psia búda

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: psia búda

Poslaťod Wejka » Uto 27.03.2012 13:50

nemáte niekto búdu z hornbachu? sú kvalitné?
Home is where the dog is
Wejka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418

Re: psia búda

Poslaťod Legantiss » Pon 20.08.2012 9:45

Legantiss
Snoopy
 
Príspevky: 181

Re: psia búda

Poslaťod Kirushka » Pon 27.08.2012 12:25

no pokial su to rozmery cisto budy(bez tej terasy,ci co to je:)), tak by to malo stacit..
"Zazrel som v psích očiach prchavý výraz pobaveného pohŕdania a som presvedčený, že psi si v podstate myslia, že ľudia sú blázni."(John Steinbeck)
Kirushka
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15
Bydlisko: Bratislava-Ružinov

Re: psia búda

Poslaťod lulu49 » Štv 25.10.2012 22:15

aj my máme odtiaľto búdu a zatiaľ drží :lol:
http://www.tavex.sk/b5_psie_budy_sk.html

teraz riešime čo dať do vnútra, deky, koberce a pod sú vždy rozkusané a roztrhané.. asi tú slamu teda skúsime :no:
lulu49
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15

Re: psia búda

Poslaťod sarach » Pia 26.10.2012 8:53

Zdajú sa mi tu dosť drahé. Akú máš veľkú? Ja už tiež čakám. Dala som ju vyhotoviť na mieru, a cenovo si myslím, že je doooosť slušná. Tak už som na ňu veľmi zvedaná. Vnútro asi budem riešiť slamou. Tej by sme mali mať dosť. Pre kokra máme búdu ešte doma robenú, ona má vo vnútri starý paplón. Deky, alebo osusky boli rýchlo zlikvidované mimo búdu, ale paplón sa zatiaľ drží. :no: Krpec mal zatiaľ len taký kútik s kobercom, ale ten je už tiež rozváľaný po dvore. Som zvedavá, či búdu ocení... Sa asi teším viac ako on. :smile:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: psia búda

Poslaťod lulu49 » Pia 26.10.2012 9:08

len tú malú, naša je kríženec bígla a stačí jej zatiaľ bez problémov.. tú slamu skúsime, dúfam, že ju nebude jesť a odpratávať z búdy von :lol:
lulu49
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15

Re: psia búda

Poslaťod sarach » Pia 26.10.2012 10:30

No, je možné, že slama bude aj mimo búdy. :smile: Psíky sa v tom radi piplajú. Ja očakávam, že jeden deň, a bude všetko roznesené po dvore. Ako sme mali roznesenú krabicu, ktorú mal ako malilinké šťeňa. Takže metlička a hrabličky budú pripravené. :no:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: psia búda

Poslaťod 1r-o-m-a-n1 » Pia 26.10.2012 11:22

myslite ze pre stena bernaka bude dobre dat slamu do budy? nebude sa jej zaryvat do srsti alebo jej nejako skodit?
1r-o-m-a-n1
Snoopy
 
Príspevky: 144

Re: psia búda

Poslaťod Dana D » Pia 26.10.2012 12:09

1r-o-m-a-n1 píše:nebude sa jej zaryvat do srsti alebo jej nejako skodit?

zlaté :heh:

určite daj, nebude
Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Re: psia búda

Poslaťod 1r-o-m-a-n1 » Pia 26.10.2012 12:15

cital som ze budu pre toto plemeno zateplneu netreba tak som z vnutra nabyl aspon koberce aj na vchod aby v zime do vnutra tak nefukalo..tak dam..mame slamy hojne tak dobre.:D
1r-o-m-a-n1
Snoopy
 
Príspevky: 144

Re: psia búda

Poslaťod Dana D » Pia 26.10.2012 12:45

1r-o-m-a-n1 píše:cital som ze budu pre toto plemeno zateplneu netreba

To je nezmysel, každému psovi je vhodné búdu zatepliť bez ohľadu na hustotu alebo dĺžku srsti.
Raz bude aj on starý alebo chorý, vtedy je termoregulácia omnoho nižšia.
Pes je cicavec, teplomilný tvor, potrebuje mať tiež miestočko kde si nadýcha a môže sa tam zahriať.
Určite aspoň do budúcnosti pouvažuj o zateplení búdy, odmenou ti bude nielen spokojný pes, ale aj tvoj dobrý pocit, že si psíkovi uľahčil zvládanie mrazivého obdobia.
Dana D
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1033
Bydlisko: Stupava

Re: psia búda

Poslaťod sarach » Pia 26.10.2012 13:02

Jo-jo, súhlasím s Dana D-ou. Nikdy nieje na škodu mať búdu zateplenú, nech je peso hocijako "huňatý". :jop:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: psia búda

Poslaťod rb27 » Str 31.10.2012 0:23

No pozeram ze dost vela ludi odradila cena za budu. No poviem Vam, ze poriadna bude je dnes vlastne uz luxus. No nastastie mam sikovneho svagra, ktory pracuje s drevom. Urobil nam super luxusnu budu s vyklapaciou strechou. Buda ma dokonca oddeleny priestor, my hovorime zo srandy zema dvoizbovu budu :lol:
No nie kazdy ma take stastie na sikovneho svagra ako mam ja. Preto som trosku hladal a nasiel par sikovnych ludi, ktori by vam takubuduvedeli urobitza slusny peniaz. Skuste popozerat http://www.lacnopredam.sk/zvierat/chovatesk-potreby/30/510 a mozno sa s niekym dohodnete. Nas Miky by svoju budu nevymenil asi za nic na svete :nie: No teda okrem nejakej maskrty...
rb27
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: psia búda

Poslaťod sarach » Str 31.10.2012 10:28

No treba hľadať, a možno sa aj nájde. Napr. ja čakám búdu 160x90x90, komplet zateplená, otváracia strecha, vyberateľná vnútorná priečka, nožičky, šindeľ na streche, farbu som si mohla vybrať, aj na ktorej strane chcem otvor, a aký otvor chcem. A výjde ma 170 eur. Podľa mňa ok. :jupi:

V stredu, alebo štvrtok by už mala byť pekne doma! :no:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: psia búda

Poslaťod sarach » Ned 11.11.2012 19:03

Tak my sme boli vo stvrtok pre dlho ocakavanu budu. Vyzera dost slusne. Je velka, priestranna, presne podla mojich ocakavani. Interier tvori len moja stara cierna teniska a obcas peso, nakolko nic ine v nej zatial nenecha a vsetko vynesie von. :smile: Z mojej strany spokojnost, pesovi sa tiez paci, lebo uz do nej pekne chodi a lebedi si v nej, no som zvedava, dokedy vydrzi takato pekna neposkodena. Moj kazisvet vie velmi rychlo donicit vsetko... Ale este by som chcela zohnat na otvor take dvierka, nech tam nefuka prilis, a nesibe dazd...

Prikladam foto. Na druhej uz peso skusa tvrdost materialu... :no:
Obrázok
Obrázok
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy