Oblečenie pre psíkov

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Oblecenie pre psikov...

Poslaťod Danka » Pon 16.06.2008 23:38

Ak by mal niekto záujem o fakt kvalitné oblečenia, checknite si stránky www.puppia.cz, www.puppyangel.com, www.pinkaholic.com, www.forpetsonly.it... Tam teda je z čoho vyberať...Keď si spomeniem, napíšem aj iné...
Danka
Nováčik
 
Príspevky: 36

Re: Oblecenie pre psikov...

Poslaťod Silwuska » Uto 17.06.2008 7:36

Hej...toto je fakt kvalita http://puppia.cz/katalog/08ss-wca/4p.html :pac: :pac: hlavne ta capicka...to je uchvat, a tie natocena srst ani nehovorim :pac: :pac:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Oblecenie pre psikov...

Poslaťod mimi » Uto 17.06.2008 7:58

ak okamzite neobjednám tie svadobné šaty tak mi to Gina nikdy neodpusti :aaa: :aaa: takze kocky ja drzim hladovku lebo na ne musim nasporit :jazyk:
mimi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 457

Re: Oblecenie pre psikov...

Poslaťod Silwuska » Uto 17.06.2008 8:07

http://www.puppyangel.com/html/en/main. ... 045&page=1 tento psik vypada jak zarostene decko :haha: :haha:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Oblecenie pre psikov...

Poslaťod Amaguk » Uto 17.06.2008 8:10

Silwuska píše:Hej...toto je fakt kvalita http://puppia.cz/katalog/08ss-wca/4p.html :pac: :pac: hlavne ta capicka...to je uchvat, a tie natocena srst ani nehovorim :pac: :pac:


to nem capicka, to je kapucka :lol:
ocarujuce, myslim, ze take objednam tesakovi :yes:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Oblecenie pre psikov...

Poslaťod Silwuska » Uto 17.06.2008 8:35

Ale siiimta...co on je nejaky skejtak?? aby nosil kapucky...sak to je slusne psicatko, tu je nieco pre vas :lol: :lol: http://www.puppyangel.com/html/en/main. ... 001&page=1
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Oblecenie pre psikov...

Poslaťod Amaguk » Uto 17.06.2008 8:39

:pac: :pac: :pac: :haha:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Oblecenie pre psikov...

Poslaťod Lucifer » Uto 17.06.2008 8:57

Silwuska píše:Ale siiimta...co on je nejaky skejtak?? aby nosil kapucky...sak to je slusne psicatko, tu je nieco pre vas :lol: :lol: http://www.puppyangel.com/html/en/main. ... 001&page=1

Co je Tesak, pilot?...alebo nebodaj revizor? :haha:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Oblecenie pre psikov...

Poslaťod Silwuska » Uto 17.06.2008 9:02

Sexoš :dancing: :hih:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Oblecenie pre psikov...

Poslaťod Danka » Uto 17.06.2008 9:45

Myslim, ze ak psa obliekate, stoji za to pozerat na kvalitu vypracovania, na strihy tej-ktorej znacky a hlavne na kvalitu latok. Nejde vzdy o to, ze su drahsie, ale strihovo jednoznacne sadnu lepsie ako ine znacky. To mam odskusane a nie iba na moju kokricu. Myslim, preto si krajcirky tychto psich obleceni objednavaju jednotlive modely, resp. cele kolekcie a podla nich siju. Jedine preto su potom tieto veci lacnejsie. Kvalita vsak urcite nezodpoveda tomu, co je na pociatku...
To ze maju psy natocenu srst a nemaju strih podla standardu plemena nie je myslim pri posudzovani oblecenia na spravnom mieste... Kazdy druh tovaru je predsa nejako prezentovany... A hlavne obrazky jednotlivych kvazi psich modelov su prepoziciavane medzi jednotl. znackami. Staci sa lepsie pozriet...
A ak tu bola diskusia o brneniach na psy, preco nie aj o takychto obleceniach...
Danka
Nováčik
 
Príspevky: 36

Re: Oblecenie pre psikov...

Poslaťod zeane » Uto 17.06.2008 10:04

Hm... Ja mám názor, že pes má kožuch nie zo srandy a obliekanie "pre krásu" sa mi príliš nepozdáva. Po poslednej zime som síce rozhodnutá pre Bo obstarať jeden (dva - na striedanie pri praní) nepremokavý overal aby jej nebolo v zime zima keď ju dám ostrihať, ale to po skúsenostiach z minulej zimy keď u nás solili ako keby chceli rozpustiť aj asfalt pod snehom :ua: a Bo bola v polárnej variante. Dosť zle niesla že mala po každej vychádzke ešte aj mokro-umyté pacičky a vylizovala ešte aj moje boty - tak sa jej to nepáčilo... Takže dlhé chlpy pôjdu dolu a aby mi nemrzla a nemokla dostane overal. Z "ozdobných" vecí uznávam gumičky do ofiny pre dlhosrstých psov a celkom sa mi páčia šatky namiesto obojkov (alebo šatky na obojku...) ale nejaké ľahké letné košele, tričká, joggingové súpravy, šaty a podobné výstrelky teda vôbec nemusím. A čo je pre mňa dôležitejšie - hlavne ich nemá rada Bo, takže..... :ahoj:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Oblecenie pre psikov...

Poslaťod Amaguk » Uto 17.06.2008 10:11

Lucif, Silwus, myslim, ze uz viem co mu kupim: http://www.puppyangel.com/html/en/main. ... 026&page=1
aby mu v zime nebolo zima :zima:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Oblecenie pre psikov...

Poslaťod mimi » Uto 17.06.2008 10:14

jeeeeeee to je pjeknyyyyyyy tomusimokamzite kupit dalsi mesiac bez vecere :aaa: :jazyk:
mimi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 457

Re: Oblecenie pre psikov...

Poslaťod Silwuska » Uto 17.06.2008 10:33

:haha: :haha: mamco ty sa vobec nevyznas v mode...tesinovi musis kupit volaco vo farbe oci probuuuch :yes:

mimi...ty mozno aj schudnes vdaka ginkinym overalkom...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Oblecenie pre psikov...

Poslaťod mimi » Uto 17.06.2008 10:36

tak to ano ale mne to len prospeje :ahoj: :jop:
mimi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 457

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy