Oblečenie pre psíkov

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod wer » Ned 28.01.2018 14:24

Napis calwen, pouziva.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12687
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod moschino » Ned 28.01.2018 16:31

Ja mam a pouzivam najma pred vykonom a po nom. Zahrieva svaly. Tiez pouzivam napr. po dlhej prechadzke, normalne doma im dam. Po pretekoch nechavam aj na noc. Niekde som pocula, ze max 8 hod by mal byt obleceny.
A treba nan zvykat. Nie preto, ze je to oblecok, ale preto, ze naozaj plni nejaku funkciu. Ja som davala prve dni na 15 min a postupne predlzovala kazdy den.
Jedna baba, co poznam, ma krizenku, co ma nejaku blbu chodzu, niekde problem s nervami ci co a ked chodi, sucha si prsty o zem a zodiera. Kupila bot a pes zacal chodit trochu lepsie, nemam tie prsty az tak zodrate. Ona si preto chvali

A k ucinku: sama mam back on track rolak a gate, Robo tiez, otec ma bandáže na oba lakte a bedrovy pas. Tiez sme si nan zvykali a naozaj to nieco robi, zahrieva stuhnute svaly, mne pomaha pri bolavom kolene a bolest ustupuje. Alebo ked zle spim a mam bolavy chrbat. Otec si velmi chvali tie na lakte. Bedrovy pouziva malo, ma svoj stary a nechce sa ho vzdat. Mne aj Robovi sa pri pouziti ponavrate z fitka ovela menej urobila svalovica ako zvycajne. Tiez zvykneme pouzit miesto termo oblecenia.
Tiez sme zo zaciatku davali postupne a zvykali nan. Kamoska pouzila prvykrat hned na vela hodin na bolave koleno (bolelo ju, tak si ho previazala bot psim obleckom) a ze ho to zacalo boliet inak a tak, ze si to musel dat dolu, lebo sa to nedalo zniest. Musela si zvykat postupne.
Jedna baba si ho zas nechala 24 ci kolko hod ako bola doma a ze jej osalo spatne. Funkciu to ma, len treba spravne vyuzit
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2688
Bydlisko: Bratislava

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod pali » Str 04.04.2018 18:28

Ahoj
Trochu som to tu prešiel, ale podobnú otázku som nenašiel: nemá niekto z vás skúsenosti s nejakým oblekom, ktorý by bol vhodný na spanie pod širákom pre krátkosrstého psa v chladnejšom období? Dnes sa na šprinty v skijöringu používajú aj krátkosrsté psy, možno niekto z tohto športu by mohol o niečom vedieť. Iste to závisí aj od celkovej odolnosti psa voči chladu, ten môj je aj pri mínusových teplotách v poho a uprednostní búdu pred spaním vnútri, moja fenka by pod širák asi nebola vhodná, tá sa klepe už v jeseni. :) Počul som o chlapíkovi, čo svojho ridgebacka berie na noc k sebe do spacáka, ale to asi chce špeciálny domáci posteľový výcvik :D
pali
Snoopy
 
Príspevky: 116

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Lindchen » Str 04.04.2018 18:45

Môj so mnou spával v stane, v spacáku. Hurrta oblečky bývajú tenké, ale hrejivé.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Sunny » Str 04.04.2018 20:01

Musheri používajú najčastejšie od ZeroDC alebo od Manmatu, z tých drahších BackOnTrack, Nonstop a prípadne tá Hurtta. Ja mám Zero a spokojná som :smile:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8291
Bydlisko: Morava

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod wer » Str 04.04.2018 21:03

Na akeho psa? Hurtta sedi skor na uzke jedince, co mam ja skusenost.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12687
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod pali » Str 04.04.2018 21:57

Alano - také štíhle CC :smile:
pali
Snoopy
 
Príspevky: 116

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod katarina » Pia 31.08.2018 11:16

Ahojte,

neviete niekto, či je možné zohnať tento pooperačný návlek na prednú nohu aj niekde inde? Potrebujem vo veľkosti, ktorá nie je dostupná :ua:
https://www.crazypaws.eu/zdravotne-pomo ... -nohu-psa/
katarina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 377
Bydlisko: Dechtice / Brno

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod lenli » Uto 04.09.2018 20:33

Mne to pri kazdej velkosti pise, ze skladom...
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod clupko » Str 05.09.2018 6:51

heh, a ked som zaciatkom roka take cosi hladala, tak som nic nenasla....
rozmyslam ale ci by sa nam to este aj teraz nezislo. on ma po operacii taku dost velku, skaredu jazvu, vo vode ked sa to rozmoci je to take makke a bojim sa, ze by sa to mohlo lahko nacat. tak uz par tyzdnov uvazujem, ako to do snehu vymysliet - ked sa brodi snehom, aj sa mu to rozmoci, a aj sa to derie tym primrazenym snehom. len ci by takato tenka bavlnena latka pomohla :otaznik:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1915
Bydlisko: za horami

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod kellee » Pia 01.02.2019 9:18

kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Slausa » Štv 12.09.2019 16:08

Hladam pre krpca na zimu nieco, nie hrube, ale predsa trochu zateplene (zas nie hrubu bundu, on sa dost hybe a potom je mu teplo), ale nemozem si dovolit za to vyhodit velke peniaze (40 je vela), cize hurtta a podobne odpadaju. Da sa zohnat nieco schopne za 'normalnu' sumu, aby to bol aj funkcejsi strih aj material (hlavne zakryt zadok a bedra) a nie len paradicka?
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1479

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Aris » Štv 12.09.2019 16:57

Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Slausa » Štv 12.09.2019 17:34

Cca 36-37. Manmat je aj najmensi privelky, zero som pozerala, ale tam je akurat medzi (maju 35 a 40) a pride mi taky tuhy, hruby. Mozno na zivo je iny, nema ho nahodou niekto? A este, nema tu srandu medzi prednymi labami, i ked to by som ozelela
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1479

Re: Oblečenie pre psíkov

Poslaťod Aris » Štv 12.09.2019 17:57

Napíš margot tu na DF alebo priamo na FB stránku ZeroDC, margot je veľmi ochotná a so všetkým ti poradí :smile: čo sa týka veľkostí, aké je to na živo :yes: Ja mám ZeroDC ale len pršiplášť, som s ním spokojná, drží, nepadá :smile:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy