Oblečenie pre psíkov

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod pigie » Štv 07.01.2016 15:23

Ja som minule rozmyslala, ked Hugo je teraz vystrihany na vela miestach, ze ci mu nemoze byt zima. Ale asi nie je, ked dobrovolne si ide z pelechu lahnut do snehu :nwm: Ja z toho nie som nadsena, ale nasilu ho doma neudrzim. Dnes je zase skoro cely den vonku, ked mrzlo, tak bol vnutri, ale noci je vonku, ci je teplo, ci mrzne :nwm:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod wer » Štv 07.01.2016 15:28

tak moj ked lezi v aute stojacom dlhsie, tak mu veru zima je. :nwm: cely je ztuhnuty, ked ho vyberam. a uz nie je najmladsi, plus ta chrbtica...
ale inak teraz, ako bol sneh, tak psychos, ani dnu nechcel ist. tam sedel v strede zahrady a dufal, ze mu pojde niekto hadzat sneh. :heh: ale ked bolo zas sychravo, bez snehu, tak sa trepal dnu po chvili. :lol: a on skor opacne. cez den by aj bol vonku, ale vecer do pelieska do tepla treba zaliezt. :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod pigie » Štv 07.01.2016 15:34

Ja som Huga este uzimeneho nevidela no :heh: U Frya to poznam lahko. Jemu staci zastat alebo dat povel aby stal a klepe ho :haha: Ale akonahle ma povoleny volny pohyb, tak ten tiez nevie, co je zima :nwm:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod hruska » Štv 07.01.2016 15:40

foxe hadam tiez este nikdy zima nebola
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod wer » Štv 07.01.2016 15:46

keby bola v kotci 3 hodiny pri -5, tak asi je... v pohybe mu nikdy nie je zima, aj ked je cely den vonku, aj pri -20. :nwm:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod hruska » Štv 07.01.2016 15:48

tak ano, samozrejme hovorim o standardnom venceni, psa fakt do kotca na hodiny nezatvaram, myslim normalne vence aj pri -15, aj pri bezneych prestojoch, kde kamosike kratkosrste davno klepe
ak by mala kdesi stat/lezat dlhsie, oblecko dam, mam
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod pigie » Štv 07.01.2016 15:54

No, len mne prave pes prespal pri -10 vonku celu noc. 12 hodin bez pohybu a netvaril sa nejak zubozene a volny pristup ma dnu stale... A pritom je vystrihany viac ako dost. Hlavne ma hole brucho aj vnutorne stehna, vlastne aj vonkajsie, aj kus zadku a a a... A nefim no... :ua:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod hruska » Štv 07.01.2016 15:55

toto veru otestovane nemam

vlastne raz sa klepala, jak dost premokla a sme spali v stane chabom a bolo ani nie 10 stupnov. ALe myslim, ze sucha by to uplne v pohode dala
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod pigie » Štv 07.01.2016 15:57

Ale vlastne, on sa postavi na nohy, prejde par metrov a vyvaleny jazyk vonku... Tak hadam by nechladil, keby bolo zima :nwm: Ale ja nemam z toho dobry pocit no, hlavne kvoli tomu holemu bruchu :ua:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Lindchen » Štv 07.01.2016 15:57

Arisa obliekam na ranný krátky venč, to ide z postele na 15 min. von niekedy po piatej, nebehá moc vtedy. Cez deň len keby fučal nejaký severák alebo pršosnežilo. Teplotou sa moc neriadim, niekedy aj pri -10 vie byť dobre, ak nefúka a svieti slniečko. Od zimy som ho videla klepať aj v oblečku tuším pred 3 rokmi, to bolo snáď -20, ak nie menej, ale na zastávke busu.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod wer » Štv 07.01.2016 15:59

no, tak ale Hugo je iny pripad, on je asi stvoreny na zimu, vsak v lete ma problemy.
ale druha vec je, ze aj starym ludom nefunguje termoregulacia - ze nepocituju teplo/zimu, tak ci to nebude aj tym a nehrozi mu nieco. vsak ani na klby to nemoze byt dobre. :nwm:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Connie » Štv 07.01.2016 16:02

Flecky tiež odmieta byť vnútri, neustále sa pýta von a nie som z toho nadšená kvôli jej kĺbom. Takže ju nechávam vonku oblečenú, resp. v noci, keď viem, že bude ležať a spať.
Baby obliekam iba ak prší, je extrémne zima (čož som ešte nezažila :lol: ), alebo ak sme na túre, zrovna na nejakom vrchole, kde budeme dlhšie stáť. Prípadne po tréningoch. Akurát Connie je oblečená aj na prechádzkach, pretože je uzimená a po operácii.
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod hruska » Štv 07.01.2016 16:03

vies co. Mne sa tak foxa prazi na slnku pri 30+ hocikedy a nechavam ju uz, si poviem, ze neni snad tak drbla, ze ked jej tak bude zle, ze neodide. Ci?
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod pigie » Štv 07.01.2016 16:04

No ved toto ma trapi, presne, ze on ma problemy s termoregulaciou uz riadne (on aj teraz v zime po par metroch je uplne udychcany) :ua: Keby nebol vystrihany, ani ma nenapadne to riesit vobec, lebo viem, ze jemu je fajn. Ale on akoby sa necitil, ako je zvyknuty, tak aj robi :nwm: Ale ked ho zavolam dnu, lezi presne tak isto ako vonku. Toto je to, comu nerozumiem. Proste akoby mu to bolo sumafuk, len sa niekedy zdvihne vonku a ide dnu a to iste spravi vnutri a ide von. Len ked je prilis dlho vonku ma to proste stve, lebo podla mna mu to na tie klby rozhodne dobre robit nemoze :ua: Ale obliect mi ho pride divne - vpredu ani nie je vystrihany, takze tam ani neriesim, on ma holu druhu polku :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod wer » Štv 28.04.2016 9:49

no tak ked uz mam obliekat, poradte prsiplast, pls. ktory sa vam osvedcil?

a kto mi povie, aky je rozdiel v hurrta raincoat a torrent coat?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy