Bežiaci pás

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Bežiaci pás

Poslaťod Cathie » Sob 31.01.2009 0:36

Tiez to vnimam ako super vec, ak je pouzita na rekonvalescenciu, udrzanie v kondicii alebo ozaj pre chovatelov, ktori maju vela psov a jednoducho ich nestihaju (to samo o sebe neuznavam, ale ako Jannka napisala, stale lepsie toto ako niekde zavreti).
Mna by zaujimal ten povrch, nakolko je vhodny na vyvijajuce sa klby. Na jednej strane pre mladeho psika by bol fajn vyrovnany poklus na nabratie svalov, bez zatazovania klbov, na druhej pohyb po trave je asi setrnejsi..
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Bežiaci pás

Poslaťod dovicj » Pia 13.02.2009 20:26

Ahojte, aj ked trošku oneskorene len som chcela povedať pár slov k bežiacemu pásu pre psov.Psom sa venujem od malička a bola som dlhšiu dobu v zahraničí, kde som sa stretla bežiacimi pásmi nielen pre psov ale aj pre kone a zaujalo ma to natoľko že som sa tomu začala venovať profesionálne. Dnes som agentom pre FIT FUR LIFE na Slovensku, aj ked to neberiem ako bizznis ale skor ako hobby, mam svoju pracu a popri tom som psičkar.Keby mal niekto záujem o akekoľvek info ohladom bežiaceho pásu pre psov tak ich rada poskytnem , tak isto sa môžte prísť kedykoľvek na pás pozrieť :jop: dovicj@yahoo.com 0907 208 458
dovicj
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Bežiaci pás

Poslaťod Betka » Pia 13.02.2009 21:37

Mne sa to nezdá :ua: . Však keď pes potrebuje vybehať, zoberiem ho na vychádzku, no nie.
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: Bežiaci pás

Poslaťod Grim » Sob 14.02.2009 0:03

http://www.jordan-dogs.com/trenink/

uz som to pred casom videl na tejto stranke... ak sa nemylim a tak mas tiez neapolcana, ze meraja?
Obrázok
Grim
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 267
Bydlisko: Pata

Re: Bežiaci pás

Poslaťod Vito_O » Sob 14.02.2009 13:33

Obrázok
Ktokoľvek si môže myslieť, že si nikto - tvoj pes vie, že si stredobodom vesmíru.
Vito_O
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 137

Re: Bežiaci pás

Poslaťod Ivanka.P » Sob 14.02.2009 13:41

Akože pre mňa je toto úplný otras a vymývanie mozgov.

Behať sa dá aj vonku aj bike alebo aportíky a na osvalenie zapriahnuť. Ale to by páničkovia nesmeli byť leniví. Ja behávam s Ritou cca obdeň tých 30 min. a na konci aj šprint. To šťastie v očiach psa a príjemná únava aj pre mňa, to sa nedá vynahradiť pásom :yes:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Bežiaci pás

Poslaťod Betka » Sob 14.02.2009 16:39

Presne, súhlasím s Ivankou :jop: .
Behanie po lesoch a lúkach sa nedá vynahradiť žiadnymi výmyslami ľudí, ktorý sa nudili a zostrojili niečo takéto. Lenivý človek nech si ani psa nekupuje.
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: Bežiaci pás

Poslaťod meraja » Sob 14.02.2009 17:04

Dnes sme si kúpili jedny noviny a tam jeden pán,že má pitbullov alebo niečo také,že mu na zimu priberajú tak ich tam nechá behať niekoľko kilometrov denne a vraj potom sú už vo forme! :pac: :nwm:
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Bežiaci pás

Poslaťod Cathie » Ned 15.02.2009 6:53

Betka, Ivanka samozrejme mate pravdu, ak sa berie do uvahy obycajny psickar a obycajny pes.. Ale myslim, ze na rehabilitaciu nie je lepsi ani len ten normalny pohyb vonku, pretoze tam pes nejde vyrovnane, moze stretnut ineho psa a ublizit si pri hre, nie je tam ziadna zmena terenu ani nic podobne.. proste podla mna to ma v normalnom zivote velmi obmedzene moznosti vyuzitia, ale ma :ahoj:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Bežiaci pás

Poslaťod luckyA » Str 18.02.2009 16:16

mne to pride pre tych "americkych" ludi, co sedia doma a nechce sa im ist zo psom ani prebehnut
nezmysel , skvor by sa to hodilo do temy " co sa nevymysli "
luckyA
BANNED
 
Príspevky: 203

Re: Bežiaci pás

Poslaťod lucik » Str 18.02.2009 18:41

mne sa to nezda ako uplna hovadina, ono to moze byt uzitocne v pripade ak majitel nejako dlhodobejsie nemoze ist von, ved vselico sa stava.. urcite nie ako nahrada vencenia, ale ak ma nejake sportove psy, ktore by nemuseli vyjst z kondicky, tak preco nie? :nwm:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Bežiaci pás

Poslaťod luckyA » Str 18.02.2009 20:36

ok, ale zas kazdy den urcite nie, si nevim predtavit, ze hoitam zavrem a pustim mu to pod nohami a este ho tam aj uviazem, saq to musi byt sok pre to zviera (hlavne kim si nezvykne )
luckyA
BANNED
 
Príspevky: 203

Re: Bežiaci pás

Poslaťod Ivanka.P » Štv 19.02.2009 8:43

Cathie píše:Betka, Ivanka samozrejme mate pravdu, ak sa berie do uvahy obycajny psickar a obycajny pes.. Ale myslim, ze na rehabilitaciu nie je lepsi ani len ten normalny pohyb vonku, pretoze tam pes nejde vyrovnane, moze stretnut ineho psa a ublizit si pri hre, nie je tam ziadna zmena terenu ani nic podobne.. proste podla mna to ma v normalnom zivote velmi obmedzene moznosti vyuzitia, ale ma :ahoj:


Ano, to je iné. :yes:
Ivanka.P
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2735
Bydlisko: Bratislava

Re: Bežiaci pás

Poslaťod lucik » Štv 19.02.2009 9:35

luckyA píše:ok, ale zas kazdy den urcite nie, si nevim predtavit, ze hoitam zavrem a pustim mu to pod nohami a este ho tam aj uviazem, saq to musi byt sok pre to zviera (hlavne kim si nezvykne )

ale ved nikto tu nepisal o kazdom dni, alebo resp. nie na kazdodenne pouzivanie celorocne! :hmm:
to moze fakt len teba napadnut taka somarina, ze ho priviazes, pustis mu to pod nohami a zavres ho :ach:
co keby si najskor rozmyslala, kym nieco napises a potom si to este po sebe precitala kym to odosles?
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Bežiaci pás

Poslaťod zebo » Štv 19.02.2009 9:50

priprava na vystavu, pulling .. u APBT je pomerne narocna vec. vtedy je vyborna pomocka aj trenazer. v predpriprave sa zacina na pase cca 5-10 min a na vrchole tam hafan slape 90min. samozrejme, ze prechadzka pred tym ako na pas nastupi a po aby sa prirodzene schladil. vo vrchole sa psom treba venovat aj 4-5 hod denne a dlhe prechadzky su samozrejmost, tym sa rozumie cca 15- 20km. na pitbulla v spickovej kondicii je nadhera pozerat - maximalna sila pri najnizsej moznej hmotnosti. :lol:
zebo
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1181

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy