Preprava psa v aute

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: pes v aute

Poslaťod Amaguk » Uto 15.01.2008 19:11

my sme kupili bezpecnostne pasy a sedi na zadnom sedadle priputany,

ale najradsej by samozrejme robil toto:
Obrázok
:heh:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: pes v aute

Poslaťod lusy » Uto 15.01.2008 19:20

Amaguk píše:my sme kupili bezpecnostne pasy a sedi na zadnom sedadle priputany,

ale najradsej by samozrejme robil toto:
Obrázok
:heh:


:jop: tak uz ho prihlas do autoskoly nech ma vodicak. vies, co by robili polisi, keby jazdil bez vodicskeho??? :pac:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: pes v aute

Poslaťod Lenďa » Štv 17.01.2008 0:36

lusy píše:zo zaciatku sme vozili psa vpredu pod mojimi nohami (ak som nesoferovala :joint: ), ale vyrastol a nezmesti sa a jemu sa paci pozorovat okolie, takze lezat nelezal. neskor sa naucil cestovat v kufri, ale v poslednej dobe kasle na kufor a skace na zadne sedadla. podla mna je aj tak najbezpecnejsie vozit psa v prepravke ci priputaneho. ja len cakam kedy ma zastavia policajti a daju mi pokutu za psa.


Kamoska platila tento tyzden v Cechach 2000.- kc pokuta prave za psa :hmm: nebol priputany. V Cechach by mal mat pasy alebo byt v prepravke. Takze na to myslite a psikov si v aute riadne zabezpecte :ahoj:
Lenďa
Junior
 
Príspevky: 206

Re: pes v aute

Poslaťod raky » Štv 17.01.2008 1:30

Silwuska,

presne tak, pred výletom pozorovateľka a po výlete spáč, je na podlahe a spolujazdcova sedačka je posunutá úplne vzadu, naučili sme ju to ako štenietko, nakoľko sme viac krát museli navštíviť veterinára a nemal mi kto pomôcť, tak som ju chcel mať pri sebe, chodíme tak aj do zahraničia a všade, už nás viac krát zastavili aj policajti, zatiaľ sme mali štastie ... :yes:
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: pes v aute

Poslaťod Silwuska » Štv 17.01.2008 9:11

raky...

No ono je niekedy to stastie ze pod tym sedadlom toho psa nemusia ani zbadat, ak sa neprezradi :heh:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: pes v aute

Poslaťod Amaguk » Sob 19.01.2008 14:27

nas predchadzajuci takto zvykol cestovat, lahol si dopredu k noham a bolo. Tesak tam nechce byt, lebo on by asi umrel od zvedavosti, ze nemoze pozorovat vsetko naokolo
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: pes v aute

Poslaťod Lenka.Buddy » Sob 19.01.2008 14:29

moj sa tak raz tiež viezol..ale to bolo tak narýchlo..nebolo čas vymýšlať a hladať deku :heh: inak sa už vozí pekne vzadu
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: pes v aute

Poslaťod Tatiana » Sob 19.01.2008 21:27

my pouzivame prepravku ked veziem viac havov ale ak ide iba Ajka s detmi vyzera to taktoObrázok
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: pes v aute

Poslaťod Bibiana » Ned 20.01.2008 23:56

Náš má pre seba kufor a plus skladáme aj zadné sedačky, ale tak, že jedna musí ostať rozložená, lebo mladý pán veľmi rád kultivovane sedí a pozerá cez rameno na cestu :)
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: pes v aute

Poslaťod Fraga » Pon 21.01.2008 9:24

Moji bubuláci majú pre seba zadné sedadlo... len čo sa pohneme sú tvrdí :lol: ... počas cesty sem tam skontrolujú situáciu a spia dalej...raz do ČR na výstavu som poslušne dala do prepravky na zadnom a všetko bolo poblité!...pes mal z toho šok.... ďakujem neprosím nikdy viac...odvtedy je všetko ok... na prednom sa vozia, ak ide panička sama, alebo ako zadosťučinenie ked ideme z výstavy...no niekedy a aj ako odmena za výstavu....však Bib z Olomouca :lol: :heh:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: kupa auta

Poslaťod Lucifer » Pia 22.02.2008 15:28

Inac v Pezinku v choprodukte som vcera nasla uzasne postroje do auta. Stoja iba 320,- Sk. Co stoja tie na internete? AK by ste mali zaujem, zaciatkom buduceho tyzdna idem pre ne, tak keby ste niekto chceli, dajte vediet...Idem skusit najst ich fotku :ahoj:

P.S.: ...neodtrhne mu to hlavu, nebojte... :no: a myslite pozitivne...ziadna buracka sa nekona!!! :jop:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: kupa auta

Poslaťod Van » Pia 22.02.2008 15:32

My sme mali do auta ten, co tu bol uvedeny, ale po pol roku si pes prekusol ten pruh, co sa pripina k pasovemu onemu izemu :D a navyse, to nie moc sedi v tom cvakatku, stalo sa nam aj to, ze si to pes ako sa vrtel odopol.

Teraz mame do auta GreenDog http://www.psicentrum.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=8063 Ma viac rozlozenu silu na hrudniky, a celkovo prevedenie je take pevnejsie, kvalitnejsie. No a dava sa to na bezny popruh, takze v cvakatku to sedi (lebo je tam povodny pas zapnuty) a toto je na tom len navlecene.
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: kupa auta

Poslaťod Lucifer » Pia 22.02.2008 15:47

Vandi, verim Ti... :no: Ma to vsak v nasom pripade 1 hacik :smile: Max. mozna velkost toho GreenDogu je "L", takze Arthur je v suchu...Co vsak s Izaakom? :haha: size: XL...
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Kynologicke potreby do auta - Prepravky, bezpecnost atd.

Poslaťod bladedog » Štv 13.03.2008 2:01

Ahoj ak zhanas box do auta tak skus firmu TRANS PORT BOX neviem skade su ale robia boxi do aut tu mas
kontakt na nich 0908 202 989, 0907 912 450, transportbox@orangemailsk
bladedog
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 17
Bydlisko: Banská Bysrica

Re: Kynologicke potreby do auta - Prepravky, bezpecnost atd.

Poslaťod Tasha » Ned 20.04.2008 20:58

No dnes sme skúšali klietku, ktorú som kúpila cez http://www.baron.cz . Zmestila sa mi tam Grace a Kira úplne bez problémov, takže sa teším. Horšie je, že do normálneho auta sa nezmestí ani náhodou. Takže vhodný je pick up, caddy a tak. Alebo príves. no čo už. Ale klietka je super
Tasha
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1920
Bydlisko: Galanta

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy