neznicitelna hracka

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: neznicitelna hracka

Poslaťod tonamie » Pon 28.11.2011 0:29

Po skúsenosti súhlasím, rovnako ako hračky so zvukom od Trixie - životnosť sa počíta na minúty :ach:
Fakt sa oplatí zainvestovať do Zogoflex hračiek, hračiek od Kyjen company a kongov, tie niečo vydržia.
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: neznicitelna hracka

Poslaťod Margita » Pon 28.11.2011 0:33

to pozor :heh: zalezi akych kongov,Rody mal taku tenisovu piskaciu cinku kong,ta cinka je neposkodena ,nie je na nej nic vidiet akurat ze len opatrne nenapadne vytiahol to piskatko a uz ho hracka nezaujima :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: neznicitelna hracka

Poslaťod tonamie » Pon 28.11.2011 0:41

treba pískatko napasovať späť :joint:
Kde nie je vôľa, tam je jedno koľko lámp svieti na cestu!
Obrázok
tonamie
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 890
Bydlisko: Martin

Re: neznicitelna hracka

Poslaťod Margita » Pon 28.11.2011 0:48

to uz potom nie je ono,lebo ďurka je uvolnena a to ide lahko von :heh: on musi hned prist na to odkial to piska,"zabije" hracku a potom straca o nu zaujem,co nepiska to sa nerata :heh:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: neznicitelna hracka

Poslaťod hriva » Pon 28.11.2011 11:16

moja Bria tiez zniči vsetko..hned. tenisak hned pukne, plysaky vykucha. najdlhšie vydrzi taka tvrda gumena skakajuca lopta. ta vydrzi kym ju nestratime alebo ja ju omylom nehodim do vody lebo vzdy zabudnem ze to neplava :pac: idem jj skusit kupit to gumene kura
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: neznicitelna hracka

Poslaťod kotatkomimi » Str 11.01.2012 18:46

U nás je to s hračkami veľká bieda... keď bola Biela malá mala plno plyšákov ktoré postupne najprv strácali výplň (niekedy keď som prišla domov tak to u nás vyzeralo ako v snehovej krajine) potom končatiny až sa z nikch stali neurčité kusy látky... Potom sme začali kupovať tie motúzy pletené hrubé ale jasne.. ich životnosť bola tak 2 - 3 dni... :ua: Kupili sme jej aj original pešek no do toho kusla 2x a bolo po ňom....tak sme prešli na tie hrkacie loptičky na preťahovanie s tou rolničkou vovnútri a motúzom... jasne motúz vždy padol za obeť ako prvý... tak teraz má samé loptičky hrkacie... Naháňa sa za nimi síce ako blázon... ale tak každých 5 minut jej zaletí pod posteľ odkial ju nevie dostať tak potom človek nerobí pol dňa nič iné len sa plazí popod posteľ a doluje loptičky.. :ach:
I love my white Bull Terrier
Obrázok
kotatkomimi
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 30
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: neznicitelna hracka

Poslaťod Sigma » Ned 15.01.2012 20:19

Ja by som odporučila Kong Extreme. Ale nie veľa psov sa s tým aj chce hrať. To skôr ako aport to funguje u jednej labradorky. :lol: Ale tie prírodné žuvacie maškrty sú asi najlepšie, pokiaľ majitelovi nevadí kupovať vždy nové "hračky". Psovi chutia, nikomu nevadí, že ich zdemoluje, pretože sú na to ako stvorené a majiteľ má dobrý pocit, že má väčšiu garanciu nezdemolovania domu ako pri normálnych hračkách(asi 40 percent viac ak ho predtým podplatíte ešte niečim :lol: ). Teda, ak ho s tým chcete nechať aby sa zabavil no...
Sigma
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 276

Re: neznicitelna hracka

Poslaťod casira » Pon 16.01.2012 20:12

Ja by som odporučila Kong Extreme. Ale nie veľa psov sa s tým aj chce hrať

Počula som na tento kong už dost dobrých recenzií.Zatial ho nevlastníme,ale tuho nad ním rozmýšlam. :no:
casira
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2313
Bydlisko: Háj,Turčianske Teplice

Re: neznicitelna hracka

Poslaťod dana033 » Uto 17.01.2012 9:49

casira píše:
Ja by som odporučila Kong Extreme. Ale nie veľa psov sa s tým aj chce hrať

Počula som na tento kong už dost dobrých recenzií.Zatial ho nevlastníme,ale tuho nad ním rozmýšlam. :no:


Ja mám obyčajný kong, teda až 3ks, 2väčšie a 1 menší. Ten menší mám na lanku uviazaný, najoblúbenejšia Maxova hračka na hádzanie. Už dosť dlho drží. Oproti klasickým loptičkám na lane z chováku, ktoré vydržali pár mesiacov a potom sa začali rozpadať, kong stále drží :jupi: . A tie väťčie mu vždy naplním kong pastou a piškútami a s veľkou oblubou to doluje. Ja som s tým veľmi spokojná :yes:
dana033
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 690
Bydlisko: Brestovany

Re: neznicitelna hracka

Poslaťod frodord » Uto 17.01.2012 21:01

Ja som svojim vlkom kúpil za pár € takú látkovú kačku znacky Skineeez ( či ako sa to píše)ktorá má v sebe píšťalku ktorá pri kusnutí do hlavy vydáva zvuk kačky, som dával tomu tak 10 minút a bude po nej, ale mám to od novembra a kačka drží a čo je hlavné vlci ju zbožňujú večne sa o ňu naťahujú, radosť na nich pozerať. Budem musieť ešte také zaobstarať nech má každý svoju. Obrázok
Obrázok
frodord
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 130
Bydlisko: Pezinok

Re: neznicitelna hracka

Poslaťod hriva » Uto 17.01.2012 21:15

ja možem zodpovedne prehlasiť, ze gumena piskacia kačica či kura ci co to je je u nas nezničitelna. absolutne ju nezaujima :heh:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: neznicitelna hracka

Poslaťod meggie26 » Uto 17.01.2012 22:01

frodord píše:Ja som svojim vlkom kúpil za pár € takú látkovú kačku znacky Skineeez ( či ako sa to píše)ktorá má v sebe píšťalku ktorá pri kusnutí do hlavy vydáva zvuk kačky, som dával tomu tak 10 minút a bude po nej, ale mám to od novembra a kačka drží a čo je hlavné vlci ju zbožňujú večne sa o ňu naťahujú, radosť na nich pozerať. Budem musieť ešte také zaobstarať nech má každý svoju. Obrázok


Áno zatiaľ boli všetci spokojný a tiež mi tu moje pirane pár kúskov testujú a všetko je v pohode

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/397882_352833634730297_301366163210378_1556079_2040985176_n.jpg
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/381144_352708031409524_301366163210378_1555780_1020899348_n.jpg
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/383916_311714928842168_301366163210378_1423840_784399866_n.jpg
Každý úspech, ktorý dosiahneme, nám vytvorí nepriateľov.
Ak chceme byť obľúbení, musíme byť priemerní. (Eddie Murphy)
meggie26
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2362
Bydlisko: Nitra

Re: neznicitelna hracka

Poslaťod Kala Kajča » Str 18.01.2012 7:53

A neviete kde tie skineez hrsčky zohnať ?? :nwm:
Zazrel som v psích očiach prchavý výraz pobaveného pohŕdania a som presvedčený, že psi si v podstate myslia, že ľudia sú blázni.
http://crazylucky.weebly.com/ http://www.mkatatry.estranky.sk/
Kala Kajča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 420

Re: neznicitelna hracka

Poslaťod miusiatko » Str 18.01.2012 13:05

ja uvažujem, že by som také čosi kúpila matkinmu psovi. Keď počuje zapískanie, je ako v tranze, za pískaciu hračku by vraždil.
Naposledy jednu dostal minulé Vianoce, takého pískacieho havka v tvare valčeku. Prežil asi 1min :ua: Náš Bubík totiž žuje, kým to píska, a že sa fakt snaží, aby to pískať prestalo :ua:
Myslíte, že existuje pískacia hračka, ktorá by jeho nájazd prežila?
miusiatko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 884
Bydlisko: Bratislava

Re: neznicitelna hracka

Poslaťod Kala Kajča » Str 18.01.2012 17:07

My sme zohnali hráčku takú žltú loptičku z niakyM facem a pískatko je zaliate takže my sme max spokojný :jop:
Zazrel som v psích očiach prchavý výraz pobaveného pohŕdania a som presvedčený, že psi si v podstate myslia, že ľudia sú blázni.
http://crazylucky.weebly.com/ http://www.mkatatry.estranky.sk/
Kala Kajča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 420

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy