Preprava psa v aute

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Preprava psa v aute

Poslaťod soletka » Štv 04.09.2014 13:23

lenli, to vyzera super, take nieco by som aj ja brala, vedela by si mi prosim poslat kontakt a cenu, kolko ta to vyslo? mas to tam aj nejako upevnene, alebo iba volne polozene?
soletka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Bratislava

Re: Preprava psa v aute

Poslaťod Leila Tobrok » Štv 04.09.2014 13:38

lenli píše:Ten Swiss Pet som kedysi obzerala, ale ta cena :pac: Dala som si nakoniec vyrobit prepravku na mieru z plastu, iba dvierka kovove - sama ju dokazem vybrat, lahko sa cisti a vysla ma na tretinu oproti Swiss Pet - som absolutne spokojna. Takto to vyzera:

Obrázok


cena?
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Preprava psa v aute

Poslaťod lenli » Štv 04.09.2014 15:47

Mam to tam volne polozene, mna ten moj vysiel na 160 Eur, kedze som si este dala specialne dorobit otvaraci/vyklopny vrch (to vtedy pan vymyslal, ze ako to urobit, kedze som bola prva s takouto poziadavkou - ale hned povedal, ze vymyslime). Mam to odtialto: http://www.prepravneboxy.sk
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Preprava psa v aute

Poslaťod wer » Štv 04.09.2014 15:55

soletka, vsak ja mam uz od neho druhy box :angel:
ja mam na zelanie zase mriezku vzadu na vetranie. :ha: tiez som bola prva, ale popasoval sa s tym statocne. naozaj sikovny a velmi ochotny chlapik, mozem odporucit.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Preprava psa v aute

Poslaťod soletka » Štv 04.09.2014 16:05

lenli, diky za info
wer, aj ty mas takyto? tak pardon, si ho pamatam taky robustnejsi :lol: idem popozerat na stranku a vykoumat aky rozmer by sa hodil, aby batozina a aj pes mali miesto :)
soletka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Bratislava

Re: Preprava psa v aute

Poslaťod wer » Štv 04.09.2014 16:06

:nwm: vsak rozmery su na zelanie. pre mna je podstatny material a vyhotovenie - a nic lepsie som za tie roky zatial nenasla.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Preprava psa v aute

Poslaťod soletka » Štv 04.09.2014 16:18

jj, rozmery som pochopila, ze su na mieru :) uz to len vymerat a pacnut sa po vacku.. kolko asi trvala ta vyroba cca?
soletka
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Bratislava

Re: Preprava psa v aute

Poslaťod lenli » Štv 04.09.2014 16:25

U nas 2 tyzdne ale varoval ma dopredu, ze ma viac roboty, ze az o 2 tyzdne to budem mat (pravdupovediac som nejako aj dlhsie ratala, ze to bude trvat :lol: ).
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Preprava psa v aute

Poslaťod wer » Štv 04.09.2014 16:26

mne sa tiez ospravedlnoval, ze ma toho vela, ze za 2 tyzdne a o tyzden to bolo finito :D
inak sa mozes odvolat na mna, mna si uz pamata... :ha:
Naposledy upravil wer dňa Štv 04.09.2014 16:27, celkovo upravené 1
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Preprava psa v aute

Poslaťod Nyssa » Štv 04.09.2014 16:27

Wer, mozes sem hodit rozmery a cenu tej tvojej? Mas aj predelovaciu mriezku?
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Preprava psa v aute

Poslaťod wer » Štv 04.09.2014 16:36

rozmery ti mozem hodit (neskor), ale tak on to robil cisto do mojho auta - cely ten sklon, vsetko dokladne vypocitaval. predelovaciu mriezku som uz nechcela - predtym som mala, nikdy som to nevyuzila a hlavne - mam takeho kona, on by sa tam nezmestil na polku... :heh: tak teraz mam len jedny dvierka. a cenu si nepamataaam. som teraz vsetko prehladala a ani zmienka o tom... :prd:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Preprava psa v aute

Poslaťod Nyssa » Pia 05.09.2014 8:05

ok, nevadí, aj tak dík :no:
ja zvažujem, čo do toho môjho prdítka, teraz máme klietku, na mieste vyhodených zadných sedačiek :lol: zatiaľ vyhovuje, kufor ešte voľný, vojdú tak do auta aj všetci traja naraz. len zvažujem, či dať vyrobiť novú prepravku alebo aspoň dať tmavé fólie na okná, nech tá klietka tam tak nesvieti a Apolo nemá rozhľad na okolie, lebo potom bliaka ako divý, ak náhodou zbadá ľudí alebo psov blízko auta :au:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Preprava psa v aute

Poslaťod wer » Pia 05.09.2014 8:42

a taky ten potah latkovy na klietku? to by ti asi viac pomohlo (proti vsevidiacemu apolovi :ha: ), ako tmave folie, nie?
a zase v prepravke su otvory na vetranie, takze ten pes fakt vidi vsetko. tak ale aj ked vidi a janci, aspon ti nerozbije auto :joint:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Preprava psa v aute

Poslaťod Nyssa » Pia 05.09.2014 9:05

vidíš, prevesím mu tam aspoň deku :lol: len zas potom tam nie je prúdiaci vzduch
ono tá prepravka by snáď viac pomohla, lebo on ako leží, vidí a potom vystrája (minule som policajtov už dopredu upozornila, nech sa nezľaknú, ako prichádzali k autu :hi: ). na druhej strane, či sa mi oplatí ešte investovať do prepravky, keď neviem, ako dlho ešte budem mať to auto :angel:
Apolo je inak v aute dobrý, zlatý, len ak zastaneme napr. na križovatke, to sa už nudí a vymýšľa :joint:
"Nie vždy dostaneme psa, akého chceme, ale vždy dostaneme psa, akého potrebujeme"
Cesar Millan
Nyssa
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5077

Re: Preprava psa v aute

Poslaťod wer » Pia 05.09.2014 9:16

skus ten potah - si tam vystrihni vetracie dierky :ha:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12740
Bydlisko: Záhorská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy