Preprava psa v aute

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Kynologicke potreby do auta - Prepravky, bezpecnost atd.

Poslaťod Lulu džeky » Str 23.04.2008 18:38

psa vozím na zadnej sedačke a tak by som potrebovala zohnať tú plachto čo sa upevňuje na opierky hláv aj v predu aj v zadu, je proti chlpom. Dúfam že viete čo myslím neviem to dobre opísať. Našla som to v nejakom katalógu ale od vtedy som to nevidela a chcela by som to kúpiť dakujem za radu. :no:
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Lulu džeky
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Bydlisko: Zvolen

Re: Kynologicke potreby do auta - Prepravky, bezpecnost atd.

Poslaťod Tasha » Str 23.04.2008 19:42

Pozri to na tej stánke, čo som v predcházajúcom príspevku dala link. tam to majú
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: Kynologicke potreby do auta - Prepravky, bezpecnost atd.

Poslaťod Lucifer » Str 23.04.2008 20:45

Lulu džeky píše:psa vozím na zadnej sedačke a tak by som potrebovala zohnať tú plachto čo sa upevňuje na opierky hláv aj v predu aj v zadu, je proti chlpom. Dúfam že viete čo myslím neviem to dobre opísať. Našla som to v nejakom katalógu ale od vtedy som to nevidela a chcela by som to kúpiť dakujem za radu. :no:


http://www.zvieratka.sk/SK/?do=proddetail&pid=27021588f My ju mame, ale tie spony na zapinanie na operadla nedrzia teda nic moc...Aby som bola presnejsia - drzia, pokial sa pes nepohne :ua:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Kynologicke potreby do auta - Prepravky, bezpecnost atd.

Poslaťod lucik » Str 23.04.2008 20:56

u nas tiez drzi len slabucko.. ale ja to nepouzivam - to zapinanie, mam sklopene zadne sedadla a tam len natiahnutu tu plachtu a na tom este kde-co pohadzane (inu plachtu, deku,...)
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Kynologicke potreby do auta - Prepravky, bezpecnost atd.

Poslaťod Lulu džeky » Str 23.04.2008 23:54

dakujem určite si vyberiem :no:
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Lulu džeky
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Bydlisko: Zvolen

Re: Kynologicke potreby do auta - Prepravky, bezpecnost atd.

Poslaťod katka » Štv 24.04.2008 7:13

Lulu džeky píše:psa vozím na zadnej sedačke a tak by som potrebovala zohnať tú plachto čo sa upevňuje na opierky hláv aj v predu aj v zadu, je proti chlpom. Dúfam že viete čo myslím neviem to dobre opísať. Našla som to v nejakom katalógu ale od vtedy som to nevidela a chcela by som to kúpiť dakujem za radu. :no:


ja som presne takú plachtu kúpila včera v Baumaxe za 330,-Sk...je super a má aj tie zipsy, ak ešte niekto okrem psa sedí vzadu... či je dobrá na 100% budem vedieť neskôr, keď pôjdem s Bakom na chatu...dám vedieť
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: Kynologicke potreby do auta - Prepravky, bezpecnost atd.

Poslaťod Fraga » Štv 24.04.2008 8:00

My máme od včera pásy, tak hádam to bude dobré a dva týždne je tomu, čo som kúpila auto deku pre psy tak už sa teším, až ju prvý krát použijeme :lol:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Kynologicke potreby do auta - Prepravky, bezpecnost atd.

Poslaťod Jannka » Štv 24.04.2008 9:10

Ahojte!
My sme vychytali uzasnu akciu, kupili sme pred polrokom tu plachtu na zadne sedacky v Lidli za ani nie 200 sk!

Upina sa to takymi gumkami o opierky a este sa to poisti pasikom na zapinanie (umelohmotna spona, ako na obojku)
mame s tym vynikajucu skusenost!
V strede sa to da rozipsovat /ale len do polky - iba spodna cast, na nohy/ , takze na polke zadnych sedaciek lezi pes a vedla neho mozem sediet ja.

Je to Zhruba nieco taketo:

Obrázok

co sa tyka autoprepravky, odporucam prepravky ATLAS CAR - tie su specialne tvarovane do kufra auta, su pevne a velmi dobre sa osvedcili (skusenosti mojej kamaratky)

Obrázok
Naposledy upravil Jannka dňa Štv 24.04.2008 9:15, celkovo upravené 1
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 16 z 16 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3152
Bydlisko: Košice

Re: Kynologicke potreby do auta - Prepravky, bezpecnost atd.

Poslaťod Fraga » Štv 24.04.2008 9:15

Ja som kúpila "deku" v Baumaxe za 199 a tiež je rozopínacia, človek môže sedieť vedla psa. :ahoj:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Kynologicke potreby do auta - Prepravky, bezpecnost atd.

Poslaťod Poca » Štv 24.04.2008 9:23

Ja by som potrebovala taku co zakryva aj boky auta, lebo moji hafani najradsej zvracaju do kuta.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Kynologicke potreby do auta - Prepravky, bezpecnost atd.

Poslaťod Lulu džeky » Štv 24.04.2008 16:46

no tak do toho Baumaxu určite zbehne dúfam že niečo také budú mať lebo keby som to chcela objedneť tak to stojí okolo 600,- :ua:
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Lulu džeky
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 60
Bydlisko: Zvolen

Re: Kynologicke potreby do auta - Prepravky, bezpecnost atd.

Poslaťod Karlin » Štv 24.04.2008 16:55

A nemohli by ste mi prosím poradiť , že čo je lepšie?že čo preferujete , či klietku alebo deku?deka sa mu zdá trochu viac humánnejšia....nie? :nwm:
Karlin
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 64

Re: Kynologicke potreby do auta - Prepravky, bezpecnost atd.

Poslaťod lucik » Štv 24.04.2008 18:50

deka je ok, pokial mas pokojneho psa.. lenze je dobre zvyknut psa na klietku, pretoze napr. v Cechach je povinne mat psa zabezpeceneho - bud postrojom a pasom, alebo prepravka, klietka, petbox.. neviem este v ktorych krajinach, ale ktovie, ci to nepride aj k nam.. no a tiez na vystavach je dobre mat psa v klietke alebo petboxe, pretoze nie je vyrusovany inymi psami, ma pokoj a do kruhu ide oddychnuty (pokial je na klietku zvyknuty z domu). a tiez na vystavach typu Trencin, ti psa nepostupaju..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Kynologicke potreby do auta - Prepravky, bezpecnost atd.

Poslaťod Tasha » Štv 24.04.2008 19:55

Humánnejšia??? a čo toho psa v klietke týrame alebo ako?Podľa mňa je klietka super aj na výstavy. a veľa psov si na ňu tak zvykne, že ju používajú ešte aj v byte. A je tam menšia šanca, že si pes ublíži pri havárii. Takže ja som za klietku.
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

Re: Kynologicke potreby do auta - Prepravky, bezpecnost atd.

Poslaťod ajuska » Štv 24.04.2008 20:50

darley, a kolko ta klietka cca stala...dakujem....
ajuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Dubnica nad Vahom

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy