Háranie a háracie nohavičky

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Háranie a háracie nohavičky

Poslaťod AlicaGGG » Str 04.03.2009 0:10

u nas haracie nohavicky vydrzia tak 1-2 harania a mozu sa zahodit... :ha: :ha: :ha:
asi v polke harania ich vzdy rozkuse, takze po tom druhom harani tam je vacsinou tolko dier ze su nohavicky suce do kosa :lol: :lol: :lol:
ale raz ich rozkusala - nove - asi po 3dnoch...takze tak :ha: :ha: :ha:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Háranie a háracie nohavičky

Poslaťod Iwka » Str 04.03.2009 19:38

meggy si zvykla rychlo... nevie si ich dat dole - ani sa nepokusa. ziadna nehoda na plachte ani paplone nebola. Vydrzali nam zatial 2harania v celkom normalnom stave. a vysli nejakych 80Sk, takze v pohode :jop:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Háranie a háracie nohavičky

Poslaťod elienka » Pia 06.03.2009 14:20

AlicaGGG píše:u nas haracie nohavicky vydrzia tak 1-2 harania a mozu sa zahodit... :ha: :ha: :ha:
asi v polke harania ich vzdy rozkuse, takze po tom druhom harani tam je vacsinou tolko dier ze su nohavicky suce do kosa :lol: :lol: :lol:
ale raz ich rozkusala - nove - asi po 3dnoch...takze tak :ha: :ha: :ha:


ty máš ale riadnu potvorku :haha:
elienka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 264
Bydlisko: Senica

Re: Háranie a háracie nohavičky

Poslaťod ER.23 » Pia 06.03.2009 14:22

zivotnost akychkolvek nohaviciek na mojej fene je iba po moment, ked ju stratim z dohladu:) cca 10 minut :heh: a co je horsie ona sklbe nohavicky aj z druhej ked sa hara:)
ER.23
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 133
Bydlisko: Bratislava

Re: Háranie a háracie nohavičky

Poslaťod Khyi-Mi » Str 25.03.2009 11:58

U nás sú háracie nohavičky vždy v pohode už niekoľko rokov. Sú relatívne voľné - síce nepadajú, ale Bhoomi sa v pohode môže čistiť. Tiež na ne nedáme dopustiť :smile:
Bhoomi *26. 4. 2006
Bod-ja *1. 4. 2010
http://www.khyimi.eu
Khyi-Mi
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Bydlisko: Bratislava

Re: Háranie a háracie nohavičky

Poslaťod MisheliQ » Str 25.03.2009 17:07

Ja jej zatiaľ tie nohavičky dávam na noc. Vtedy sme spolu všetci traja -Caesar, Fergie, ja...a túto noc Fergie hrozne vystrájala, o všetko sa obtierala so zadkom len aby si to dala dole..a robila pri tom taký rámus, sa čudujem, že som zaspala..Caesar o ňu extra záujem nejaví, ale dnes ho idem dať ku kamarátke na tú chvíľku , aby sa nič nestalo...dokým som v škole je Fergie zatvorená v mojej izbe a Caesar je voľne pustený v dome. Potom v piatok večer robíme výmenu - Fergie ide ku kamarátke a Caesar ide k nám, lebo budem 2 dni preč /na výstavach/ a chcem mat istotu, ze sa nic nestane. Kamaratka ma tiez fenku, ktora jej uz doharala, takze verim, ze aj na tu moju mi da pozor
:smile:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Háranie a háracie nohavičky

Poslaťod aponi » Štv 23.04.2009 19:22

ja som tiež s háracími nohavičkami nadmieru spokojná,predtým som behala s mopom po celom dome,nemala ani problém s nosením,brala to úplne super,horšie to bolo s Andym vadilo mu to na nej a strával jej ich,no proste chlapObrázok
aponi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 848
Bydlisko: Rastislavice

Re: Háranie a háracie nohavičky

Poslaťod meraja » Štv 23.04.2009 19:43

Je to sranda jako úplný človek,sorry ale túto fotu som si nemohla odpustiť Obrázok na nej sú tiež tie nohavky tuším!
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Háranie a háracie nohavičky

Poslaťod aponi » Pia 24.04.2009 8:20

úplný veget,takto to u nás vyzerá celý čas
aponi
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 848
Bydlisko: Rastislavice

Re: Háranie a háracie nohavičky

Poslaťod OnlyKitty » Pon 27.04.2009 10:28

Ja som malej kúpila výzorovo krásne nohavičky, ale aj keď sme ich v predajni skúšali, pri nosení sa neujali, lebo sú príliš vysoké na páse a zavadzajú jej :
Obrázok

takže ich skoro vôbec nenosila :ua:

Potom som objavila také vysoko vykrojené nohavičky, ktoré sa dajú na páse regulovať a tie sú super a v tých si zvykla :
Obrázok

a ja jej tam nalepím odstrihnutú slipovú vložku a je to o.k. :jop:
"Za peniaze si môžeš kúpiť dobrého psa, ale nekúpiš si zavrtenie jeho chvosta."
OnlyKitty
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22
Bydlisko: Partizánske

Re: Háranie a háracie nohavičky

Poslaťod Bára » Uto 23.06.2009 11:19

Na akom princípe "funguje" táto sranda? Treba to pravidelne prať alebo do toho idú nejaké vložky? :ha: Beriem si sučku na víkend do bytu, preto potrebujem vedieť, či stačí kúpiť jedny alebo radšej dvoje :ach:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Re: Háranie a háracie nohavičky

Poslaťod Sunny » Uto 23.06.2009 11:54

Dávajú sa do toho vložky, takže teoreticky stačia jedny (ak ich nezabudneš dať na venčenie dole, ako sa kedysi podarilo mojej polovičke :heh: )
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Háranie a háracie nohavičky

Poslaťod mony » Uto 23.06.2009 12:12

sunny :heh: mne sa to tiež raz podarilo :pac: Ale keď som si pár metrov od domu všimla, že prečo Aimee ešte necikala, len na mňa pozerala takým ukrivdeným pohľadom, až potom mi to došlo :pac: :heh:
"Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré vás miluje viac než seba." Josh Billing
mony
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 945
Bydlisko: Bratislava

Re: Háranie a háracie nohavičky

Poslaťod Bára » Uto 23.06.2009 14:01

Sunny: A tie vložky zoženiem kde? :hi: :lol: Ja len dúfam, že to milostivá nestrhne zo seba dole :ach:
Bára
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1938
Bydlisko: Bratislava

Re: Háranie a háracie nohavičky

Poslaťod Sunny » Uto 23.06.2009 15:33

Žeeee by v hociakom obchode? :no: Do toho idú normálne ženské, nie špeciálne psačie :no: ( aj keď tuším sa aj také predávajú, ale podľa mňa zbytočnosť)
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy