Oblečenie pre psíkov

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Poslaťod Silwuska » Uto 13.11.2007 8:44

:haha: sorry Bendy.... :haha: ale fakt v tom vypada jak kozmonaut...hehe...he...a nieje jej to velke??
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Bendy » Uto 13.11.2007 19:43

je jej to trochu tesne na hrudniku... ze kozmonaut :heh: Presne, alebo boxer... alebo R&B chick :heh: Inak ten krk nie je zakryty, co je skoda, lebo pri ostatnom obleceni je tam vzdy nieco na krk... Toto kupovali moji rodicia, nie ja, len som to prevzala a vcera som ju v tom chcela vidiet..
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Aris » Uto 13.11.2007 20:41

Ja by som chcela dat Očkovi niečo na oblečenie, ale nie s rozmaru, ale preto, že my nechce vliezt do budy :ach: No ten maly krpec akonahle mu niečo dam miesto obojka už to je vsade po dvore čo si to roztrha :ach: :hmm:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod Silwuska » Str 14.11.2007 6:49

Ja to nechapem...co ma oblecenie spolocne s tym ze nechce do budy??
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Iwka » Str 14.11.2007 15:21

ze je kratkosrsty a v zime bez oblecku mimo budy zmrzne :heh:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod Silwuska » Str 14.11.2007 15:28

No ved jasn :hi: ..co som truba??

No a inak je cely rok vonku??
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod rea » Str 14.11.2007 15:33

Meggy píše:ze je kratkosrsty a v zime bez oblecku mimo budy zmrzne :heh:


Nezmrzne, len mu treba dať šancu, aby zistil, že v búde je naozaj teplejšie.


Alebo bude mať v zime nonstop niečo oblečené? Keď to premokne, budete ho vždy prezliekať do suchého? Neviem si to predstaviť... Ak má podsadu a je vonku, zistí, kde je lepšie, ak mu bude naozaj zima. Keď sa o neho budeš príliš báť, tak sa o seba začne báť aj on sám.

Pes bez podsady nemá čo v zime robiť vonku, ak nemá vytvorené podmienky- zateplená, v niektorých prípadoch vyhrievaná búda.
rea
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 425

Poslaťod Aris » Štv 15.11.2007 17:35

On má podsadu a vnutri jelen ked pridem k babke a na Silvestra :plac: :ua:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod Silwuska » Pia 16.11.2007 7:38

No tak to mu nemusis nic obliekat...to je uplna blbost, ako pise rea...ved doteraz ten pes obleceny nebol, a travil zimy vonku, tak preco by si ho mala teraz obliekat....
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Aris » Pia 16.11.2007 19:33

Ked ja sa bojim, ze mu je zima :hi: :ua:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod Silwuska » Pon 19.11.2007 7:12

Nic sa neboj Aris...ked mu doteraz nebola zima tak mu nebude ani tuto zimu...a mimochodom, zimy byvaju tusim kazdym rokom teplejsie....

No ale by som ti poradila v zime ho vobec nekupat, ked ho mas stale vonku...ale to ty urco vies :no: to len tak pre info...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod Aris » Pon 19.11.2007 19:43

babka si neda povedat a nieco mu sije. Sak uvidim ako dlho mu to vydrzi
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Poslaťod Bendy » Uto 04.12.2007 21:23

Tak tu spinka Sita spolu s jednou utulkackou, co si ju zobrali moji svokrovci tiez len tento rok, volaju ju Tinneke. V utulku mala dve krasne steniatka, ale uz nebude mat. Obrazok je z jednej velkej haly, kde nebolo zapnute kurenie, tak tam bola velka zima a nebolo nam do smiechu stat tam cely den na ladovej betonovej podlahe :zima:
Obrázok
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

taliansky chrtik

Poslaťod Klara.Conty » Štv 06.12.2007 20:18

AHOTE POZNATE STRANKU KDE BY SA DALO CELKOM LAHKO A LACNO KUPIT NEJAKE OBLECENI ENA MIERY KTORE SI URCIM?
Klara.Conty
Nováčik
 
Príspevky: 44
Bydlisko: puchov

Poslaťod Jack » Štv 06.12.2007 20:22

popozeraj si prvú tému
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy