Topánky pre psy

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Topánky pre psy

Poslaťod pigie » Uto 22.02.2011 17:32

tak som rada, ze nie som jedina, kto cez ten otvor nemoze narvat nohu :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Topánky pre psy

Poslaťod calwen » Uto 22.02.2011 17:49

No prepaaac ale tak v nasom pripade sa snad ani o nohe neda hovorit, mozno tak pacinka :prd: :haha:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Sunny » Str 23.02.2011 14:21

Offtopic: Ja mám vlastne ochranné alebo komfort? :hi: Asi ochranné. V každom prípade otestované už aj v snehu v záprahu a držali super :jop:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Topánky pre psy

Poslaťod pigie » Str 23.02.2011 14:37

calwen píše:No prepaaac ale tak v nasom pripade sa snad ani o nohe neda hovorit, mozno tak pacinka :prd: :haha:

Ok, len sa obavam, ze to do coho ty narvavas pacinku by Hugo nenavliekol ani na prst :prd: Uz som objednala par XL a uvidim... Ja som chcela prave take hrubsie, proti nepriazni pocasia, mne sa material celkom lubi, len proste aj vacsie by mohli robit na naozajstnych mamutov :jazyk:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Lucia » Pia 22.04.2011 10:31

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Chodíme sa s malou korčuľovať a strašne ju to baví, navyše ťahá ako bláázon, najradšej po asfalte. :ua: Ochránia botičky aj pred asfaltom? Je možnosť že nejako zmiernia dopad aj na kĺby? Zároveň ich potrebujeme po lesných chodníčkoch kde beháme aj po kamienkoch.
Viete mi poraďiť, aké by boli najvhodnejšie? :smile:
Lucia
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 226
Bydlisko: Martin

Re: Topánky pre psy

Poslaťod zabka231 » Str 14.09.2011 13:43

Nia píše:
Sofia píše:Nia, myslím, že iba pár ľudí si topánky kupuje ako módny výstrelok. Teda, možno to u niektorých takto začína, ale následne si na to pravdepodobne zvyknú oni, ako aj ich okolie a ďalej sa to už berie skôr ako vhodná, resp. potrebná pomôcka do chladných dní. Hlavne psom na ľade, v snehu, ako aj na solených chodníkoch to môže byť iba prospešné... Netvrdím, že môj koker ich nosí, ale ľuďom, ktorí na to majú guráž fandím. Na Slovensku je totiž ešte vždy veľa ľudí, ktorí obliekanie a obúvanie v zime odsudzujú. Práve preto je asi dosť ťažké sledovať na ulici tieto posmešné pohľady, aj keď dotyčný človek presne vie, ako to jeho psíkovi pomáha. Keď vidím, že máš YT zdá sa mi tvoj názor zvláštny, pretože myslím, že práve pre tieto psíky s "nížšími podvozkami" ( ber to naozaj len ako vtipné pomenovanie a nie ako provokáciu ) sú zimné oblečenia a topánky u nás v obchode najviac žiadané... Vo väčšej miere je to naozaj zo zdravotného hľadiska, čo si myslím, je určite v medziach normy a minimálne potrebné. Ale samozrejme, ako vždy píšem, nikomu názor neberiem.

nieee..v pohode..ja to neberem ako provokaciu, lebo viem, ako si to myslela...tak uz prezil jednu zimu ako steniatko bez topanociek..neviem...mne osobne sa to zda neprirodzene.obliekanie este ako tak..ale topanky..neviem...ja mu tiez osetrujem cez zimu labky takym voskom cize vystipane nie su.obliekat ho obliekam, aj ked myslim ze tym sa narusa termoregulacia...samozrejme napriklad u plemenin bez srsti je to o niecom inom.moj pes nema problem so snehom, ani s ladom...neviem no.mozno kebyze som raz vyskusala, tak ich uz nedam, ale pokial ich surne nejak nepotrebujem, tak asi ne.


Ahoj , viem ze tento prispevok je stary ale ja knemu musim napisat, mam francuzskeho buldocka , a mozno si povies a co , no nic , lenze ona , je alergik na travu , a prave teraz zhanam boty aby nemala priamy kontakt s travou na labkach , lebo jej lebky nie su bielej farby ale hnedej , a stale si ich vylizuje , a stale sa skriabe , takze na von ine boty ,a doma teraz beha s ponozkami pre batolata , a ked je zima ja ju obliekam , ona sa trasie ako osyka , nema rada zimu velmi, a aj ked byvam nie velkom meste ale ani nie na dedine , nemam s tym problem ze je moj pes cez zimu obleceny , dokonca sa ludia zastavuju a vravia ak je rozkosno , ked je zima sneh , ma overal , je nizsej vysky takze podvozok ma hned spinavy , a ked prsi , to by si ju mala vidiet ako nechce ist do dazda , tak to potom prsiplas , a ked bola malicka , bola ozaj malicka , posledna z vrhu , taka drobna , do dlane sa mi mestila , byvalo jej aj v byte chladno , a tak nosi tricko, ked je chladno a zima, a to ze tu niekto oblieka bradaca , ja v tom nevidim problem , som za nech oblieka , ked je to pre nu pohodlnejsie , a aj pre toho psa, ja som mala predtym švajciaraka , a to ked zmoklo , tak to sa susilo aj pol dna . tak len tolko , takze my topanky musime kedze nam nerobi dobre trava . do teraz to nemala ale musime, nechcem aby bola rozskrabana a flakata ako taka krava milka . :-D
tak pozdravujem vsetkych . :ahoj:
zabka231
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Topánky pre psy

Poslaťod aforgam1 » Str 28.09.2011 16:29

caute, my sme mali topánky Walker od Trixie - využívali sme ich v prípade zranenia labky na von. bolo to celkom vtipné, lebo ten náš hafan vôbec nechcel na tú nohu s topánkou našlapnúť, no ako uvidel vonku kamošou, behal ako divý. ale teraz som objavila novšie topánky od Trixie : http://www.petplus.sk/trixie-walker-active-4433
a vyzerajú velmi zaujímavo, pravdepodobne budú trvácnejšie, čo na to hovoríte?
aforgam1
Okoloidúci
 
Príspevky: 12

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Barbara » Str 28.09.2011 18:04

Nový príspevokod aforgam1 » Str 28.09.2011 15:29
caute, my sme mali topánky Walker od Trixie - využívali sme ich v prípade zranenia labky na von. bolo to celkom vtipné, lebo ten náš hafan vôbec nechcel na tú nohu s topánkou našlapnúť, no ako uvidel vonku kamošou, behal ako divý. ale teraz som objavila novšie topánky od Trixie : http://www.petplus.sk/trixie-walker-active-4433
a vyzerajú velmi zaujímavo, pravdepodobne budú trvácnejšie, čo na to hovoríte?


Vyzerajú super :jop:
Barbara
Hafan
 
Príspevky: 631
Bydlisko: Bratislava

Re: Topánky pre psy

Poslaťod inwuska » Štv 29.09.2011 8:27

Tiez som uvazovala nad topankami na zimu. Sme vonku v priemere denne 4-5 hodin, bez ohladu na to ake je pocasie, takze asi by boli vhodne na zimu.
Otazka ostava ci ich ten moj maly satan bude chciet nosit :ua:
Byvame v bratislave na sidlidisku ale vencime v lese a pri jazere, tak neviem ci ich potrebujeme, vie neikto poradit?
inwuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: Petržalka

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Offca » Štv 29.09.2011 8:37

Skús a uvidíš :no: Ja nemám tú skúsenosť, že by sa pes v zime šťažoval, že mu je zima na labky, ak sa pohybuje.
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Topánky pre psy

Poslaťod pigie » Štv 29.09.2011 8:42

Nam pocasie tiez nikdy nerobilo problem, ale tak my sme na to usposobeni :lol: Ale co som mala moznost zistit, velkej vacsine psov robi problem dlhodoby pohyb a pobyt na ostrych kamienkoch (kemp pri mori). Moj pes si potom topanky priamo pytal a odmietal bez nich na tie kamene ist (rok predtym sme ho doniesli v takom stave, ze krival na vsetky 4 nohy, co bol z nich tak uboleny) :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Topánky pre psy

Poslaťod Silwuska » Štv 29.09.2011 8:44

Tiez nechapem naco topanky "na zimu" ?? :nwm: aj my byvame 4-5 hodin vonku v snehu a nezmrzol mi este ani jeden :no:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Topánky pre psy

Poslaťod inwuska » Štv 29.09.2011 8:48

nejde o to ze by mu mrzli labky :lol: ale o sol a lad, uz teraz mame vankusiky ako smirgel :ua:
zima mu nevadi a ani sneh.
inwuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: Petržalka

Re: Topánky pre psy

Poslaťod katkariinka » Štv 29.09.2011 8:50

invuska, vankusiky ako smirgel su predsa dobre, ma ich odolnejsie :no:
Pokial nema problem, tak by som zbytocne topanky nedavala.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Topánky pre psy

Poslaťod inwuska » Štv 29.09.2011 8:52

dakujem katka :-) bude najlepsie pockat do zimy a uvidime :jop: ak bude mat vankusiky v pohode viem ze topanky netreba
inwuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: Petržalka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy