Topánky pre psy

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Topánky pre psy

Poslaťod lila.claire » Ned 26.12.2010 22:48

Nyssa, a nepadaju jej tie topanocky ked bezi?
It´s not a bug; it´s a feature.
lila.claire
Big Dog
 
Príspevky: 1256
Bydlisko: Košice

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Nyssa » Pon 27.12.2010 8:48

vôbec. maximálne sa odlepí kúsok suchého zipsu, ak sa pod neho dostane sneh, ale to nevadí, lebo je dlhý, celá papučka nespadne. a to ona teda stvára riadne kúsky v tých topánkach - do závejov sa hádže, šmýka sa na všetkych 4, no ako malé decko :lol:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Topánky pre psy

Poslaťod lila.claire » Pon 27.12.2010 23:07

no to je super, ja ich teda objednam, mozno aj pre obe baby, stale skackaju po dvoch-troch v tom snehu a SOLI :hmm:
It´s not a bug; it´s a feature.
lila.claire
Big Dog
 
Príspevky: 1256
Bydlisko: Košice

Re: Topánky pre psy

Poslaťod enzi55 » Štv 30.12.2010 1:22

Offca a Nyssa: Tak uznávam, že vidím prvýkrát topánky na veľkých psíkoch. Človek sa učí celý život :o)
A dúfam, že náš Indy si labky ohrýzať nebude.

EDIT: Omylom sme minule pri prechádzke zišli z "trávy" na chodník, ktorý bol asi čerstvo posypaný soľou. Stačili dva kroky a taký plač ako spustil!! Hneď na sneh, umyť, osušiť papierovou vreckovkou a domov. Za trest pustil v kuchyni extra veľkú mláčku. Keby mal boty, tak sa to nestane - teda aj v tom bude ich plus
Naposledy upravil enzi55 dňa Sob 01.01.2011 18:01, celkovo upravené 1
Indy je kavalier španiel x yorkie. Vďačný, múdry dobrák, ktorého veľmi ľúbime
Jeho fotky: http://enzo5.blogspot.com/search/label/Indy
a videá: http://enzo5.blogspot.com/search/label/Videos
enzi55
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60

Re: Topánky pre psy

Poslaťod pigie » Štv 30.12.2010 9:24

My po vcerajsej vychadzke tiez uz cakame na topanky, problemy mu robia len predne, takze som vzala dvoje. V tom snehu ma seriozne problemy, vyhryzava si laby az do krvi, vcera po trojhodinovej vychadzke za sebou tiahol cervenu stopu :ua: Snazim sa mu to vyberat, vzdy ked sa da, ale pri vyhryzani snehu vobec nereaguje na fuj, co je pre mna zahadou, lebo inak je vcelku poslusny pes, takze kym sa k nemu dostanem zvycajne je dokonano...
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Offca » Štv 30.12.2010 11:12

Lila, problem. Neviem síce, ako je na tom XSko oných topánok, ale Sko je tak na huskáča.
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Topánky pre psy

Poslaťod calwen » Štv 30.12.2010 11:22

Ja mam tie najmensie z tych drahsich a to je naozaj len keby mala Roxynka ubr obvaz na nohe...je to docela velke.
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Rehssi » Štv 30.12.2010 13:38

Na ilustraciu velkosti- XS manmat komfort ma ciernobiela na zadnych packach na fotke. Aj ja zhanam mensie pudlikovi. Trixie mu padaju :ach: Tieto XS mu sedia, ale su velmi tuhe- neohybne a tazko sa mu v nich chodi. Lotikova je tazsia, pre nu su pohodlne.
Obrázok

My potrebujeme topanocky, lebo ked sa psiska blaznia na traviku, kde sa x krat natopil a zase zamrzol sneh-> vznikli ostre ladove hrbolceky, tak im krvacaju packy. Pudlik ma potrhane "len" okolie pazurov, Loty sa hadze o zem, takze ma rozodrate aj lakte a paty.
Obrázok

A ked s takymi dorananymi labkami stupia do soli, viete si predstavit :rip:
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Topánky pre psy

Poslaťod katkariinka » Štv 30.12.2010 13:44

Tak-tak, ja som tiez chcela tie manmaty pre moju nahotinku, ale aj XS velkost je pre nu asi tak XL :ua: A netusim, aka ina rozumna alternativa existuje...
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Topánky pre psy

Poslaťod lila.claire » Štv 30.12.2010 23:47

no dokelu :prd: a uz som sa potesila, este dobre ze som ich nesla hned objednat. videla som jorksirika v botickach a chodil uplne normalne, ale jasne ze som sa nesla opytat co to maju a odkial. lile som ostrihala tie pidichlpy na labkach lebo sa jej na nich robil lad a mala labky az krvave, co uz s nahacom, do tatier len v batohu, ale chuda zviera, musim daco zohnat..
EDIT
ehm ehm http://www.mojmilacik.sk/psy-oblecenie-topanocky ..najlepsie su tie za 145 eur :pac: zaujimalo by ma ci to dakto aj kupi, ved to nemoze mat taku hodnotu ta topanka. ale vyzeraju dobre... len si nie som ista ako by pes chodil na tej vibram podrazke.
It´s not a bug; it´s a feature.
lila.claire
Big Dog
 
Príspevky: 1256
Bydlisko: Košice

Re: Topánky pre psy

Poslaťod pigie » Sob 22.01.2011 12:40

Parrada, konecne prisli Hugovi topanky z manmatu, co som objednala este pocas sviatkov. A ci su mu nie male? To mu neobujem ani obuvakom :prd: Su to Lka, co je horsie, tak XL nebudu o nic lepsie, lebo su vacsie o 1.2cm, co akoby naplul... Ja potrebujem vacsie aspon o 3-4cm. Neviete niekto, kto by mi take lepsie vedel vyrobit trebars aj na mieru? Este som si hovorila, ze zvlastne, ze hugovi to vyslo na L, obkreslila som mu nohu a pridala este cosi k tomu a je to male, lebo ta laba sa tam nevleze, hoci ked tu labu polozim na tu topanku, tak by aj sedela, ale otvor je uzky :haha:
Takze ak by niekto mal zaujem, predam L par z manmatu za 7.80, lebo mne su fakt ze nanic :prd:
Edit: Tak prave sa mi podarilo tam narvat aspon zadnu nohu :heh: Len keby mal obvaz alebo co, tak to tam nenarvem ani nahodou :angel: A predne nehrozia vobec, to by som mu musela nieco useknut :D
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Topánky pre psy

Poslaťod kozisek » Uto 25.01.2011 13:54

Ahojte,
prosim o radu, potrebovala bych boty pro psa, ovsem takove vyssi, ne nizke. Mam psa s delsi srsti a potrebovala bych do nich vse schovat, kdyz prsi atd., videla jsem to na pejscich na vystavach, ale nikoho, kdo by je prodaval. Na netu jsem nasla jedny zn. Chaba, ovsem nepisou vubec velikost v cm, nebo dle rasy psa, nic. Prosim poradte, kde takove boty sehnat. Diky.
kozisek
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Topánky pre psy

Poslaťod pigie » Uto 25.01.2011 15:18

Na vystave ich obcas vidam. Predavaju to ukrajinci a rozsirene su hlavne u briardov - skus sa spytat u nich v teme.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Sunny » Sob 29.01.2011 20:03

Tak som dnes konečne prvý krát otestovala Manmat papučky. Pes mal okolo labky ten samolepiaci obväz, na tom botičku, preťapali sme v tom 15 km snehom, pes väčšinu času v ťahu a botička sa ani nepohla :jop:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Topánky pre psy

Poslaťod calwen » Uto 22.02.2011 15:48

Takze najnovsie poznatky o manmat botickach:
Mala som pre Roxlu tie Komfort - velkost XS, teraz s dokafranou nohou sme sa konecne dostali k otestovaniu. Pre tak maleho psa su desne nepohodlne (su o dost tvrdsie od tych ochrannych) a k tomu som nevedela Roxynke prepchat packu cez tu latkovu cast kde sa to zapina, ale dole jej to zas bolo strasne velke. Tak som bola nutena siahnut po Sku ochrannych po Mardim. Zatial nosi len taku rozchodenu, ale sedi jej (aj napriek tomu ze jej je velka) omnoho lepsie nez ta komfort :jop: Stratit nestratila ani jednu - a ze s tou ochrannou si pobehla za srnou :angel:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy