Topánky pre psy

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Topánky pre psy

Poslaťod lenli » Pon 25.02.2013 14:08

Ked mate tie manmat topanky ochranne - su vodeodolne? My mame teraz trixie walker a po cca 15 minutach vonku ked ich vyzujem tak obvaz pod nimi uplne mokry :(. Kym bol sneh, tak nepremokali, ale teraz ked sa to topi su nanic. Uznavam, ze teraz je vonku fakt mokro, ale tak predsa nieco by to malo vydrzat :ua:
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Topánky pre psy

Poslaťod lucik » Uto 26.02.2013 11:24

vodotesné nie sú ani comfortky od ManMatu, vo vode ti premokne všetko.. asi jediná nepremokavá vec na ochranu poranenej packy je na našom trhu DogGusti ponožka http://www.gundogstore.sk/index.php?main_page=index&cPath=32_415
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Topánky pre psy

Poslaťod wer » Uto 26.02.2013 11:29

lenli, alebo daj proste igelit pod to na tu chvilu.

inak, ja som mala tiez tie trixie walker a teda sa mi obe rozpadli za par dni... :ach: drzat aj drzali, v snehu ani moc nepremokli, az na to, ze sa svy rozisli, pasky na uchytenie odpadli a diera sa urobila naspodu...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Topánky pre psy

Poslaťod lenli » Uto 26.02.2013 12:21

lucik diky za tip

alebo daj proste igelit pod to na tu chvilu

presne toto momentalne robim, ale to sa mu smyka (mozno musim skusit zohnat kvalitnejsie sacky :) ), ono by boli fajn boty co nepremokaju alebo aspon nie tak rychlo

inak, ja som mala tiez tie trixie walker a teda sa mi obe rozpadli za par dni


mam uplne rovnaku skusenost :hmm: ale co pozeram tak vsade skoro predavaju len tie, pripadne topanky s podosvou ale tie nam nejako nesedia - proste sa mu to vyzuva.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Topánky pre psy

Poslaťod lucik » Uto 26.02.2013 21:25

ja som kedysi tiež riešila igelitom najskôr, ale to vždy rozodrala a z venčenia sa vrátila s mokrým obväzom, potom som jej robila takú podobnú ponožku ako je DogGusti, len z technickej pásky - olepila som pančuchu normálnu natesno tou páskou, len to bolo také tuhé a tiež sa to zodralo dole..

teraz máme Manmat comfort topánky (to do ruiny a tvrdého snehu) a to by som skombinovala s Dog Gusti ponožkou keby sa niečo naskytlo, že musíme viazať packu.. klop-klop, dúfam, že to nebude potrebné :lol:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Slausa » Uto 16.04.2013 13:56

my keď sma mali rozreznutý vankúšik, tak sme kúpili záhradnicke rukavice z hrubšej gumy tie najväčšie ake mali a ostrihavali sme s toho prsty. jeden prst = jeden deň. za týžddeň sa to zahojilo. zaistiť sa to dá hubšou gumičkou. Vlk bol sýty, ovca celá. :ha: :lol:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Sára 2 » Uto 10.09.2013 18:18

Niektoré psy proste potrebujú topánky, ja si teraz chcem kúpiť, čo si myslíte o týchto:
http://abc-zoo.sk/5814-topanky-pre-psov ... ks-xl.html , máte s nimi niekto skúsenosti?
Nieje to módny vístrelok, niektoré psy to vžne potrebujú, keď môj ťahá boby tak väčšinou sa mu rozkrvácajú labky a skúšala som aj kadejaké krémi. Takže niekedy je to fakt nutné :ach:
Sára 2
Okoloidúci
 
Príspevky: 6
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Sunny » Štv 12.09.2013 8:19

A po akom teréne ťahá tie boby? Zľadovatelý sneh vie dorezať laby celkom slušne, poznáme :yes: Botičky ale skôr odporúčam od Manmatu, tie mám odskúšané aj ja v záprahu. Hentie z odkazu sa mi zdajú moc tvrdé, že nebudú tak dobre kopírovať nohu a terén :nwm:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Topánky pre psy

Poslaťod elfinka » Sob 25.06.2016 20:11

Ma niekto skusenosti s topankami hurtta outback?
Alebo teda - hladam nieco pevnejsie, aby to pripadnu poranenu packu co najviac chranilo, a aby sa to dalo sa to pouzit aj preventivne - cize aby to drzalo aj pri sialenom behani alebo pri dlhsom kluse po ceste (lebo pan kajnsmetke odmieta chodit po trave ked ma pri nej chodnik :pac: )
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Lindchen » Ned 26.06.2016 6:17

"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Topánky pre psy

Poslaťod wer » Uto 23.08.2016 17:15

Lindchen, henta topanka dobre drzi, nesmyka sa? Alebo radsej ta hurtta, ci manmat? Vyzera to tak, ze Pax bude musiet nosit po vonku boticku permanentne, kedze nevie zdvihat nohu. Potrebujem cosi pohodlne, dobre drziace a odolne, aj aby pazuriky boli chranene spredu (takze nielen latkou).
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Lindchen » Sob 27.08.2016 13:27

Neviem, nakoľko je to pohodlné na dlhšie nosenie, ale zdalo sa, že krátke trasy ok. V nožičky to dole nepadalo, ale musela som objednať väčšiu veľkosť. Arisiak má veľké paceny. A ak si myslela podrážku, tak tá je výborná, nešmýka sa.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Aris » Sob 13.07.2019 22:28

Nikdy som si nemyslela, že budem zháňať topánky pre psa :heh: potrebujem ich (dúfam) len ako povinnú výbavu na DT. A neviem sa rozhodnúť či stačí niečo takéto http://manmat.sk/sk/ostatne/20-topanky- ... mfort.html alebo mám radšej investovať do niečoho takéhoto http://www.tapka.sk/kategoria/pre-psov/ ... e-topanky/ ? Je to dosť rozdiel 10€ a 25€, ale nikdy som psiu topánku ani len nedržala v rukách, tak netuším :heh:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Sunny » Sob 13.07.2019 23:18

Manmat úplne v pohode, mám, aj som používala, vydržali aj fakt záťaž v behu.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Topánky pre psy

Poslaťod pigie » Ned 14.07.2019 5:04

Manmat je super, ja som si ich sice musela upravovat pre Huga, ale nepredrali sa a to mi pes suchtal nohami kvoli dysplazii po zemi. Som im nedavala velku zivotnost a nosil ich v chorvatsku kazdu dovolenku kvoli kamenom, ktore mu odierali nohy po jeho dlhodobom nalozeni vo vode. Bez nich ani nezostupil neskor z terasy. Cakal na ne :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy