Cestovné fľaše

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Green Bottle

Poslaťod ??Maria?? » Sob 07.05.2011 19:21

kamarátka má tu flašu a hovorí, źe je v pohode, ale že dlhšie trvá dokým sa pes napije, preto adšej nosí normálnu misku :lol:
Obrázok
??Maria??
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 878
Bydlisko: Bratislava- DNV

Re: Green Bottle

Poslaťod lulu939075 » Sob 07.05.2011 19:47

Ja mám tú flašu trixie aj z tou miskou a neviem si to vynachváliť psi ked su smedný tak im pekne nalejem a nemusia oblizovať polhodinu nejakú guličku. Tento nápad je dobrý pre hlodavce a iné :lol:
lulu939075
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1586
Bydlisko: Bratislava-Petržalka

Re: Green Bottle

Poslaťod LenkaLeo » Pia 13.05.2011 17:18

Ahojte baby, co sa tyka vyrobku Green Bottle, je to zdravá náhrada za plastové fľaše, ktoré môžu obsahovať bisfenol A – nebezpečnú chemickú látku, ktorá sa z plastu uvoľňuje do tekutiny alebo hliníkové fľaše, ktoré môžu podporiť vznik Alzheimerovej choroby. Je vyrobená z potravinárskej nehrdzavejúcej ocele akosti 18/8 (304), ktorá nekoroduje, neobsahuje a neuvoľnuje žiadne škodlivé látky a je umývateľná aj v umývačke riadu. Nevyžaduje žiadnu glazúru alebo plastový povlak, je z neporézneho materiálu a nezanecháva vnútri príchute alebo vône predošlých nápojov. 18/8 (304) nehrdzavejúca oceľ je pre konzumenta 100% bezpečná.

Pri psickarskom dizajne (specialny vrchnak s gulickou) je podla mna najvhodnejsia ako zdroj vody pre psika na mensich prechadzkach, hlavne v lete pri obyc. venceni. Gulicka tam nie je uplne na pevno, takze voda celkom plynule tecie, nie je to az take pracne ako sa zda. Ked sa mi podari, tak sem dam video, ako z nej piju moje psy (labros+husky). Kupit sa da u autorizovanych predajcov, ale ak by sa vas tu naslo na dogfore viac, mozno by sa dala urobit nejaka speci objednavka s odberom v BA.
Nerada by som tu robila nejaku nedovolenu reklamu, preto ak chcete vediet viac, napiste mi SS, alebo sa pozrite na http://www.facebook.com/GreenBottleSlovakia, popr. http://greenbottleonline.sk/. :no:
Obrázok
LenkaLeo
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 369
Bydlisko: Martin

Re: Green Bottle

Poslaťod lenkadenisa » Pia 13.05.2011 19:53

ahojte, chcem sa spýtať na psiu green bottle, má tá fľaška len psiu guličku? či je k nej aj ten taký klasický uzáver? ďakujem :smile:
WiFi *o3.o3.2o1o
lenkadenisa
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11

Re: Green Bottle

Poslaťod denyho slniecko » Pia 13.05.2011 22:04

Keby si si pozrela stránku ktorú tu dala LenkaLeo, tak by si vedela. :ach:
Dajú sa k tomu dokúpiť aj uzávery.
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: Green Bottle

Poslaťod lenkadenisa » Pia 13.05.2011 22:15

o stránke viem a viem aj, že uzávery sa dajú dokúpiť. ale k "ľudskej" je klasický uzáver a aj športový, tak sa pýtam, či je aj ku psej, ale zrejme nie (v popise býva všeličo a realita je často iná). omg :censored:
WiFi *o3.o3.2o1o
lenkadenisa
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11

Re: Green Bottle

Poslaťod LenkaLeo » Ned 15.05.2011 11:49

lenkadenisa:
"ludska" 750ml flasa sa predava s klasickym uzaverom, plus je tam navyse ten sportovy. Psia 750ml flasa sa predava len so psim uzaverom. Jediny rozdiel v tychto flasiach je v dizajne (namalovanom obrazku). (Vsetky 3 druhy uzaverov: sportovy+ klasicky+psi sa daju dat na vsetky 750ml flase: ludske+psie). Takze zalezi od teba. Ak sa ti paci psickarsky dizajn, dostanes psi uzaver, a akykolvek iny uzaver si musis dokupit. Ak sa ti paci nejaky "ludsky" dizajn, dostanes k flasi 2 uzavery, a staci si dokupit ten psi. :ahoj:
Obrázok
LenkaLeo
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 369
Bydlisko: Martin

Re: Green Bottle

Poslaťod cora-c » Štv 19.05.2011 20:12

No len ja neviem ci sa ten psi uzaver dokupit da. Mne sa zda, ze sa daju kupit len tie "ludske uzavery". Pripajam fotku mojej Jess :D Snad sa mi podari niekedy spravit fotku ako z flase pije :)
Obrázok
Obrázok
cora-c
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 52
Bydlisko: Detva

Re: Green Bottle

Poslaťod denyho slniecko » Str 01.06.2011 21:21

mimochodom ja som takú flašu ale s uzáverom na karabínku kúpila v hypernove za 1euro :ach:
Respawn....
denyho slniecko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1461
Bydlisko: Brno

Re: Cestovné fľaše

Poslaťod AgiKokre » Pia 22.07.2011 16:08

mi máme tú čo ma zo spodu ako keby misku čo sa len zvdihne potiahne a voda tečie do misky ,,, určite je lepšia ako tá s guličkou lebo dokým sa pes dostatočne napije s oblizovania guličky by mohlo trvat aj 20 min. kúpily sme ju v kik za 2 eurá ale majú ju ak v tescu v super zoo a vlastne už som ju videla v každom večšiom obchode a je úžasná ked cestujeme dlho napríklad vlakom a v lete ju vždi nosíme aj na prechádzky
AgiKokre
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Bydlisko: prievidza

Predchádzajúci

Späť na Potreby pre psy