Cukráreň pre psíkov

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Cukráreň pre psíkov

Poslaťod corina » Uto 30.12.2008 9:08

V Košiciach je otvorená cukráreň pre psíkov Yorkie, predajňa je oproti TUKE na Jesennej ulici. Milá tetuška pečie keksíky a torty, v blízkej budúcnosti plánuje aj web stránku. Ceny sú dobré. Pridávam foto z narodenín u nás doma, kde je pekne vidieť tortu (je možný výber tvaru, veľkosti, ozdoby, príchutí) a v sáčku sú keksíky taktiež odtiaľ. Skúste zavítať :ahoj: :smile:
Obrázok
corina
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 71
Bydlisko: Kosice

Re: Cukráreň pre psíkov

Poslaťod fibi1212 » Uto 30.12.2008 9:27

waaaaau,co siiii :oo: ..tak to sa tam teda musim ist pozriet...nemas presne cislo ulice,ja sa tam velmi nevyznam :ua:
Čím viac poznám ľudí, tým viac milujem psy.
fibi1212
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Košice

Re: Cukráreň pre psíkov

Poslaťod corina » Uto 30.12.2008 12:08

Ale, naco by ti bolo cislo, ved to je hned na zaciatku Jesennej ked prejdes na druhu stranu od TUKE hlavneho vchodu :lol: Pozdravuj Leusku :5:
corina
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 71
Bydlisko: Kosice

Re: Cukráreň pre psíkov

Poslaťod Jannka » Uto 30.12.2008 12:48

fibi1212 píše:waaaaau,co siiii :oo: ..tak to sa tam teda musim ist pozriet...nemas presne cislo ulice,ja sa tam velmi nevyznam :ua:


Fibi, idem s vami, ked pojdete mrknut :) taketo predajne si nemozem nechat ujst :lol:
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 16 z 16 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3152
Bydlisko: Košice

Re: Cukráreň pre psíkov

Poslaťod fibi1212 » Uto 30.12.2008 12:54

corina píše:Ale, naco by ti bolo cislo, ved to je hned na zaciatku Jesennej ked prejdes na druhu stranu od TUKE hlavneho vchodu :lol: Pozdravuj Leusku :5:


jooooj,dobre,dobre nooo :hi: :hi: :hi:

Offtopic: a my pozravujeme korinku a tesime sa na dalsi vyletik :no:
Naposledy upravil fibi1212 dňa Uto 30.12.2008 12:56, celkovo upravené 1
Čím viac poznám ľudí, tým viac milujem psy.
fibi1212
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Košice

Re: Cukráreň pre psíkov

Poslaťod fibi1212 » Uto 30.12.2008 12:56

Jannka píše:
fibi1212 píše:waaaaau,co siiii :oo: ..tak to sa tam teda musim ist pozriet...nemas presne cislo ulice,ja sa tam velmi nevyznam :ua:


Fibi, idem s vami, ked pojdete mrknut :) taketo predajne si nemozem nechat ujst :lol:


ano,ano..isto... :lol:
Offtopic: nabehneme cela svorka????-aj s wendy a s dzinkou,dinkom a lilou???..teta aspon bude mat riadnu trzbu :heh: :heh: :heh:
Čím viac poznám ľudí, tým viac milujem psy.
fibi1212
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Košice

Re: Cukráreň pre psíkov

Poslaťod zeane » Uto 30.12.2008 12:57

ech, závidím - hneď by som išla kuknúť :no: Popýtajte sa či nebudú otvárať pobočku v Ba, dobre? :hi:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Cukráreň pre psíkov

Poslaťod Aimée » Uto 30.12.2008 13:08

Jeee veru, také keby bolo aj v Blave. To by moja pesa patrila rozhodne medzi stálu klientelu :jazyk: :lol:
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Aimée
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 147
Bydlisko: Petrzalka

Re: Cukráreň pre psíkov

Poslaťod Jannka » Uto 30.12.2008 13:41

fibi1212 píše:Offtopic: nabehneme cela svorka????-aj s wendy a s dzinkou,dinkom a lilou???..teta aspon bude mat riadnu trzbu :heh: :heh: :heh:


Offtopic: offtopicu: samozrejme!!!!!!! bude sranda a bude trzba :haha: s nami isto rataj. podla mna ked nasu smecku uvidi, odpadne a my mame cely obchod zadarmo :haha: :haha:
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 16 z 16 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3152
Bydlisko: Košice

Re: Cukráreň pre psíkov

Poslaťod fibi1212 » Uto 30.12.2008 13:49

....myslim si,ze ak o tom niekto z blavy bude pocut,urcite sa posnazi aj tam nieco take urobit...hlavne ked to bude oblubene....inak bola by som si ista,ze v blave nieco take urcite je..ale ked pisete,ze nie...hm..dost ma to prekvapuje :ach:
Offtopic: jannka-hehe to by bolo super...myslim,ze hlavne psy by sa tomu tesili :yes:
Čím viac poznám ľudí, tým viac milujem psy.
fibi1212
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Košice

Re: Cukráreň pre psíkov

Poslaťod Luculka » Uto 30.12.2008 14:24

corina, tam len pečú, alebo si môžem aj sadnuť so psíkom na nejakú tú vodu, keksík, koláčik ?
a majiteľ na nejaký čaj, alebo tak..
Luculka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 500
Bydlisko: Košice, sídlisko nad Jazerom

Re: Cukráreň pre psíkov

Poslaťod ZEva » Uto 30.12.2008 14:42

Luci je to pekaren pre psov :lol: takze len pecu mozes tam kludne s hafanom nech si vyberie a maju nachystanu misku s vodou pre hafanov ziadne stoly stolicky a iny sortiment pre majitelov /teda su tam nejake obojky, granulky, zuvacie kosti a pod./ Ale velmi mila pani a vyborne tam vonia - zora skoro prevratila pult co jej nos vykrucalo a cez sklo videla pamlsky /ved ju poznas nenazranca jedneho/ takze vrelo odporucam kazdemu - keksiky chutia mame vyskusane vsetky prichute kedze to mam po ceste z prace domov a aj ked chodim vencit na techniku tak tam zvyknem skocit.
Pre neznalych a "blondinky" /sorry sorry len zo zartu/ hlavna budova technickej univerzity konkretne aula maxima /velke skla na prieceli/ postavis sa chrbtom k budove a oproti cez cestu /Letna ulica/je zlty bytovy dom asi 3 poschodovy takze ten v lavo, vchod z Jesennej, dole schodikmi a maju velky napis urcite najdete.
Zelam dobru chut a prijemny zazitok :ahoj:
ZEva
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 271
Bydlisko: Košice

Re: Cukráreň pre psíkov

Poslaťod Mackie » Uto 30.12.2008 15:43

dnes som bola pri TUKE, no nemohla som si to skor precitat? inac co je v tych kexoch vlastne?
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10435
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Cukráreň pre psíkov

Poslaťod corina » Uto 30.12.2008 18:13

Každý je inej príchute, skúšala som ich aj ja, ale iba kúštik, aby som nedala mojej babuľke niečo nejedlé :ach: ale ja som akosi v nich rozdiel nenašla, chutili rovnako, akurát jeden s príchuťou melasa, ten chutil sladko. Myslím že do nich dáva ryžovú múku, pšeničnú múku, cereálnu múku a určite ešte čosi, vlastne je to tam napísané a ak by náhodou nie, stačí a spýtať, tetuška Vám isto iste povie :smile: a myslím že to je jediná pekáreň pre psíkov na Slovensku, pretože majiteľka vravela, že mala problém aby jej to vôbec schválili, keďže je to niečo nové... trapoši :pac:
corina
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 71
Bydlisko: Kosice

Re: Cukráreň pre psíkov

Poslaťod corina » Uto 30.12.2008 18:20

A ešte aby som nezabula, čo sa týka torty... je na výber plnená tvarohom, alebo hydinovým mäskom a to biele čím je natretý vrch torty, to je lučina, na vrch si ako ozdobu vyberáte z ovocia, zeleninky alebo piškót a tetuška k tomu zabalila aj sviečku, milučká bola, vraj ružovú zháňala, lebo je to dievčatko :lol: a zakaždým keď tam prídem s Cori, tak do nej súka tie sušienky, mám pocit, že ju ani domov nedostanem odtiaľ :ach: :plac:
PS: Všimnite si, akú námahu si dala, do každého krúžku v banáne a každej piškótky vykrojila srdiečko, bolo to milučké :rose: :rose: :rose:
corina
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 71
Bydlisko: Kosice

Ďalší

Späť na Potreby pre psy