Oblečenie pre psíkov

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Snezienka123 » Uto 26.05.2015 20:04

Tak zasa nám sa chladiaca podložka v lete veľmi osvedčila, doma ju veľmi nevyužíva, ale je to super do auta v lete, to na ňu ide dobrovoľne. Máme Aqua CoolKeeper.
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod pigie » Uto 26.05.2015 21:13

Ved presne to, viem si predstavit, ze to super funguje na bezpodsadove a kratkosrste psy. Ale na Huga proste len tam, kde srst nema alebo jej ma najmenej :heh: Ale aj tak aspon trochu pomohlo.
Ale bad, na tvojom mieste by som skor hladala nejaku obycajnu vestu, do ktorej sa daju strcit mrazene vankusiky s vodou ake maju napr. na stahovanie horucok veterinari. Hugovi to vtedy pri horuckach fest pomohlo. Obalilo sa do uteraka a prilozilo mu vsade na telo. To fungovalo. Obycajna voda v tychto cooler vestach zjavne nestaci. Ja tie vankusiky zhanam uz 2 roky ale :heh: Lebo chcem s vodou, nie s nejakou inou tekutinou, keby sa to nahodou prederavilo a pes by k tomu mal pristup...
O niecom taktomto sa bavim, len bez gelu, len s vodou.
Obrázok
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod wer » Uto 26.05.2015 21:26

vidim, ze si toto musim nastudovat - super tip. :jop: taka podlozka do auta je parada, hoci zatial Pax zvlada horucavy v pohode.
a teda - to kolko vydrzi chladit?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod moschino » Uto 26.05.2015 22:38

Ja ju mam tiez. Akurat mam potom problem, kym vankusiky slpasnu. Ona je sice na pohmat sucha, ale asi nie uplne, uz mi 2x zaplesnela :pac: ra som ju nechavala uplne vyplasnut na balkone a jeden roh bol preklopeny a medI tym zaplesnela. Druhykrat som myslela, ze us splasla uplne, ze aj gulicky su bez vody, som ju zlozila do skrine ked som ju asi za mesiac vybrala, tak normalne plesniva bola :prd: prat sa neda, drhla som kefkou

Inak tu vestu od Hurty pouziva jedna baba na boc s dost dlhou srstou v lete, som sa aj pytala na spokojnost a spokojna je
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Snezienka123 » Uto 26.05.2015 23:09

Nemám presne odskúšané ako dlho, ale taký 3-4 hodinový pobyt v aute chladila...myslím si, že vydrží oveľa viac, lebo je napitá vodou naplno vyše týždňa a vtedy chladí. Neviem ako pôsobí na iné psy, ale na moju dlhosrstú bez podsady je super.

Moshino, ja neviem, akú máš ty, ale ja som mala v návode napísané, že je dobré ju, neviem presne, či raz za deň alebo len občas, prevrátiť, aby nesplesnela...a áno, nemôže sa dať prať...a dlho schne, ak ju už človek nechce po lete požívať...ale ja som ju vyvesila na balkón a nechala dlho sušiť, až kým tie guličky nevyschli, nestvrdli a nehrkotali pri trasení. :lol:

Ja ju zvyknem raz za deň prevrátiť a ak ju mám na plávajúcej podlahe, tak pod ňu dávam igelit, lebo aj keď nie je na dotyk mokrá, nejakú vlhkosť produkuje, či z vody, alebo kondenz pri strete chladu s teplom. Nie síce veľa, ale nejaký áno.
Všetko sa dá vysvetliť...bohužiaľ, nie všetkým.
Kniha je najlepší priateľ človeka len do chvíle, kým si nekúpite psa. Je však naozaj úžasné čítať s malým psom na kolenách.
Snezienka123
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 827
Bydlisko: Bratislava

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Bad » Str 27.05.2015 6:16

no fakt, ještě pobyt v autě pořešit... :ach: :pac:
Pigie - k Hugově srsti (neb u nás Bady je proti Aribovi naháč, tomu je problém se dohrabat ke kůži, i mají odlišný charakter srsti) - u Huga se k té kůži dohrabeš nebo ne?
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod pigie » Str 27.05.2015 6:57

My sme tu deku davali tiez do auta po ceste do chorvatska, ale ako hovorim u nas slabota. Tie mrazene vankusiky scu :plac:
Bad a Hugovi sa dohrabes, ved akoby som klieste vyberala? :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Bad » Str 27.05.2015 11:37

Tož Aribovi taky vyndávám, když je najdu, a když srst rozhrnu, tak kůže nikde.... :no:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod moschino » Str 27.05.2015 11:39

mne to chladí dlho, aj tri dni. Mám aj ten chladiaci obojok a aj tú šatku pre mňa (som dostala k tomu), ale ten obojok mu dávam iba ak je fakt teplo a moc dychčí, nechcem mu dávať moc zas studené na krk :ua:
inak nad tou hurtou som tiež premýšľala, v lete nemôžme nikam kvôli teplu (ani na koncojúnovú intenzívku s Luckou :plac: ). Strašne dychčí. Aj predminulý víkend a to bolo len tak príjemne teplo, Frapy pohodička a Baxy úplne ako keby bolo aspoň 35 :ua:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Lindchen » Pon 24.08.2015 14:21

Baby, ktoré ste kupovali oblečok z Hurtty, sú tie dlžky chrbtov spoľahlivé, či treba prihodiť nejaké centi? :nwm:
http://www.hurtta-collection.cz/summit- ... a-cerny-2/

Bubík by mal mať medzi 40 a 45, brať väčšie či menšie? :nwm: Lebo tým, že má vztýčený chvost, dosť by mu vadilo, keby mu tam koniec obleku prevýsal a šúchal sa mu tam. Je na dotyk chvostu veľmi citlivý :ach: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8626
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod moschino » Uto 25.08.2015 7:39

tento som kupovala, tiež som najskôr nevedela veľkosť, lebo odmerať psy... :ach: aj tak je to potom inak. Frapec mal niečo okolo 26cm vtedy (ešte bobek to bol) a Baxymu som namerala niečo cez 30 (34?), tak som kúpila jeden 30, že ktorému bude dobrý, toho bude :angel: Nakoniec Baxymu malý, aspoň tých 5 cm väčší by potreboval a Fr máálinko väčší, ale inak dobrý, už aj čo to podrástol. Chvost má tiež hore, ale tou gumičkou sa to dá vzadu stiahnuť, čiže sa urobí taký ako by väčší priestor na chvost. Ja by som isto brala to väčšie číslo :yes:
môžem ti tú chvostovú časť odfotiť večer, nech to vidíš
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Evikulik » Uto 25.08.2015 7:44

Tiez mame summit parka...na JRT som uvazovala medzi 30-35 velkostou...namerala som jej nieco okolo 30 ale potom som nakoniec objednala 35ku a dobre som urobila,,,,30tka by jej bola tesna...ta inkriminovana cast sa da vpohode gumickou stiahnut tak by nemal byt problem :smile:
Evikulik
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 55
Bydlisko: Bratislava - Dúbravka

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Adrianka » Ned 30.08.2015 12:12

a ako to vase psy znasaju, ked ich do toho obleciete? Podla mna sa im to nemoze pacit, a este ked vidim obutych....
Adrianka
Okoloidúci
 
Príspevky: 7

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod wer » Ned 30.08.2015 12:18

niekedy je to nutnost kvoli zdraviu a ci sa mu to paci sa ho pytat nebudem :no:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Haleth » Sob 31.10.2015 12:22

Konečne som sa dokopala k objednávke a mám doma Hurttu. Vzala som 60tku, v podstate sedí obom čoklom. Je to síce fajn oblečok, ale plnú cenu (60€) by som za to nikdy nedala. Neviem, či to reálne nechám na voľne pustenom bobrmanovi.
Neskutočne mi vadia veľké, akoby vyťahané gumičky na nohy, ktoré sa nedajú regulovať (pritom úplne bežná vec) :pac: Kvitujem tú sťahovaciu gumičku na bedrách, ale inak...
Obrázok
Obrázok
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy