Topánky pre psy

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Topánky pre psy

Poslaťod lusy » Pia 02.01.2009 20:55

a co ta vide postovne???
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Tija » Pia 02.01.2009 21:32

Máme podobné topánočky ako sú na tom prvom obrázku a sú veľmi dobré.Zatiaľ držia ale dávam ich Timovi iba keď je to nevyhnutné.Som rada,že je tam aj ten suchý zips,lebo by ich určite niekde stratila ono to naozaj drží na tých labkách.Pri inej téme je odfotený v týchto topánočkách-tuším pri oblečení... :smile:
Najoddanejší priatelia sú ako psy-ak im budete neustále ubližovať,nakoniec vás pohryzú.(Tristan Bernard)

http://pespomocnik.wbl.sk/
Tija
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 147
Bydlisko: Hriňová

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Raso » Pia 02.01.2009 22:08

chcem objednat tie z prveho obrazku, snad mu nebudu velke :smile:

lusy píše:a co ta vide postovne???

Worldwide Free Shipping takze za postovne nic, len som zvedavy na poplatky banky :smile:
Raso
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 73
Bydlisko: Prešov

Re: Topánky pre psy

Poslaťod mimi » Pia 02.01.2009 22:11

no co som ja pozerala ta poplatok bol okolo 200sk a to som chcela posielat do ciech.
hihi le to je dobre postovne bude mozno drahsie nez tovar ktory si zaplatis hihi.
mimi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 457

Re: Topánky pre psy

Poslaťod kikula22 » Sob 03.01.2009 16:52

Chcela by som sa spýtať, načo sú dobré také topánky pre psov? :ach:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Tija » Sob 03.01.2009 18:54

Timo ich nosí iba keď solia chodníky na ochranu.Mával problémy,že sa mu robili ekzémy medzi vankúšikmi.
Najoddanejší priatelia sú ako psy-ak im budete neustále ubližovať,nakoniec vás pohryzú.(Tristan Bernard)

http://pespomocnik.wbl.sk/
Tija
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 147
Bydlisko: Hriňová

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Sunny » Pon 05.01.2009 16:58

Ja som teraz kúpila tieto: http://www.mojmilacik.sk/topanocka-professional-cierna
Boli jediné, ktoré sedeli - sranda, že veľkosť 1 je písaná pre Yorkov a mne sadli na Parsonku... Pri prvom venčení jednu stratila po pár minútach, pri druhom som to viac utiahla a ako tak držali, ale po tme nemám odvahu nechať s nimi Gili lietať, že by som ich už nenašla. Ale chodí s nimi celkom v pohode, len občas si šuchne jednu o druhú, ale nijako to nerieši.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Zooey » Uto 03.02.2009 0:46

Mate niekto skusenost aj s tymito domacimi papuckami (ponozkami)? Myslite ze sa nedotrhaju po 2 hodinach nosenia? (teda za predpokladu, ze im k tomu nedopomoze nejaka "tajomna sila"=Rhea)
http://www.hafan.sk/tovar/408-protismyk ... ozky-modre
Mame totiz suseda (byva rovno pod nami) a ten si dnes zastavil moju maminu pri vytahu ze ci doma chovame nejake stado...Zevraj sa mu strasne ozyva psikovo cupkanie po parketach.
A navyse mozno by bolo fajn kvoli klbom, keby sa jej na parketach tolko nepodsmykovali nohy.
Obrázok
Zooey
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 845
Bydlisko: BA, Petržalka

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Basha » Pia 06.02.2009 19:13

Mne tie ponozko-papuce pridu take ze by sa rychlo zodrali, hlavne ta spodna cast, ktora by mala branit smykaniu...neviem, nemam s tym skusenost, ale neviem si predstavit, ze by to pes mal doma furt na nohach, to asi ne, mne to pride take moc neprirodzene (aj ked chapem, ze kvoli tomu smykaniu nestastnemu :ua: )
heh akurat pocuvam dupotanie stenata NO co maju nasi susedia nad nami :lol: tiez riadny rachot, uz ma cca tych 5-6 mesiacov :lol:
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Topánky pre psy

Poslaťod luckyA » Pon 23.02.2009 20:47

moj mal poranenu labku , ked ho zrazilo auto a kupil asom mu taku ruzovu s kvetinkov lebo ina mu nesedala a vsetci sa na mom smeju :hmm:
luckyA
BANNED
 
Príspevky: 203

Re: Topánky pre psy

Poslaťod margot » Pon 23.02.2009 21:46

LuckiA: To si nevšímaj... na takých ľudí netreba reagovať.. a kým sa smejú.. horšie je, keď ťa urážajú a ziapu na teba, že chudáka psa trápiš- stalo sa mne - podotýkam absolútne neoprávnene.. :plac: :plac:
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 898

Re: Topánky pre psy

Poslaťod lucik » Pon 23.02.2009 22:43

Sunny a aky je rozdiel medzi tou Professional a Walker (na tej istej stranke)? ci nevies? bo my mame tu Walker a dost sa mi paci oproti tej, co sme mali predtym.. ta predtym (tiez tusim od Trixie) bola taka tvrdsia, netvarovana, Gipsy zosuchala za jeden den spevneny spic a uz to bolo nepouzitelne.. tu Walker mala asi len 3x na packe, ale ovela lepsie v tom chodila a nezosuchovalo sa jej to.. no co pisu, ze sa v nej nesmyka, tak na snehu a lade to neplati, smykalo sa dost..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Sunny » Uto 24.02.2009 9:24

No Walker je neoprénová, Professional má na spodu brúsenú kožu a zbytok je nylon, dobre sa ohýba a hore má taký látkový pružný lem, takže dobre drží na packe. A hlavne je dostatočne maličká aj pre prckoplemená :ha: Všetky ostatné nám boli desne veľké (a to som kupovala na Gili, pre Monču by som mala asi smolu).
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Topánky pre psy

Poslaťod antenka » Štv 23.04.2009 17:47

lucik, aku velkost mas na gipsy? chcem to svojmu tiez kupit, aby sme boli vybaveni pre pripad, ze by sa nuieco prihodilo.
btw: my mame problem s popraskanymi labkami skor v lete ako v zime. lebo v lete beha po horucom asfalte.
Pes nikdy neurobí chybu.Je to pes a robí,čo robí,lebo je pes a myslí ako pes.Ste to vy,kto robí chybu,pretože ste ho nevycvičili,aby robil to,čo chcete.Alebo ste zle posúdili,čo je schopný robiť.Takže ak niekto v týme urobil chybu,ste to vy,nie pes.
antenka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 131
Bydlisko: Martin

Re: Topánky pre psy

Poslaťod sonča » Uto 28.04.2009 15:42

ja som kúpila mojej čivavke túto zimu topánočky TOMMI, so zipsom, poistené suchým zipsom, protišmyková podrážka a ešte majú vpredu taký pliešok proti okopaniu. Sú z tenučkej umelej kože. 4 kusy v krabičke stáli 780 Sk, ale treba mať 2x lebo po vychádzke sú mokré a do ďalšieho venčenia neuschnú (nesmú sa sušiť na priamom teple). Behá v nich úplne v pohode (rovako ako bez nich), iba mu ich 1-2x za vychádzku musím trošku napraviť a posunúť vyššie na labku. Dávam mu do nich aj ponožky, omnoho lepšie sa obúvajú, lebo keď som mu chcela obuť len topánočku, rozťahoval pazúriky a nešlo to poriadne obuť. Takto natiahnem na labku jedným ťahom elastickú ponožtičku (také tie s tým protišmykovým dole), a už len labku jednoducho nasuniem do topánky. Nenosí ich stále, keď je mäkký sneh, netreba. Iba keď je taký primŕzajúci, alebo taký tvrdý zhora, vtedy mi otŕčal stále labky, a nechcel chodiť. S topánočkami je to úplne v pohode.
Takže teraz sa chystám, že mu na leto kúpim také perfektné plátenné tenisky s gumennou podrážkou, tie sú na šnurovanie a hore so suchým zipsom. Myslím, že sa mu hodia, lebo keď s ním idem do mesta a chodíme po tých rozpálených asfaltových chodníkoch, a to tiež asi nie je pre toho psíka bohviečo. Jasne, že na sídlisku, kde behá len po trávnikoch, mu nebudú treba.
A ešte k tomu kupovaniu topánočiek: Keď mu ich v obchode obujete (musí mať všetky 4), a začne v nich všeliako ťarbavo chodiť, alebo všeliako vykrúcať labky, tak je to O.K. Môžte kúpiť, zvykne si na ne. Ale vraj keď len stojí a nepohne sa, tak ich nebude chcieť.
sonča
Nováčik
 
Príspevky: 45

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy