neznicitelna hracka

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: neznicitelna hracka

Poslaťod MartinKo » Str 25.01.2012 15:29

Nechcel by niekto kúpiť hračku kong wobbler? Môj pes sa stým nechce hrať asi je to naňho veľké :ua:
Aj keď ťa nik neosloví a svet ťa už nemá rád,
môžeš veriť svojmu psovi, že je verný kamarát.
MartinKo
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27
Bydlisko: Revúca

Re: neznicitelna hracka

Poslaťod miusiatko » Ned 29.01.2012 14:12

Takže hlásim, že debilkovi vydržala Skineeez hračka (dnes kúpená) 8 minút :ach: z akcie neskôr môžem poskytnúť aj video :lol:

ale priznávam, že žiadna iná pískacia tak dlho neprežila :heh:
miusiatko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 884
Bydlisko: Bratislava

Re: neznicitelna hracka

Poslaťod CraObs » Ned 26.02.2012 18:53

máte skúsenosti s Boomer Ball? je to fakt tak nezničitelné? malú neskutočne baví naháňať a loviť lopty ale všetky sú do 10min ulovené (dnes som skúsil basketbalku tak tá držala 15min, futbalky vie chytiť do papulky lebo majú kožený poťah do ktorého vie zaboriť zuby).. síce tie lopty kupujem za 3€ ale nechce sa mi po každom hraní nakupovať :pac:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: neznicitelna hracka

Poslaťod Monika & Parsonky » Ned 26.02.2012 18:56

ty si psovi ten skinez nechala, či prečo to zničil?
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: neznicitelna hracka

Poslaťod miusiatko » Ned 26.02.2012 19:38

pretože čo píska treba zabiť. Ostatné pískacie hračky mali prežitie pod 1min. Dúfala som, že toto mu vydrží na hranie aspoň týždeň...no ale nevydržalo. On je magor, keď niečo zapíska :ach:
miusiatko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 884
Bydlisko: Bratislava

Re: neznicitelna hracka

Poslaťod Monika & Parsonky » Ned 26.02.2012 20:17

ja som sa pýtala, či mu to nechávaš na hranie, keď to zničil? teda on sa s tým hrá, nie ty s ním a s tou hračkou.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: neznicitelna hracka

Poslaťod miusiatko » Ned 26.02.2012 20:49

Myslím, že u neho nie je možné hrať sa s ním s pískacou hračkou, to by mama prišla aj o ruku. Jemu sa v hlavičke prepne na iný mód, keď niečo zapíska. Takže hral sa sám
miusiatko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 884
Bydlisko: Bratislava

Re: neznicitelna hracka

Poslaťod Monika & Parsonky » Ned 26.02.2012 21:29

tak potom sa nie je, čo diviť, že to zničí.
to aj moja fenka, čo teda hračky úplne nežerie ich zničí, keď sa s nimi hrá sama. :lol:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: neznicitelna hracka

Poslaťod miusiatko » Ned 26.02.2012 21:45

veď s tým, že to zničí sa rátalo :lol: ale naozaj je to kvalitné, keď to vydržalo toľko, koľko to vydržalo :yes:
S ním sa dá hrať jedine s aportom, tie neničí
miusiatko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 884
Bydlisko: Bratislava

Re: neznicitelna hracka

Poslaťod inwuska » Pon 27.02.2012 1:04

u nas tiez ziadne piskacie hracky nemali dlhu zivotnost, prve co bolo "zabili" sme piskatko az kym sme neobjavili Sandrejkyne zazracne hracky :lol:

http://www.psickaren.sk/index.php?produ ... oriaID2=17

fakt skvele a mame ich uz inekolko mesiacov a stale piskaju :jop:
inwuska
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 279
Bydlisko: Petržalka

Re: neznicitelna hracka

Poslaťod Sunny » Pon 27.02.2012 14:19

U nás prvé pískatko umrelo po cca 10 minútach... Druhé pískatko po ďalších 10 minútach (na druhý deň). Tretie zatiaľ žije, ale len preto, lebo hračka je na skrini. A to sa s tým hrala iba Gili a iba pod dozorom, nešklbala to, len kúsala :nwm:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8297
Bydlisko: Morava

Predchádzajúci

Späť na Potreby pre psy