to šťastie, že Abby nič netrhá. Trhala len keď sa jej menili zuby a to ničila nie len plyšáky, ale všetko, k čomu sa dostala, ale asi ako každé šteniatko. Teraz má jednu obrovskú kopu plyšových hračiek a kľudne ju môžem nechať samú, nech sa s nimi hrá, pretože si ich buď vyhadzuje alebo ich len olizuje a spí s nimi. A povedala by som, že ich má radšej ako nejaké gumené hračky.
Dani, ale rozhodne by som malého ešte zatiaľ nenechávala samého s plyšákom. :smile:
Šťastný je pes, ktorý si našiel milého pána - už navždy bude mať niekoho, kto mu bude škrabkať bruško.
Abby
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 146
Bydlisko: Košice/Bratislava

Re: Plysaky?

Poslaťod Lena » Sob 27.06.2009 9:22

menšie psíča by som riešila ako tu už bolo písané s hračkami ktoré majú všetko vyšité. U nás taro nechcel nič trhať len papuče padali za obeť a práve tí plyšáci. ale jeden plyšák mu vydržal pekne dlho. najskôr padnú za obeť oči, veď kto to kedy videl aby také niečo mäkké malo na sebe niečo tvrdé, potom načal jednu labku kde boli tie guličky ale on sa vytešoval z toho že chodil s ním po izbe,myksoval s ním a ono to tak krásne padalo po podlahe :pac: ,nakoniec urobil operáciu mozgu-hlava je splasnutá a teraz sa k nemu asi po pol roku znovu vrátil a vyhlásil mu boj o prežitie a každý večer z neho znovu niečo vyoperuje :ach:
Lena
Big Dog
 
Príspevky: 1754

Re: Plysaky?

Poslaťod Diandra » Sob 27.06.2009 11:40

Lena píše:menšie psíča by som riešila ako tu už bolo písané s hračkami ktoré majú všetko vyšité. U nás taro nechcel nič trhať len papuče padali za obeť a práve tí plyšáci. ale jeden plyšák mu vydržal pekne dlho. najskôr padnú za obeť oči, veď kto to kedy videl aby také niečo mäkké malo na sebe niečo tvrdé, potom načal jednu labku kde boli tie guličky ale on sa vytešoval z toho že chodil s ním po izbe,myksoval s ním a ono to tak krásne padalo po podlahe :pac: ,nakoniec urobil operáciu mozgu-hlava je splasnutá a teraz sa k nemu asi po pol roku znovu vrátil a vyhlásil mu boj o prežitie a každý večer z neho znovu niečo vyoperuje :ach:

Jéééj tak ten je teda podarený :haha:
Mojej kamošky maltezák tak on stále poodhryzuje všetky časti tela až nakoniec zostane len trup :lol:
Obrázok
Diandra
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1537
Bydlisko: Žbince

Re: Plysaky?

Poslaťod calwen » Sob 27.06.2009 12:12

Mardi nedostava moc plysakov, obcas sa mu daco ujde a on ma najvacsiu srandu to vypitvat a potom sa bavkat s tou vatou :smile:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Plysaky?

Poslaťod LiENKA » Sob 27.06.2009 12:34

Moja rozobera plysakov, preto ich nedostava, ked je sama, lebo ona by aj tu vypln zozrala :)
LiENKA
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2771
Bydlisko: Trondheim

Re: Plysaky?

Poslaťod Monica » Sob 27.06.2009 16:24

OZaj, Lienka ja som svojej kupila rovnaku zirafu ako mas ty :no: :hi: Len je oranzovo zlta :heh:
Monica
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 171
Bydlisko: Banská Bystrica / Zvolen

Ďalší

Späť na Potreby pre psy