Oblečenie pre psíkov

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Poslaťod MisheliQ » Pia 04.01.2008 14:05

ja môjmu psovi dávam oblečko dalo by sa povedať, že kvôli svojej pohodlnosti, lebo on teoreticky oblečko nepotrebuje, westíky majú hrubú srsť, dvojitú, ktorá ich chráni pred mrazom a pod. ale zase nie je vhodné ich často kúpať /mäkne im z toho srsť a mávajú z toho problémy, voda kožu vysušuje a pod./, takže ak sa im na srsť prichytí sneh, treba to dať dole ručne alebo fénom..ale to je všade potom mokré mm a tak mu dám oblečko a je to v pohode..utriem labky a je to..
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

oblecky

Poslaťod Tatiana » Pia 04.01.2008 15:09

ja oblecok pouzivam iba ak je velmi chladno alebo prsi,je to dobra vec a ked sa ludia divaju co to ma na sebe vobec ma to netrapi,radsej sme dedinska atrakcia ako liecit prechladnuteho psa
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Poslaťod Mia » Pia 04.01.2008 18:25

Aj ja chodim s oblecenym psom ale len niekde do hor na cely den v zime.... Obrázok Obrázok
Mia
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57
Bydlisko: Martin

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 04.01.2008 21:12

ja sa chcem opýtať, možno trápne, ale predsa. Nikdy som nemala psa, ktorý by mal mať dôvod na to, aby klepal kosu.
Ale teraz máme krátkechlupy a ako spoznám, že mu je zima okrem toho že sa trasie, alebo príliš hrbí? Ako keby tie chlupy boli krátke, tak mi je to jasné, ale keď niesú ani také, ani onaké. A tak sa mi zdá, že napriek všetkému nieje niekedy celkom spokojný, najmä ak fučí vietor 55 za hodinu a je -7.. myslím tým obliekanie na bežnú prechádzku, čo sa týka športu, tak to mám vyjasnené. díki

janka97 píše:podla mna sa ty psi len trapia hlavne s tymi topankami uzitone su len tie nohavicki ale selijake tie pláštiki a klobuciki ...... mojmu psovi by som to v zivote edavala


to určite. najmä ak mi pes pobeží 20 kilákov na tvrdom povrchu, tak ho topánkami utrápim k smrti, alebo ak si poreže nohu a vonku je nasolený chodník. Nie všetci používajú striborné čižmičky na šnúrovanie, že...
Poprípade, ak máš psa bez podsady, napr. staváč, a potrebuješ, aby mu nezatuhol chrbát.
:ahoj:
ja tiež dosudzujem, ak niekto so psa robí debilka, lebo mu dá skuničku a mikinu, ak je vonku sedať nad nulou, ale občas sú to čisto praktické dôvody.
---------------------------------
no a pridávam fotku nášho modela: Obrázok
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Oblecenie pre psikov...

Poslaťod Siss@ » Štv 17.01.2008 17:49

Ja moju Fle obliekam lebo nema takmer ziaden tuk a srst je dost riedka.A v oblecku je straaaaasne zlatucka.
A skuste pozret stranku http://www.oblecpsa.szm.sk tam sa sije na mieru
http://pdgf.pitapata.com/5MzKp2.png
www.devilinsoul.weebly.com

Devil in Soul - Fox Terrier (Smooth & Wire) kennel + handling
F-Terriers team: agility, dog dancing, dog handling...
Siss@
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 883
Bydlisko: The Hague, NL

Re: Oblecenie pre psikov...

Poslaťod catchy » Str 19.03.2008 22:29

nema niekto nejaky strich podla coho sil oblecenie pre psika???? :ach:
„Každé zviera má právo na pozornosť, starostlivosť a ochranu človeka“
Obrázok
catchy
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 146
Bydlisko: Turcianske Teplice

Re: Oblecenie pre psikov...

Poslaťod Bibiana » Štv 20.03.2008 11:34

Ono je obliekanie a obliekanie.. Ak dá niekto psovi na vychádzku teplákovú súpravu a k tomu lakované botičky, doma mu dá pyžamko, župan a papučky, tak je to choré. Ale v niektrých situáciách je podľa mňa oblečenie veľmi dobrá vec (teda aspoň čo sa kraťasov týka).
Falu má jedno "tričko", ktoré nosí oblečené keď sme na záhrade a niečo sa robí vonku a teda je vonku s nami, lenže tam len sedí alebo leží, no a vzhľadom k tomu že je byťák často sme sa vracali z víkendu prechladnutí.. Potom má ešte jeden oblek (taký istý ako má Viggo, lenže striebornej farby, keďže našu veľkosť sme v inej od ManMatu a vlastne ani nikde inde nazohnali) a to má zas na vychádzky keď je strašný lejak alebo fujavica, poprípade keď ideme na snb.. Zvlhnú mu všetky chlpy a to sa potom ani vyutierať nedá, nech utieram koľko chcem, stále je vlhký.. A botičky máme z takých dôvodov aké spomenula Ulf, pozeraný vankúšik a podobné zranenia..

Obrázok
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re:

Poslaťod Poca » Štv 20.03.2008 11:41

Ulfheiðr píše:---------------------------------
no a pridávam fotku nášho modela: Obrázok


Ako... tusila som, ze to nebude nic ruzove s volanikom :haha: Inak nad topankami som rozmyslala aj ja po poslednom uraze, len neviem kde take normalne zohnat ked neratam cizmicky do dazda..
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Oblecenie pre psikov...

Poslaťod Silwuska » Štv 20.03.2008 11:42

No mi mame od baron.cz a su velmi dobre....teda moc ich nepouzivame...ale su v poho...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Oblecenie pre psikov...

Poslaťod Fraga » Štv 20.03.2008 11:53

Tak my sme pršiplášte v TN teda využili... aj kvôli tomu behaniu dnu a von z hál... a chystáme sa kúpiť aj vestu zateplenu vestu na zimu. Minulý rok sa nepodarilo, ale na túto zimu by sme uz radi boli prichystaní :no:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Oblecenie pre psikov...

Poslaťod mimi » Štv 20.03.2008 11:58

oblecenie mam aj ja na hafanov ale koli pocasiu len preto
a u cini cakam az vyrastie a kupime jej aj zatepleny teraz ma len taky skvely prsiplastik co a da poskladat a je z toho take vrecusko
a boticky by som chcela aj ja ale nie tie hnusne lakovane ale obycajne a to na zimu koli soliam bo Jessi ma celelabky potom cervene a ollizuje si to ibaze Jessi je uz satry takze si na to uz nezvykne ale Gine take chcem
mimi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 457

Re: Oblecenie pre psikov...

Poslaťod Iwka » Uto 25.03.2008 16:30

mhm nasla som ti strihy na nete na stranke 2 yorkshirov
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Re: Oblecenie pre psikov...

Poslaťod ajuska » Štv 08.05.2008 19:58

ahojte..ja mam ratlika, a mam pre nu oblecko tiez, na zimu...ma aj taky cerveny svetrik a taku kombinezu...ked zbada ze vytahujem oblecenie cez zimu, zacne sa kruutit dookola, a tesit sa ze ide von..xixi....aspon jej nie je taka zima...sice klepe ju aj tak, :heh: ale urcite trosku zahreje...posielam aj foto...neni moc kvalitne, to som kedysi fotila s nie moc dobreho telefonu.. :hi:

Obrázok
ajuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

Re: Oblecenie pre psikov...

Poslaťod meraja » Pia 09.05.2008 18:57

No tí moji ratlíci majú tiež oblečky.Taky svetrík a bundičku.Sú v tom zlatý.
Ale nemôžem dať fotečku lebo niesú ešte v tom odfotení.
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Oblecenie pre psikov...

Poslaťod ajuska » Pia 09.05.2008 20:56

tak potom niekedy ved odfotis...aj ja mam len tuto jednu...ale taka je v tom srandovnaa... :haha:
ajuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy